forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 USA 2024
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

anto
Advanced Member



Serbia
20738 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/08/2023 : 17:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

čujem da se Biden ozbiljno priprema. cijeli tim radi s njim na silaženju s pozornica i aviona. dobro mu ide, čak se uspio sam popesti na pozornicu ali mu je ipak trebala mala pomoć da nađe izlaz. nakon što se sjetio tko je i gdje je, održao je govor o sladoledu i svi su mu pljeskali.



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/08/2023 : 20:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Istina, nije ona dio izvrsne vlasti,Ali sigurno su bili u dogovoru
quote:
Originally posted by tinton

Biden je poslao Pelosi u Tajvan?
Ne da mi se raspravljati s tobom oko ovih ostalih stvari koje si napisao, ali ovo gore je jednostavno netočno.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/08/2023 : 22:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ono što znamo je da je administracija javno taj potez ne odobravala. A i ne vidim kako bi ta vrsta poteza Bidenu odgovarala.
O ostalim spekulacijama ipak ne bih.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 31/08/2023 : 10:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Inače, prvi kandidat je već odustao od utrke - Francis Suarez, gradonačelnik Miamija. Tako da molim da se suzdržite od daljnjeg glasanja za njega u anketi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 31/08/2023 : 13:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
sjajni Jordan Klepper ima cijelu seriju videa u kojima pokazuje mutavu logiku prosječnog pristalice donalda trumpa koju zatim jednostavno upotrebljava protiv njih samih



"You're not even trying to hide the racism anymore"
"W...what.... you're at a Trump rally, bro!"




Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 01/09/2023 : 23:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

sjajni Jordan Klepper ima cijelu seriju videa u kojima pokazuje mutavu logiku prosječnog pristalice donalda trumpa koju zatim jednostavno upotrebljava protiv njih samih



"You're not even trying to hide the racism anymore"
"W...what.... you're at a Trump rally, bro!"








E, pa tis' za Trumpa ko i oni, jel...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2023 : 23:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je kikyja Trump vjerojatno razočarao kada se cijepio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 01/09/2023 23:52:38
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/09/2023 : 09:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall



E, pa tis' za Trumpa ko i oni, jel...



apsolutno ne! i apsolutno sam protiv njega! to mogu slobodno reći, bez obzira bude li bilo tko vadio neke moje prijašnje postove na ovu temu u kojima sam rekao nešto što je trumpu išlo u prilog. moje stajalište, u ovom trenutku, i u ovom topiku je itekako jasno i evidentno.

i ti to dobro znaš.
Go to Top of Page

Lukeruk
Junior Member



Serbia
377 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 02/09/2023 : 18:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Pobedjuje republikanac, kao neki Tramp, a u stvari Bajden.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/09/2023 : 00:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by andjusticeforall



E, pa tis' za Trumpa ko i oni, jel...



apsolutno ne! i apsolutno sam protiv njega! to mogu slobodno reći, bez obzira bude li bilo tko vadio neke moje prijašnje postove na ovu temu u kojima sam rekao nešto što je trumpu išlo u prilog. moje stajalište, u ovom trenutku, i u ovom topiku je itekako jasno i evidentno.

i ti to dobro znaš.



Pa ne.

Prošli put si imo spiku "svaki pravi ljevičar bi trebo bit za Trumpa", tako nešto, stoga ne laži...

Uostalom, šta se uopće javljaš nakon toga

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7894 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 03/09/2023 : 11:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
na prošlom, legendarnom topiku, je moj prvi post bio o tome da ameri u vrijeme korone imaju kandidate od kojih najmlađi ima 74
pa dobio komentar da šta ja imam protiv starih ljudi
nemam ništa, naravno, starim i ja
i evo prođe 4 godine i sad su kandidati najvjerojatnije isti i imat će u vrijeme izbora 78 i skoro pune 82
pa i moj komentar isti :)

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46571 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/09/2023 : 11:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

na prošlom, legendarnom topiku, je moj prvi post bio o tome da ameri u vrijeme korone imaju kandidate od kojih najmlađi ima 74
pa dobio komentar da šta ja imam protiv starih ljudi
nemam ništa, naravno, starim i ja
i evo prođe 4 godine i sad su kandidati najvjerojatnije isti i imat će u vrijeme izbora 78 i skoro pune 82
pa i moj komentar isti :)



Sprdačina za državu od 330+ milijuna ljudi da se natječu polumrtvi ljudi..
Al dobro,tu se vidi di je današnja "vodeća država zapada "

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/09/2023 : 12:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

na prošlom, legendarnom topiku, je moj prvi post bio o tome da ameri u vrijeme korone imaju kandidate od kojih najmlađi ima 74
pa dobio komentar da šta ja imam protiv starih ljudi
nemam ništa, naravno, starim i ja
i evo prođe 4 godine i sad su kandidati najvjerojatnije isti i imat će u vrijeme izbora 78 i skoro pune 82
pa i moj komentar isti :)


Evo, i moj odgovor isti. :)
Nisu boomeri krivi što generacija X ne može ponuditi bolje kandidate.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/09/2023 : 16:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall



Prošli put si imo spiku "svaki pravi ljevičar bi trebo bit za Trumpa", tako nešto, stoga ne laži...

Uostalom, šta se uopće javljaš nakon toga





jesam li ja stvarno rekao "svaki pravi ljevičar bi trebo bit za Trumpa" ili "tako nešto"? jesam li stvarno rekao nešto tako jezivo? kada je to bilo? 2020.?

a uostalom, ako sam jasno i nedvosmisleno precizirao svoju sadašnju poziciju... u čemu je problem? nisam vjerodostojan? nisam uvjerljiv? nisam dosljedan, pa samim time nitko (a posebice ti) neće što ovdje pišem uzimati za ozbiljno? meni svejedno.

stvari se mijenjaju. a dosta se toga promijenilo od zadnjih izbora, posebice trumpova retorika...
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2359 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 03/09/2023 : 17:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ken2

na prošlom, legendarnom topiku, je moj prvi post bio o tome da ameri u vrijeme korone imaju kandidate od kojih najmlađi ima 74
pa dobio komentar da šta ja imam protiv starih ljudi
nemam ništa, naravno, starim i ja
i evo prođe 4 godine i sad su kandidati najvjerojatnije isti i imat će u vrijeme izbora 78 i skoro pune 82
pa i moj komentar isti :)


Evo, i moj odgovor isti. :)
Nisu boomeri krivi što generacija X ne može ponuditi bolje kandidate.


Bolje?
Misliš pokvarenije, korumpiranije..?

Carpe diem
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/09/2023 : 21:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne. Mislim baš bolje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 04/09/2023 : 21:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by andjusticeforall



Prošli put si imo spiku "svaki pravi ljevičar bi trebo bit za Trumpa", tako nešto, stoga ne laži...

Uostalom, šta se uopće javljaš nakon toga





jesam li ja stvarno rekao "svaki pravi ljevičar bi trebo bit za Trumpa" ili "tako nešto"? jesam li stvarno rekao nešto tako jezivo? kada je to bilo? 2020.?

a uostalom, ako sam jasno i nedvosmisleno precizirao svoju sadašnju poziciju... u čemu je problem? nisam vjerodostojan? nisam uvjerljiv? nisam dosljedan, pa samim time nitko (a posebice ti) neće što ovdje pišem uzimati za ozbiljno? meni svejedno.

stvari se mijenjaju. a dosta se toga promijenilo od zadnjih izbora, posebice trumpova retorika...




Pa jebiga jesi to napisao, odi si traži po postovima...

Da, problem je u tome što nisi vjerodostojan, uvjerljiv i dosljedan. Mislim, to je uglavnom tvoj problem.

Stvari se ne mijenjaju, kao ni Trumpova retorika koja je ista, a može se svesti na onaj Ecov ur-fašizam, on i njegovi su istovremeno i jaki i slabi te su u tome zaista dosljedni.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4839 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/09/2023 : 22:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Dosljednost
Pa poznato je da je veliki i moćni Duće najprije bija socijalist bolje rečeno radikalni ljevičar pa se prebacija u fašiste . U krajnu liniju bitno mu je bilo samo da je radikalno i da je na vlasti i šta je najinteresantnije glava mu je bila glatka i velika kao lubenica a kružila je priča da su mu muda kao nojeva jaja .

Edited by - RAKOSI4 on 04/09/2023 22:37:32
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/09/2023 : 00:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Dosljednost
Pa poznato je da je veliki i moćni Duće najprije bija socijalist bolje rečeno radikalni ljevičar pa se prebacija u fašiste . U krajnu liniju bitno mu je bilo samo da je radikalno i da je na vlasti i šta je najinteresantnije glava mu je bila glatka i velika kao lubenica a kružila je priča da su mu muda kao nojeva jaja .



I to kao nije problem, barem te osobe, a posljedično i po ostatak društva?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/09/2023 : 01:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ajde smanjite malo spiku sa "Dućeom", fašizmom @ co.

Hvala.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4839 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/09/2023 : 01:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Kad u nekoj civilizaciji , društvu , državi se ne detektiraju problemi pa tako ni rješavaju problemi samo je pitanje vremena kad će doći do destrukcije ,dakako u bilo kojem smjeru .
Vladajuće elite gledaju osobne interese, dodvoravaju raznoraznim dijelovima društva , kupujući vrijeme , rasipajući resurse samo da opstanu na vlasti , apsolutno ne radeći ništa za bazu ni njenu budućnost .Takvi su najodgovorniji ,jer bili su na vlasti a nisu poduzeli ništa već retorikom dodvoravanja , mantrama i lažima i sad ka ono ako dobije izbore xy doće do smaka svijeta a onako i ovako sve propada.Svijet je već vidija bezbroj tih primjera , iz sivila tih lažljivaca i lopova više je i svejedno ko će bit na vlast kad i onako kola idu niz brdo .

Edited by - RAKOSI4 on 05/09/2023 02:00:52
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11370 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/09/2023 : 03:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Navijam za Roberta Kennedya Jr.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/09/2023 : 16:52:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall



Pa jebiga jesi to napisao, odi si traži po postovima...

Da, problem je u tome što nisi vjerodostojan, uvjerljiv i dosljedan. Mislim, to je uglavnom tvoj problem.

Stvari se ne mijenjaju, kao ni Trumpova retorika koja je ista, a može se svesti na onaj Ecov ur-fašizam, on i njegovi su istovremeno i jaki i slabi te su u tome zaista dosljedni.



pokaži mi točno gdje, kada, u kojem trenutku (kojem topiku) sam ja to rekao... ja to moram znat.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/09/2023 : 17:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Evo ti izbor tvojih postova iz topica iz 2016.:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=14&TOPIC_ID=48236#2017904
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=5&TOPIC_ID=48236#2016653
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=11&TOPIC_ID=48236#2017233

Andjustice je to malo iskarikirao, ali više-manje je pogodio poantu tvojih postova onomad. No za razliku od njega, ja pozdravljam tvoj prelaz na ispravnu stranu.
Prigovarati o nedosljednosti znači odbijati ljudski napredak. Ukoliko je tvoje okretanje od Trumpa iskreno i iz ispravnih razloga, andjustice bi to trebao prihvatiti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/09/2023 : 18:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
da, da... 2016. godina. kako sam bio nabrijan tada i kako sam se sjajno izražavao na ovom forumu! bolje nego sada (like WTF??). andjustice je ipak moj stav iskarikirao i donekle omašio poantu... iz ovog kratkog pregleda proizlazi da sam tada više bio zgađen sa hillary clinton nego oduševljen donaldom trumpom. jednako kao što mislim da je joe biden najobičnija glupost, što me opet jednako tako ne bi trebalo svrstati uz trumpovce (kako sam to jasno naglasio kasnije, 2020. godine u topiku USA 2020).
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000