forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dragonero 1: Zmajeva krv
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Strip-Agent
New Member

266 Posts

Member since 27/10/2016

Posted - 17/08/2023 : 15:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Strip-Agent a Private Message  Reply with Quote
Napokon fantasy! Na kioscima! (uskoro, kroz par dana, kako to već ide)



Scenarij: Enoch, Vietti
Crtež: Matteoni

Broj u Italiji: 1.

Već dostupno na shop.strip-agent.hr
(Ali godišnji! ;) )

Uskoro i na ostalim prodajnim mjestima!

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/08/2023 : 15:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nisam baš preveliki ljubitelj fantasyja ali prvi broj ću kupiti jer volim imati prve brojeve .

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2023 : 15:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Weeee!
Probat ću par brojeva pa ćemo vidit dalje kako će ići.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 17/08/2023 : 15:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Top top, jedva cekam da krenem sa ovim, i nadam se ubrzavanju tempa vremenom 🙏
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 17/08/2023 : 15:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Ajde napokon

Nadam se da se bude fino prodavalo pa da bude mjesečni ritam.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2023 : 15:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Nisam baš preveliki ljubitelj fantasyja ali prvi broj ću kupiti jer volim imati prve brojeve .



Ma odlican serijal! Dobre price. Dobro poslozen izmastan svijet , mada 'posudeno' od svega i svacega pomalo tu, pomalo od tamo. Ali nema veze, bas je zanimljivo. Prokleto dobro nacrtan. Najbolji crtacki staff SBEa. Steta sto ces se nacekati za procitati cijelu prvu sezonu, ako nastavis, mozda i do kraja zivota, (ne zelim nikog limitirati ni ureci), osim ako ne procitas sve kod drugog nakladnika.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2023 : 16:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

mada 'posudeno' od svega i svacega pomalo tu, pomalo od tamo.



Toga me i je strah, realno.
Triba znat balansirat s tim stvarima... Nekad bi mi to kod Nathana Nevera znalo ići na živce, jer jedna stvar je hommage, a druga stvar je doslovno kopiranje svega i svačega. Takve stvari znaju djelovati nakaradno.

Puno hvaljeni Black Hammer Jeffa Lemirea mi je iz tog razloga baš bio loš, čovjek doslovno kopira tuđe priče i koncepte i od toga radi svoju "sagu". A još me je više ljutilo to što je to ljudima super

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 17/08/2023 : 16:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Puna podrška!
Ako ništa drugo crtež u Dragoneru razvaljuje.
Go to Top of Page

Macbeth
Junior Member



361 Posts

Member since 19/08/2022

Posted - 17/08/2023 : 16:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Macbeth a Private Message  Reply with Quote
Znači valja?
Volim fantasy, igrao sam sve i svašta, i dalje tučem neke RPGove kad stignem, nikad dosta zmajeva i magije...
Ako je crtež dobar, mogao bih uzimati dugoročno. Uzet će se, pa ćemo vidjeti!
Neka malo varijacije, da nije sve western...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/08/2023 : 16:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Nisam baš preveliki ljubitelj fantasyja ali prvi broj ću kupiti jer volim imati prve brojeve .



Ma odlican serijal! Dobre price. Dobro poslozen izmastan svijet , mada 'posudeno' od svega i svacega pomalo tu, pomalo od tamo. Ali nema veze, bas je zanimljivo. Prokleto dobro nacrtan. Najbolji crtacki staff SBEa. Steta sto ces se nacekati za procitati cijelu prvu sezonu, ako nastavis, mozda i do kraja zivota, (ne zelim nikog limitirati ni ureci), osim ako ne procitas sve kod drugog nakladnika.



A je li svaka sveska jedna priča ili se sve nastavlja?
Priznajem, nisam pročitao ni jedan broj do sada:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2023 : 16:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Nisam baš preveliki ljubitelj fantasyja ali prvi broj ću kupiti jer volim imati prve brojeve .



Ma odlican serijal! Dobre price. Dobro poslozen izmastan svijet , mada 'posudeno' od svega i svacega pomalo tu, pomalo od tamo. Ali nema veze, bas je zanimljivo. Prokleto dobro nacrtan. Najbolji crtacki staff SBEa. Steta sto ces se nacekati za procitati cijelu prvu sezonu, ako nastavis, mozda i do kraja zivota, (ne zelim nikog limitirati ni ureci), osim ako ne procitas sve kod drugog nakladnika.



A je li svaka sveska jedna priča ili se sve nastavlja?
Priznajem, nisam pročitao ni jedan broj do sada:))



E to ti je problem. Puno toga se nastavlja, poneka epizoda je sama za sebe. Ali sve je isprepleteno i nadovezano. Tu ces debeli problem imati s ritmom izlazenja epizoda, kako sam vec pokusao objasniti stripovskom narodu. Vec prva saga, ciji je pocetak ovaj broj jedan, zavrsava u broju 4. Pa ti vidi. Zgotovit ces je u travnju slijedece godine na taj nacin.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6605 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 17/08/2023 : 16:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Svijet je toliko velik da se u stripovima i knjigama manje treba prepuštati mašti, ali tako je kako je. Dug život izdanju!

loading...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2023 : 16:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by ivanl

mada 'posudeno' od svega i svacega pomalo tu, pomalo od tamo.



Toga me i je strah, realno.
Triba znat balansirat s tim stvarima... Nekad bi mi to kod Nathana Nevera znalo ići na živce, jer jedna stvar je hommage, a druga stvar je doslovno kopiranje svega i svačega. Takve stvari znaju djelovati nakaradno.

Puno hvaljeni Black Hammer Jeffa Lemirea mi je iz tog razloga baš bio loš, čovjek doslovno kopira tuđe priče i koncepte i od toga radi svoju "sagu". A još me je više ljutilo to što je to ljudima super



Po meni, nista nisu zasrali. Vode ovaj serijal vrhunski. Unatoc posudivanju. (A i ko ce vise izmislit jos 'tople vode'...) Ko voli ove direve, volit ce ovo beskrajno. A i oni drugi koji se s ovakvim necim susrecu prvi put. Crtez razvaljuje. To sam vec rekao, odavno nisu bili crtaci ovakvog kalibra na okupu!

Moja preporuka je i procitati obvezatno broj 0!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/08/2023 : 16:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Nisam baš preveliki ljubitelj fantasyja ali prvi broj ću kupiti jer volim imati prve brojeve .



Ma odlican serijal! Dobre price. Dobro poslozen izmastan svijet , mada 'posudeno' od svega i svacega pomalo tu, pomalo od tamo. Ali nema veze, bas je zanimljivo. Prokleto dobro nacrtan. Najbolji crtacki staff SBEa. Steta sto ces se nacekati za procitati cijelu prvu sezonu, ako nastavis, mozda i do kraja zivota, (ne zelim nikog limitirati ni ureci), osim ako ne procitas sve kod drugog nakladnika.



A je li svaka sveska jedna priča ili se sve nastavlja?
Priznajem, nisam pročitao ni jedan broj do sada:))



E to ti je problem. Puno toga se nastavlja, poneka epizoda je sama za sebe. Ali sve je isprepleteno i nadovezano. Tu ces debeli problem imati s ritmom izlazenja epizoda, kako sam vec pokusao objasniti stripovskom narodu. Vec prva saga, ciji je pocetak ovaj broj jedan, zavrsava u broju 4. Pa ti vidi. Zgotovit ces je u travnju slijedece godine na taj nacin.



Thnx na informacijama .
Budem videl kako će to sve ići, možda budem čekao da izađe cijela priča, a možda budem pročitao LIB izdanje (s tim da ovo nastavim kupovati svakako:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/08/2023 : 16:33:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
LIB iz knjižnice, svakako:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2281 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 17/08/2023 : 16:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Kupujem sigurno,mada imam nešto i od Libellusa,kupovat ću i jedno i drugo,na kiosku redovito,a od Libellusa koliko ću moći nastaviti dalje financijski,dobro je dok ima više izbora i opcija.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2023 : 16:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Svijet je toliko velik da se u stripovima i knjigama manje treba prepuštati mašti, ali tako je kako je. Dug život izdanju!



Za to nema brige! Ako bude Berni gurao sve do kraja, 77 epizoda svako dva mjeseca je sigurno dug zivot izdanja!
Mozda ga neki i ne docekaju, (bez limitiranja ikoga, naravno.)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 17/08/2023 : 16:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Dragonero je, iza Nathana, što se povezanosti i kompliciranosti tiče.

Crtački (posebice sam kraj prvog ciklusa te onda "Pobunjenik") je po meni najbolje u Bonellija.

A da ima, nešto pusuđeno, od nečeg drugog je također istina što je normalno jer je ritam od 96 strana mjesečno pa specijal pa "Bezdušni" pa "dječiji dani Iana, Mirve i Gmora".
Nema tog autora koji u tom ritmu i kolićini ne "posudi" nekad nešto ili da se ponovi u drugačijem ruhu.

Za primjer, ovdje na forum a i šire ljudi hvale Lazarusa kojem u 10 godina se proizvede 900-tinjak strana (ako i toliko) pa svejedno koncept i ideje nisu nove a i polako ih znanost i nove tehnologije gazi.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2023 : 16:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tipičan Bonelli.
Nema tu puno originalnosti.
Nađe se dobrih crtača ali priča baš i ne.
Sve je to od 7-77.
Normalno,kupit ću🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2023 : 16:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Dragonero je, iza Nathana, što se povezanosti i kompliciranosti tiče.

Crtački (posebice sam kraj prvog ciklusa te onda "Pobunjenik") je po meni najbolje u Bonellija.

A da ima, nešto pusuđeno, od nečeg drugog je također istina što je normalno jer je ritam od 96 strana mjesečno pa specijal pa "Bezdušni" pa "dječiji dani Iana, Mirve i Gmora".
Nema tog autora koji u tom ritmu i kolićini ne "posudi" nekad nešto ili da se ponovi u drugačijem ruhu.

Za primjer, ovdje na forum a i šire ljudi hvale Lazarusa kojem u 10 godina se proizvede 900-tinjak strana (ako i toliko) pa svejedno koncept i ideje nisu nove a i polako ih znanost i nove tehnologije gazi.




Ne moraju koncepti i ideje biti novi, naravno.
Odavanje priznanja svojim utjecajima je normalno kod svakog autora, međutim problem nastane kad se radi o čistokrvnom kopiranju, zato sam spomenuo recimo Black Hammer.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2041 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 17/08/2023 : 16:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Kupujem i ja. Do broja 12 sigurno, a onda pauza do broja 21. Imam VC knjige 4 i 5 koje pokrivaju tih 8 brojeva. Osim tih iz VC-a koje imam, citao sam i nulti broj. Cini mi se vrlo dobar serijal iako nisam toliki fan fantasyja.


"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/08/2023 : 16:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma nakon procitanih 'Tamica i Tamica' stripova, i iskustva sa svim zanrovima, ovo mi je izvrstan serijal. Najveca preporuka za Dragu crnoga!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 17/08/2023 : 16:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01
Weeee! Probat ću par brojeva pa ćemo vidit dalje kako će ići.

Također .
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/08/2023 : 17:00:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Drago (n) nero - Crni zmaj!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

maverick
New Member

104 Posts

Member since 13/08/2012

Posted - 17/08/2023 : 17:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send maverick a Private Message  Reply with Quote
Dragonero ili Uglješa Zmajković.
Poželimo mu veliki tiraž i prodaju da možemo što prije preći na mjesečni ritam.
Amen
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25908 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2023 : 17:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tribalo ga je prevest.
To je ionako fantasy svijet a ne ovaj naš pa da se imena ostavljaju u originalu.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000