forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: ORKA 57 - Cat Claw
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

kuzman
New Member



Croatia
296 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 26/05/2023 : 11:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
A ne onda će se Bane oparit pa neće više ni Zagora crtat🙂
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 26/05/2023 : 15:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Drugar mi prosledio pa da podelim. :D

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15669 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2023 : 15:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Slobodno nek dodu u Split. Cuga i gradele, zna se! Na moj 'konto'...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 26/05/2023 : 15:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pa organiziraj.
Napravi službeni događaj, sredi prostor, zovi ljude, nek bude lipo za svakoga, a ne privatni party.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5817 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 26/05/2023 : 19:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Slobodno nek dodu u Split. Cuga i gradele, zna se! Na moj 'konto'...



Jes, pa da me onaj tovar baci u more zato sto ne volim Zeppeline i ne navijam za Ajduka...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/05/2023 : 19:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja naručio, poštarina kao drogu da valjam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 26/05/2023 19:31:24
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15669 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/05/2023 : 21:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by ivanl

Slobodno nek dodu u Split. Cuga i gradele, zna se! Na moj 'konto'...



Jes, pa da me onaj tovar baci u more zato sto ne volim Zeppeline i ne navijam za Ajduka...




Bez brige. Ja sam na Marjanu, podalje od Rive i mora. Naci cemo kompromis izmedu Zeppelina/Purpla/Sabbatha. Za to trece, kod mene ste bas sigurni sto se toga tice, a i vodim se devizom; Necu pulitiku u svoju butigu. Bez brige! 😉

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6918 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 26/05/2023 : 22:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ako se po jutru dan poznaje, ovo bi moglo biti i najbrže rasprodano Fibrino izdanje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



414 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 29/05/2023 : 14:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
I Macan u letqu spominje da je već pola naklade otišlo.

Čini se da ću morati požuriti s kupovinom.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/05/2023 : 14:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sinoc mi stigla Kata. Vrhunski odradjeno. Papir top.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28936 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/05/2023 : 15:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Izdržat će vjerojatno do kraja šestog mjeseca.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 29/05/2023 : 15:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Hm, iako mogu da razumem te "mutacije/adaptacije" za danasnje doba, ipak mislim da je strip prvenstveno i odraz vremena i da je (pre)cesto bolje nista ne dirati. Ono, pa nisu ni citaoci dripci kojima uvek trebaju titlovi. ;)




Sa ovim se potpuno slažem. Inače izdanje zaista izgleda odlično!

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37326 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/05/2023 : 16:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Steta sto je izaslo samo nekoliko dana poslije CRS-a, a za sljedecu veliku nabavu jos nema dovoljno novog materijala. :(



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2023 : 17:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by ivanl

Slobodno nek dodu u Split. Cuga i gradele, zna se! Na moj 'konto'...


Jes, pa da me onaj tovar baci u more zato sto ne volim Zeppeline i ne navijam za Ajduka...


ma ne boj se...neću te bacit u more...samo ćeš biti na kruvu i vodi par dana

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/05/2023 : 17:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Pa organiziraj.
Napravi službeni događaj, sredi prostor, zovi ljude, nek bude lipo za svakoga, a ne privatni party.


sredit ćemo nešto...bane jedva čeka

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 01/06/2023 : 20:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Imali smo predivnu promociju stripa u nasoj lokalnoj striparnici/knjizari (koja svira), Bulevar Books.

Atmosfera je bila sjajna i proveli smo skoro sat i po slusajuci Baneta.
Prostor nije prevelik, ali bilo je oko 60ak ljudi i svi primerci stripa su se rasprodali ekspresno.

Nakon prvog dela i besede, Bane nas je obradovao i rekao da nece samo potpisivati vec da ce svako od nas dobiti i crtez. Ostao je skoro do ponoci.

Napravio sam neke fotografije pa da mozete makar malo steci utisak o ovom desavanju koje je bilo, po komentarima svih prisutnih, jedna od najboljih promocija na kojima su bili.

Devojka sa prve fotografije je glumica iz predstave Cat Claw.

Vise o tome na linku: https://www.pozoristemladih.co.rs/predstave/dramska-scena-pozoriste-mladih/item/623-cat-claw







Edited by - mladeNS on 01/06/2023 23:20:33
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1217 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 02/06/2023 : 00:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Hvala na reportazi :)
Moglo bi se puno reci ali
mozda je dovoljno reci
- Bane u elementu :))

Under construction.
Go to Top of Page

Laf
Starting Member



Fyro Macedonia
58 Posts

Member since 16/11/2007

Posted - 02/06/2023 : 00:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Laf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladeNS

Imali smo predivnu promociju stripa u nasoj lokalnoj striparnici/knjizari (koja svira), Bulevar Books.

...

Blago vama... Hvala na fotkama.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/06/2023 : 06:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Dobro nije Bleka nacrta😄

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 02/06/2023 : 08:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladeNS

Nakon prvog dela i besede, Bane nas je obradovao i rekao da nece samo potpisivati vec da ce svako od nas dobiti i crtez. Ostao je skoro do ponoci.



Neću ovo kupiti jer volim Katu, kupit ću jer volim Baneta. Kakav divan, velikodušan čovjek.

Hvala na reportaži, mladeNSe!

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15669 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/06/2023 : 09:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bilo je gust ponovo, zadnja dva dana, ispocetka i natanane se podruziti sa Katom, starom prijateljicom u ovoj impozantnoj knjizi.
I nema se tu sto posebno reci...sve je vec odavno kazano.
Sve mi se vracalo kao da sam jucer ovo citao. Ne treba uopce trositi rijeci na ovo djelo i ovog toliko nam dragog crtaca kojeg svi sa ovih prostora smatramo svojim. Kate je izdrzala test vremena, i zaista mi je bilo ponovo veliko zadovoljstvo proci svu ovu zajebanciju, zajebanciju i zajebanciju... cistu i zdravu! Novo doba je donjelo nesto malo novina u vidu Severine Vuckovic, Tarje i Nightwisha, blu ray i Netfixa, ali sve ono pravo je jos tu. Deep Purple, Motorhead, Sabbath, Judas, Helloween, Gamma Ray, Metallica, Anthrax... to nikakav protok vremena ne moze izbrisati. I bas zbog toga i stoga, zao mi je sto inace odlican iterview Macana sa Sjor Banetom nije vise skrenuo u glazbene vode. Ocito da Darku nije bitna glazba i ne 'tendi' se previse u nju. Steta, jer je od Majstora, (s velikim M), moglo biti izvuceno jos nevjerovatno zanimljivih ppdataka.
Knjiga odlicna, fenomenalna dapace. Cigla bomboncin! Sad je puno lakse ekipi uzesti ovako monumentalno djelo nego se bakcati i vjerovatno ne naci kompletnu Ultimate collection Katu. Ja osobno ostavljam tih 12 albuma, uostalom ne pitaju jesti, a jako sam sentimentalno vezan za njih.
Ova knjiga 'vapi' za jednim dobrim Sjor Banetovim crtezom unutra i za to cu se pobrinuti.
Jedina zamjerka mi je sto je naslovnica djelo drugog Branislava. Perkovica. Iako je lijepa, rade bi da je Sjor Bane mapravio jednu potpuno novu, do sad nevidenu. Ali sto je tu je. Sve 5. Moja golema preporuka za ovu 'ciglu'! Mislim da je ona neizostavni dio svakog strip poznavatelja/entuzijasta/fana s ovih prostora. Pace, to bi mu trebala biti i moralna obveza!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/06/2023 : 10:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja cu sacekati promociju u BG-u pa ako budem free skoknucu da odslusam..
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1217 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 02/06/2023 : 10:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Svet pet ivane ali ultimate kolekcija se valjda sastoji od 11 albuma? :) Imam ih ali sam ih negde zaturio u kuci, neverovatno glupo ali tako je :) . Moja prica sa cat claw je rekao bi nekako neobicna jer za cat claw dugo nisam znao "a trebao bi znati". Nisam kupovao kada je izlazila "u realnom vremenu" niti vidjao u trafikama.
Moj stripovski svet je valjda u to vreme bio ZS/LMS,stripoteka (vise da sam je opazio na trafici nego da sam je citao) PZ, eventualno. mikijev zabavnik i almanah, koji zalutali fordic i tako :).
Za Baneta sam znao samo preko Bleka cini mi se dok nisam poceo da "lurkujem" ovaj forum (valjda 2003-2004?).
Posto zivim i rodjen sam u Skandinaviji ukapirao sam da je Kata izlazila i ovde a vremenom sam ukapirao da su i Kobra, Tarzan i Billy the pljuc (Birger the kid ovde). Onda sam to polako poceo nabavljati ovde i imam dosta toga. Sa vremenom sam i bio u kontaktu sa Banetom pomalo preko Darkwood foruma i na kraju i upoznao ga u Novom Sadu, druzio se malo sa njim i video ga u akciji sto se tice crtanja. Nacrtao mi crtez koji se ne bi svideo previse ljubiteljima Zagora.. a nasao je svoje mesto u jednoj od darkwoodovih Hogarth knjiga... zasto? pa valjda slucajno :). Imali smo kontakta i u vezi nekih drugih stvarcica kao na primer kada je njegova epizoda Fantoma izasla ovde (bio je deo "team fantomen ekipe" na kratko). Da polako zavrsim i zahvalim mu se sto je izlazio u susret iako mu to nije bilo moranje i sto je bio ovde i jeste sa nama po forumima i netu i uvek bio za zezanciju.
A Katu? Pa valjda cu je nekada procitati :) do sada je to bilo samo na kratko kad bi nabavio koju svesku.. sada su tu i ultimate kolekcija i fibrina bombona.. samo da naleti pravi trenutak i et voilà.

Ka'ce porucnik Tara??


Under construction.
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 02/06/2023 : 17:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Čestitke mom prijatelju Banetu i Fibri na ovom izdanju!

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 02/06/2023 : 18:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Stiglo danas!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000