forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Vlakovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/08/2023 : 11:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
nisam se vozio vlakom u Dalmaciju ili iz nje 20 godina pa sam se u nedelju vratio sa mora nagibnim vlakom iz Splita. NIje isti doživljaj ko u vlaku s kupeima, ali nisam imao izbora. KLima im nije radila kako treba. Svejedno išao bih opet, jer buseve ne podnosim a i priroda je puno ljepša kad se voziš vlakom. od Perušića do Oštarija vlak prolazi kroz prašumu crnogorice. lijepo je proć kroz netaknutu divljinu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/08/2023 : 22:53:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Vecer, umorna sam, nisam 100%, baterija mi je na 65% ali i to je za mene dosta

Stigla sam u Amsterdam. Kupila odmah kartu grada i sjela malo da se orjentiram

Onda sam kupila kartu za 2 dana neogranicenih voznji svim gradskim prijevozima, ukljucujuci i trajekt koji negdje iz Noord Amsterdama ide nekud, dosta sam naucila u nekim fb grupama ..puno pomoglo. Metro rasturam jer nisam u centru vec blizu Arene Ajaxa ( sutra igraju tu protiv bugara)pa sam vec isla amo tamo i posvuda, nakon sto sam se istusirala i dosla na sebe..
Steta trosit vrijeme na spavanje:D

Na dva mjesta sam se udomacila jer kuhaju espresso dobar ko san, vozila se brodom kanalima, skoro zaspala u brodu ali ok.. moze mi se:D Vrijeme je od vruce, sparno, kisa, hladno i stalno se skidam i oblacim, za kisobran ne marim, iz Rijeke sam.
U zivotu nisam vidjela toliko vlakova, vrsta, boja, kao ovih dana

Sjedim pod vedrim nebom i pusim. Nema nigdje pusenja, osim u "getoima" kako sam nazvala rijetka mjesta s pepeljarama, udaljena od ljudi

Veceras sam vidjela najveci puni Mjesec nad gradom.. kod nas na jugu je majusni naspram ovog ovdje..

Doista cu se potrudit stavit koju fotkicu kad se vratim, ne znam kada, jos nisam zavrsila putovanje:)


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4232 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/09/2023 : 08:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
ponekad kad odmaram pustim nesto ovako
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1241 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 21/04/2024 : 15:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Zna li neko da li su odgovorni veseljaci uspeli da obnove liniju ZG-BG koju su ukinuli u martu 2020?

Under construction.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000