forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Moj obračun sa svima-sve je na 1. i 12. str.:))
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/02/2024 : 13:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Kao prvo da kažem da ostajem kod svih onih stvari koje sam prije 2 dana izjavio i da ostajem pri tome

A tebi Markose fakat hvala na svim ovim godinama za vrijeme kojih sam besplatno radio ovaj posao, često odvajajući i cijele vikende. Naravno da ništa nije bilo plaćeno ali mogao si bar koji put pitati „Kako ste momci? Kako ide? Jel' se sve u redu? Evo dečki, jedna Fibra, sretna nova godina!“ Najgori si „poslodavac“ koji može biti. Mi radimo džabe, a ne dobijemo ni pohvale? Niti jedna pohvala samo kritike. I to si poslušao budalu i najvećeg spamera na svijetu umjesto da poslušaš mene. Jedan jebena afera u prosjeku u godinu i pol (a i u toj sam bio u pravu – ta zadnja afera je bila prije godinu i pol kada sam rekao da kupujem ukradene knjige kako bi ih vraćao knjižnicama, znači čak nisam ni bio kriv) i ti kažeš da ti je bilo toliko da ti je prelilo čašu?! ? Niti jedna afera unazad više godina, a u ovih 13 godina sam ih imao možda par?
Katastrofa.
Nasjeo si pričama onih ljubomornih isfrustriranih budala poput sawitcha koji me ne može organski smislit, vjerojatno iz čiste ljubomore jer sam u svemu bolji od njega. Svaka ti čast, osvojio si nagradu za poslodavca godine. Iskreno, ako tako radiš i s ostalim ljudima, nije ni čudno da ti je toliki tlak. Nisi mi ni ženidbu čestitao!
Loš si poslodavac Markose. Ništa nikada nisi učinio da zaštitiš svoga radnika, baš naprotiv.
Ljudi rade za tebe 13 godina, ti ih niti jednom ne pohvališ niti ih koji put možda i nagradiš nego baš naprotiv, samo kritiziraš.
Svašta.
Sad mi je jasno zašto je veliki broj vrhunskih članova - poput Ravena, Archyja, Obi-Wana, dmara, Iviskoja, mr. murdoca, mrkve i drugih članova odlučilo ne biti više na forumu jer ne mogu slušati litanije iskompleksiranih i ograničenih tipova poput sawitcha, Lwooda isl.

Inače, znaš koliko ja imam Fibri? Orki/Kolorki./Ovih/onih? SKORO SVE! Na forumu pišem samo o Bonnelliju jer mi se tako da ali čitam i kupujem sve. I sve sam ih sam kupio. Čisto da ljudi znaju, niti jednu nisam dobio na poklon od tebe za, ne znam, deset godina moderiranja. Koliko sam još ukradenih Fibri kupio i vratio ih knjižnicama? Više od stotine! I ti onda poslušaš budalu sawitcha (valjda jer misliš da bi bilo loše izgubiti takvog kupca pa hajmo stati na njegovu stranu) a ne čovjeka koji je za tebe besplatno radio 13 godina i koji od tebe nije dobio ni riječi hvale? I koji je stalni kupac tvojih izdanja?

Loš poslodavac, loš, loš.
E pa znaš kaj? Više neću kupiti niti jednu Fibru. Libellus i ostali ostaju (tako i tako imam zaostataka) ali tvoje stripove neću više nikada kupovati nego ću čekati da dođu u knjižnicu (ako nastave dolaziti uopće ili u ovolikom broju).
Loš si Markose i kao čovjek i kao poslodavac. A ako si takav i prema drugima nema nikakve sumnje zašto ti je takav pritisak.
Velim, kužim zašto su mnogi otišli – ozbiljni ljudi ne mogu podnijeti ovakav forum. Naravno, ima na njemu i pozitivnih i dobrih ljudi ali ima i hrpa budala koji ti uništavaju forum i tjeraju ljude.

Sawitch – opančarski primitivac i budala, seoska luda koja je živi dokaz primitivizma i ljubomore. Da, ljubomore sawitchu jer imam 5 puta veću plaću od tebe, odličan posao, ženu za poželjeti, uskoro će i djeca doći, dobar auto i veliki stan. A ti opančaru? Jel' još voziš Juga? Ili si si kupio nekog Megana?I bolje da odem sa foruma gdje opančari poput tebe kroje sudbinu. Znam sve što si pričao o meni "ma sigurno krade, odkud mu toliki novci" i slične ljubomorne pizdarije. IQ ti je po mojoj procjeni 85, a ti si sebi umislio da je duplo veći. E pa nije. Možda si i otišao iz provincije ali si ostao provincijalac i budala.
Kakav si ono faks završio? Inženjer ruda i gubljenja vremena? E vidiš, ja sam u međuvremenu i pravosudni položio i više sam gospon' čovjek nego što ćeš ti ikada biti opančaru
Inače, ako netko ne zna, riječ je o čovjeku koji bi se odrekao vlastitog djeteta da sazna da je gay, a članicu Grofica Varga je stavio na ignore listu zato što je gay!
Koliko đubre moraš biti da bi to napravio?
I njemu Markos vjeruje?

Glup si Sawitchu. I zavidan i ljubomoran.
Jbeš forum gdje takvi kroje sudbinu. Opančari i budale.

Lwood – depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a naročito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu.

Tinton – malo ljigavo govno, istina inteligentan ali pokvaren do srži, najljigaviji i najpodmukliji stvor na forumu. Jedva čeka da nekoga podjebe i iziritira čime pokazuje svoj kompleks manje vrijednosti jer svatko tko ga je vidio zna da je riječ o tankom (50 kila) i bezveznom pizdeku koji samo šuti i povremeno nekaj izvali ali vjerujte tada dobro pazi kaj govori jer da tada kaže i 10% onoga kaj piše po forumu neko bi mu zviznuo pljusku-dve. Nego Tintone, jesi konačno poševio šta? Ili ti je suša kao i kod Lwooda?

Kiky – iskompleksirani upravni pravnik koji ništa ne jbe Zamislite, on je smatrao da je loše to što kupujem ukradene stripove i vraćam ih knjižnicama. Budala. I to ljubomorna i primitivna budala. Zavidni malograđanski opančar koji jednostavno nije uspio u životu (to pouzdano znam) i koji sada prosipa žuč po onima koji jesu.

Nesvrstani – nadrkani Dalmoš koji mrzi svoj posao i život i onda se iživljava na forumu nad ljudima koji su uspješniji od njega jer to mu je ispušni ventil. Kakav nadrkani primitivac. Nisam ti ja kriv Nesvrstani kaj imaš loš život,a ja dobar.
Sawitchevi drugari - samo pišu po Partizanovom topicu i ničime ne doprinose forumu. Caleb – sramota i bijeda foruma.
Ovaj forum je propao. A propao je zbog tebe Markose jer je ogromni broj kvalitetnih ljudi otišao (već sam nabrojao neke) jer ne mogu trpiti pisanje budala.
Budale su zavladale forumom i zato više skoro nitko normalan ništa niti ne piše.

Ja sam probao dati što više mogu. Imam Knjige & co topic, 17 godina sam bio član i pisao o stripovima, knjigama. Hi-Fiu…

Ali sad bi bilo dosta.

Uglavnom, odoh ja. Imam karijeru, lijepu ženu, veliki stan, odličan posao i prijatelje stripadžije koji nisu primitivci. Uglavnom, primitivci – zbogom, a dobri drugari – doviđenja, čujemo se telefonom, mailom ili možda odem na LIB forum, možda je tamo ipak malo bolje.


Zbogom žohari!:))





Komentar sa 12. strane:


Originally posted by izivko

Zamišljam mladju kako sjedi zavaljen u naslonjač, digao noge na stol, ispred njega krigla piva i kokice.
S desne strane mu žena pri ruci, malo je češka. S vremena na vrijeme baci pogled na laptop, čita komentare sawitcha i ekipa, cereka se i komentira sa ženom:

"Anđe, dajgle ovih budala, ja otišao s foruma, oprostio se ljudski a oni ne prestaju s glupim komentarima. Ne mogu brez mene. E jesam im ga viknuo!"

Onda primakne ženu bliže, zagrli je, cmokne ono momački, plesne je po guzici i kaže:

" Deder donesi mi još jedan sixpack iz frižidera i pristavi kavu..."


Hahaha baš je tako
Ja inače nisam ni otvorio ovaj topic dosad, odnosno stavio sam onaj svoj prvi post i otišao u Libanonski restoran sa ženom jer je bilo Valentionovo.
Inače, Lwood, Kiky...Jeste i vi proslavili Valentinovo?
I sad već sat vremena čitamo i umiremo od smijeha
Rekao sam da više neću pisati ali moram odgovoriti nekim ljudima.
A i staviti ću ovo u prvi post tako da se i tamo vidi.

1)
Igor23 je napisao ovo:
"Braniš kurcoglavog,a kurcoglavom je cilj napravit nered.Pokušao je to i na Libelusovom forumu,ali je lagano dobio odjeb..isti scenario kao i ovdje,samo je epilog drugačiji:)Tamo je poljubio vrata:)Vriđa ljude ničim izazvan ,dobije upozorenje,ne staje i dalje,onda spika otprilike kao i ovdje, otići ću s foruma,ako nije po mome..itd,itd...Ustvari dobro je da postoje takvi likovi,nisu ni svjesni koliko ujedinjuje ljude..."

Dakle očito je da je "gospon 85" (od sada tako zovem sawitcha jer smatram da mu je IQ maksimalno 85) probao svoje opančarsko-prepotentne vratolomije izvesti i na drugim forumima ali je dobio odjeb.
Možda je to pravi forum za mene - tamo očito modovi i admin imaju muda i ne trpe pizdarije.

2)
Gospodin 85 je relativno nedavno izjavio da bi se odrekao vlastitog djeteta da je gay. A članicu Grofica Varga je stavio na ignore listu jer je gay. Pitanje za vlasnika sajta:što gospodin 85 sa takvim stajalištima i dalje radi na forumu? Da li je to zbog toga što je kupac izdanja pa mu je sve dozvoljeno? Ili je službeno stajalište foruma da su gay osobe nepoželjne na forumu?

Da li ja sada slobodno mogu napisati "Pederi su stoka" ili "Da mi je sin peder, bacio bih ga na ulicu" i proći ću nekažnjeno? Jer gospodin 85 ne samo da je prošao nekažnjeno nego i dalje piše po forumu.
Tražim da ga se zbog njegovih ultrahomofobnih izjava trajno udalji sa foruma.

3)
Jedan od glavnih spamera nesvrstani na 34. str. topica Arkham asylum izjavljuje:"Solar je bija aspsolutno nesposoban moderator...Na to san puka i otvorija topic di san pozva Markosa da pizdi makne moderatorske ovlasti jer nesposobne pizde ne mogu bit moderatori(vidi mladjin primjer)...Jel mi žaj šta se član Solar pokupija sa foruma? Iskreno, boli me kurac.
Jel mi drago šta san zaslužan šta se moderator Solar pokupija sa foruma? Je. Neizmjerno.


Dakle jedan od glavnih ultraspamera i hejtera (zapravo ne hejtera, nego mrzitelja, jer on ne hejta, on mrzi) otvoreno priznaje da je otjerao jednog od najboljih članova foruma samo zato što ga mrzi.
Solar je otišao jer više nije mogao trpjeti vrijeđanja i uvrede te to što ga Markos nije zaštitio.
Još jednom, Solar je otišao upravo zbog jednog od nekolicine spamera koje sam u prvom postu spomenuo kao najveći problem. Oni nisu hejteri nego mrzitelji. Oni ne hejtaju, oni mrze. Samo čovjek valjda nema čelične živce kao ja pa je otišao tiho, ne raspravljajući se jer nije imao živaca svađati se sa Nesvrstanim, gospodinom 85 i drugima.

4)
I tu dolazimo do glavnog problema:Markos svojim nedjelovanjem odnosno opterećivanjem zbog toga što oni pišu, umjesto da ih otjera u tri lepe ili kaže modovima"Dajte skinite mi ove s qurca" zapravo štiti spamere jer on djeluje kao moderator i ne da na njih "da se ne bi nekom zameril".

Još do prije nekoliko godina na ovom forumu je bilo 6 moderatora:Ultras, King Warrior, Solar, mladjo, manhunter, globinjo.

Sada je ostao 1.


Zašto? Svatko ima svoje razloge ali mislim da je glavni razlog bio taj što je Markos cijelo vrijeme popuštao spamerima.

Znači ja udaljim gospodina 85 zbog valjanog razloga, i on odmah kao uplakana bakica šalje Markosu PM-ove, otvara topice naslovljene na Markosa i on umjesto da mu kaže „Od…i i rješavaj to sa moderatorima“, on sluša njega, dopušta mu da piše kaj hoće, odgovara mu na postove… I onda se Marko žališ kaj te spameri „gnjave?“ Pa sigurno te uvijek nekoliko istih gnjavilo, a umjesto da pustiš modovima da to rješavaju, ti se „petljaš“ u njihove odluke i to spamer poput gospodina 85 "osjeti" i onda se stalno obraća tebi kao da modova nema. Što si uopće odgovarao njihovim prozivkama modova? Gospodin 85 napravi grešku za ban, popije ban i kad se vrati otvori topic „Markose“. I onda mu se taj topic zaključa, onda on izvrijeđa mene na drugom topicu, onda ponovo dobije ban i ponovo ide plakati tebi. Takve stvari si doživljavao i dopuštao i zato ti sada spameri vode forum. Njih nekoliko ti je godinama pljuvalo po meni i ti umjesto da kažeš „maknite se“ ili „obratite se moderatorima“ ti se ideš bakćati s njima. Pa što su ti onda i potrebni moderatori ako se na kraju ti bakćeš s njima? Onda ti budi mod i to je to.
Dakle slaba karika ovdje je Markos, a gospodin 85 je to shvatio i svojom prepotencijom je dogurao do toga da je jedan od najvećih spamera na forumu. Markos nije dozvoljavao da se ide "grubljim" metodama i da se jednom zauvijek izbaci sa foruma :gospodina 85, lwooda, Nesvrstanog, Kikyja, tintona...I to tako da kaže modovima:"Riješite to". Umjesto toga, on to nije dopuštao i uletavao je kao mod i često poništavao odluke svojih modova "da se ne bi nekom zameril".

E pa nekome si se zamjerio Markose.

Svojim modovima.

Ljudima koji su za tebe bili spremni sve napraviti i koji su čista srca volontirali jer su vjerovali u tebe.

Rezultat?

1 mod od 6.

A i taj je uvijek na strani gospodina 85 tako da taj spamer može biti miran.

To je tvoj uspjeh Markose. Sačuvao si spamere, a rastjerao modove.

Oh, sigurno su oni imali nekakav "službeni" razlog za odlazak ali vjeruj mi - ti si ih otjerao svojim ponašanjem.

Dakle, Markos je jednostavno trebao vjerovati svojim modovima i ne petljati se. Sad on meni kaže"ja trpim kritike zbog tebe". A od koga? Od uvijek istih spamera! Pa naravno da će se spameri uvijek žaliti, zato i jesu spameri. Ali da si odmah u startu rekao "ja nemam ništa s tim, obratite se modovima" i da si im pokazao da ih ne fermaš ni pola posto, oni bi se s vremenom skinuli tebi s grbače i naučili da mogu vrijeđati, kritizirati i napadati isključivo nas, moderatore. Ali ne, ti si uletavao, poništavao odluke modova, štitio spamere i sada imamo ovakvu situaciju:

Spameri vode forum.

Ima se samo jednog moderatora.

A i taj štiti gospodina 85.

Uglavnom, kako to funkcionira na scomu:
Moderator izbaci spamera
Spamer se žali šefu sajta.
I šef sajta umjesto da kaže modovima „rješavajte to, recite mu da mi više ne šalje žalopojke“, šef sajta sluša te spamere i vjeruje njima.
Umjesto da je odmah odkantao spamere poput gospodina 85, Lwooda i ostalih, on ih je „trpio“.
Pa šta si ih trpio? Što ih nisi otkantao? Da ih nisi slušao i da si sve prepustio modovima sada ti forum ne bi vodili spameri.

Godinama su ti „ljudi“ zapravo par spamera koji se vječito žale.

Nema veze, ja odlazim.
I drago mi je da je nekoliko tisuća ljudi vidjelo:
- da spameri vode forum
- da je jako veliki broj ljudi (i modova) otišao zbog njih
- ja sam ostavio svoj trag (Nathanov topic, Knjige & co topic, osvrti na pročitane epizode...)
- ima nekoliko entuzijasta na forumu ali to je malo ljudi za ovaj nekada veliki forum i sajt,a postoji šansa da će i njih spameri pojesti
- ja mislim da sam sa 17 godina na forumu i 13 kao moderator mnogo doprinjeo sajtu, a kao mod sam imao nekoliko grešaka u 13 godina ali spameri su sve prikazali kao da sam ja glavna nevolja sajta ali sami vidite da li im vjerujete ili ne.

Uglavnom, meni je, kad se sve zbroji bilo lijepo. Hvala na 27 poziva i poruka preko WhatsAppa, znam da vam je nezgodno sada pisati tu, ne želite taj pritisak na sebi i to je u redu. Vidimo se i čujemo!

I kao što rekoh:imam sređen život:najbolju ženu na svijetu, odličan posao, stan, auto, "mali milion" stripova, dobre audio komponente, čitam stripove i knjige koje volim, gledam filmove koje volim...Ma sve je super.

Živili prijatelji!

A za mrzitelje, ne hejtere nego baš mrzitelje:

Zbogom žohari!


P.S.
Nego kad već govorim da odgovorim Diskatchu u vezi one afere:
Gledaj prijatelju, ja sam se napomagao ljudima u životu uzduž i poprijeko do trenutka dok nisam shvatio da 1)Mnogi ne cijene to što za njih radim i 2)Dok nisam dobio nož u leđa od istih tih ljudi kojima sam pomogao.
Ja sam bio u poziciji pomoći mnogima.
I pomogao sam.
I što se desilo?
Evo ti dva primjera:Tamo negdje 2003. dolazi mi dečko, više ni ne znam kako se zove, i kaže doslovce:"Mladjo pomagaj, nitko u obitelji ne radi, živimo od mamine mirovine, četvoro nas, daj nađi nešto molim te, biti ću ti vječno zahvalan". I ja porazgovaram sa jednim graditeljem i pitam ga "Čuj, jel' ti trebaju ljudi? Imam jednog dečka kojem hitno treba pomoć." On mi kaže da može, da ima posao noćnog čuvara zgrade u izgradnji, a poslije može raditi kao recepcioner. Ja velim super i kažem to tom dečku te mu dam kontakt od prijatelja.
Tjedan dana kasnije ja ponovo sretnem toga poduzetnika i vidim da me čudno gleda."Čuj, jel' bio onaj moj kod tebe?" - pitam ja . A on, onako pomalo sramežljivo kaže:"Ha gle bio je, ja sam mu ponudio posao i plaću od 3500 kuna (kao 7000 kuna ili 900 eura sad!) ali on je to odbio sa riječima da mu je to premalo, da će on "preko mene" naći nešto bolje, da je to sića...Kužiš? Ne samo da sam se osramotio pred tim gospodinom nego sam i izgubio mogućnost da mogu tog čovjeka išta tražiti sljedećih 5-6 godina zbog lika koji to uopće nije cijenio!
Kužiš?
Pošten-jeben.
Međutim nastavio sam i dalje pomagati ljudima (iako, kada sam ja trebao nešto broj ljudi koji su bili spremni pomoći je bio osjetno manji ali dobro...), a ljudi su me još dosta puta razočarali (da, ti isti kojima sam pomogao!) sve do prije 7 godina.
E tada...Tada me izdala osoba kojoj sam jako vjerovao i kojoj sam našao posao u uredu koji doslovce gleda na bana Jelačića.

A ona me izdala i još je dugo vremena radila protiv mene.

Tada sam rekao "Dobro. Od sad imam svoj popis od 10-15 ljudi kojima pomažem i više nikome". I da, znanje je roba kao i svaka druga i ima cijenu.

Zato ti nisam pomogao. Jer više ne pomažem nikome jer sam se opekao i jer mi je iskreno pun qurac besplatnog pomaganja, a da zauzvrat dobijem kitu.

Ok, pomognem i dalje koji put besplatnim savjetom i da, pogriješio sam, trebao sam ti pomoći ali baš si mi uletio "u nezgodan čas" kad me njih 5 u istom danu tražilo "samo" uslugu i bio mi je pun qurac davanja usluga bilo kome.

A što se tiče "dobrog djela" - pa to je bilo baš onako kako sam opisao u topicu. I ja i dalje smatram da je otkup ukradenih stripova iz knjižnica za vlastite novce i njihovo vraćanje knjižnicama dobro djelo, što god netko mislio o tome.
To dosad nitko nije radio i u knjižnicama to vrlo cijene.

Pozzz...


Edited by - mladjo on 02/03/2024 22:45:53

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/02/2024 : 13:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Markos se nije ni cveće setio da donese evropskom prvaku...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/02/2024 : 14:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
Mladjo je car.. u svakom pogledu..
Do mene je bio fer kao i svi moderatori... bez iznimka..
Markosa ne volim previse a sada jos manje... Ionako je taj forum postao opankcarsko fibraski...
Najradije bi iz solidarnosti i ja otiso, ali tako pravo glasa dobijaju forumski ser*nje...
Mladjo, imaš lepu zenu i sve ostalo, sta če ti nerviranje na forumu čudaka..
Sretno legendo i sve dobro...
Možda se i predomisliš..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 14/02/2024 14:09:13
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 14/02/2024 : 14:09:06  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message
Teske su rici pale duso...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.

Edited by - roby05 on 14/02/2024 14:09:41
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/02/2024 : 14:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
za opis forumasa...
Tako iskreno i duhovito da mi skoro zao da nije mene na spisku...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 14/02/2024 14:14:46
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 14/02/2024 : 14:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message
Gle, ova karikatura se i dalje bespotrebno blamira...

hahaha

Neprocjenjivo!


hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1231 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 14/02/2024 : 14:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message
Uzivaj u mirovini druze i hvala na svim ovim godinama delenja pravde

Evo ovde da stavimo ovaj klasik


20000 postova si nakucao valjda ce ih biti i 30000, ziveo!

mladjo
Former moderator
Croatia
18913 Posts
Member since 15/04/2007

Posted - 31/07/2022 : 16:10:02
Evo sunce je ugrijalo na plaži, knjiga mi je ostala u apartmanu pa da vam ispričam što sam napravio prije nekih godinu i pol dana. Nisam dosad pisao o tome ali sad sam na plaži i nemam knjige...:))
Uglavnom, ja sam kupovao iz knjižnice ukradene stripove s namjerom da ih vratim nazad. Znači na zagrebačkim placevima (dobro, na Britancu i Jakuševcu:)) ima tona stripova koje je netko maznuo iz knjižnice. Ja sam uredno kupovao te stripove i kada se skupila određena zaliha, sve sam ih i
Odnio u knjižnicu Vladimir Nazor. Tamo nusu mogli vjerovati kaj se dešava:)) Oni su mi se zahvalili i rekli su da će stripove vratiti u matične knjižnice (Gradska, Vrapče...a bilo je i njihovih stripova). Stripova je bilo brdo. Sve skupa sam potrošio relativno velike pare ali nije mi žao.
Učinio sam dobro djelo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Edited by - mladjo on 31/07/2022 16:11:05

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 14/02/2024 14:45:40
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/02/2024 : 14:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
bas sam se pitao koliko ce izdrzati ko ozenjen haha :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/02/2024 : 14:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by zeljko

bas sam se pitao koliko ce izdrzati ko ozenjen haha :D




CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
591 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 14/02/2024 : 14:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message
Aktivan sam na nekoliko foruma i moram reći da na niti jednom nisam vidio toliko primadona kao što ih ima ovdje. Praktički svako malo netko prijeti svojim odlaskom zbog nekoga drugoga. Ono, mentalni sklop prvog osnovne prebačen na forum. Da se ponovim jer ne vjerujem da je to moguće... Netko na FORUMU prijeti odlaskom jer ga je netko uvrijedio ili nešto tome slično. U jednu ruku smiješno, a u drugu izrazito zabrinjavajuće. Razmišljajući uopće o tome razmišljanja sam da je pojedincima pomoć psihijatra stvarno potrebna. I nije da se rugam ili vrijeđam nego samo dajem dobronamjeran savjet.

Ukoliko vam nešto ne odgovara samo prestanete posjećivati forum ili određene teme, blokirate ljude s kojima ne želite komunicirati ili čitati njihove postove, ali da prijetite odlascima to je sasvim nepotrebno. Ja vas prvi nakon takvih postova ne mogu shvaćati ozbiljno. I to ima više vas, a pojedinci se nerijetko znaju držati poprilično visoko kao da su najpametniji, a onda se sjetim nekih njihovih prijašnjih postova pa se samo nasmijem.

Mladjo, što se tiče konkretno tebe, mislim da si već jednom napravio nekakvu nepotrebnu temu koja zapravo nije ispala u prilog tebi koliko god to ti želio prikazati kao nešto dobro. A ovo sada je onako, dno dna. Točno to... DNO DNA. Nema možda smisla detaljno anlizirati tvoj tok misli jer bi otišlo daleko i nisam takav da ti svašta tu napišem jer eto za razliku od tebe moji doma su mene možda naučili nešto više o pristojnosti.

Ja se nadam da će ova tema dugo ostati otvorena i dostupna, čak bi je stavio u sticky čisto da oni novi koji dođu na forum odmah znaju kako ne komunicirati ovdje i kako se ne ponašati.

Inače, ljude koji prijete svojim odlascima ja bi momentalno banirao. Što si tražio to si dobio... A ne neka sažaljenja pa ostani, nemoj tako, bitan si dio zajednica... Koga nema, bez njega se može.

U svakom slučaju, Mladjo tvoj odabir. Smatram da je ova tema nepotrebna, bezobrazna, zločesta i da govori puno loših stvari o tebi, baš ono sve najgore šta uopće mogu zamisliti kod ljudi ti si prezentirao.

Ne znam tebe, kao što ne znam niti jednu osobu sa ovoga foruma pa stoga ne kreiram neka posebno velika i ozbiljna mišljenja o bilo kome ovdje, ali ovo je baš baš loše.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/02/2024 : 14:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by kimba

Hunteru sta je ovo jbt. pa zar njega ne mozes ili ne zelis staviti na ban.




Pa baniran je.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Vrangel
Starting Member

78 Posts

Member since 22/11/2023

Posted - 14/02/2024 : 14:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Vrangel a Private Message
quote:
Originally posted by zeljko

bas sam se pitao koliko ce izdrzati ko ozenjen haha :D


Kada se čovek oženi treba da navali na ženu, a da forum svede na minimum, tada se može smatrati da je brak uspešan, ukoliko više ''visi'' na forumu nego na ženi to može biti loš znak.
U svakom slučaju nepotrebno je unižavati ljude na ovakav način jer je to najčešće (par tako kažu stručna lica) frustracija i nezadovoljstvo sopstvenim životom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/02/2024 : 14:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Stvarno Markose,moga si čoviku poklonit par Fibri...😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/02/2024 : 14:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by teller

za opis forumasa...
Tako iskreno i duhovito da mi skoro zao da nije mene na spisku...



Ukoliko se slažeš sa svime što je naš bivši kolega napisao, nema potrebe da ostaješ ovde. Zar ne? Imaj barem dovoljno samopoštovanja i idi i ti.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/02/2024 : 14:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Vrangel

quote:
Originally posted by zeljko

bas sam se pitao koliko ce izdrzati ko ozenjen haha :D


Kada se čovek oženi treba da navali na ženu, a da forum svede na minimum, tada se može smatrati da je brak uspešan, ukoliko više ''visi'' na forumu nego na ženi to može biti loš znak.
U svakom slučaju nepotrebno je unižavati ljude na ovakav način jer je to najčešće (par tako kažu stručna lica) frustracija i nezadovoljstvo sopstvenim životom.



evo što sam napisao kroz šalu... prvo sam se pitao koji će serijal prvo prestati kupovati... onda ovo

quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by panzer

A meni se činio da je sretan i zadovoljan sa svojim životom.

Pobogu, zašto sa jednim takvim činom uništiti sve što je gradio sve te godine?





Kolko mu dajes



ne bih da zabadam nos u tuđe živote ali njemu je brak očito bila prevelika promjena i bitna stvar kad je javno to obznanio
ljudi i ne znaju gdje su im fotke sa svadbe a on ih je objavio javno da svi vide

iskusni ljudi znaju da tu nešto ne štima... jedino mu zavidim što se slikao pored katedrale tojest u daljini... ipak je zagreb metropola
sve ostalo... to je na klimavim nogama i stripovi i forum i brak

kurcenje u stvarima koje ne ovise samo o tebi nije dobro
itd

neću secirati lika i dalje ali vratiće se on nadamo se da će objaviti kako stižu djeca kako je sve ok


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/02/2024 : 14:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Vrangel

quote:
Originally posted by zeljko

bas sam se pitao koliko ce izdrzati ko ozenjen haha :D


Kada se čovek oženi treba da navali na ženu, a da forum svede na minimum, tada se može smatrati da je brak uspešan, ukoliko više ''visi'' na forumu nego na ženi to može biti loš znak.
U svakom slučaju nepotrebno je unižavati ljude na ovakav način jer je to najčešće (par tako kažu stručna lica) frustracija i nezadovoljstvo sopstvenim životom.



život danas je posve stresan
još pod stare dane da se ženiš
a fino sam pito što ti treba u životu

i na sve to moderator nateže se sa savićem i kompanijom

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 14/02/2024 : 15:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
apsolutno je sve istina što je mlađo napisao o meni! in a nuttshell! od prve do zadnje! ja sam monstruozna hodajuća nakupina ljudskih kompleksa i životnog neuspjeha! smeće neljudsko i zavidno koje pičke nije vidjelo ni okusilo tko zna već koliko godina!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/02/2024 : 15:03:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by teller

za opis forumasa...
Tako iskreno i duhovito da mi skoro zao da nije mene na spisku...



Ukoliko se slažeš sa svime što je naš bivši kolega napisao, nema potrebe da ostaješ ovde. Zar ne? Imaj barem dovoljno samopoštovanja i idi i ti.


Ne slazem se načinom opisa forumasa...
To se ne kaže na taj način, ma koliko bio duhovit...
Mozes svasta mislit o ljudima, ali bas tako u pleksus.. nije muški...
Sprovocirali su covjeka, pa se sad cude načinu kako vrača pljuske...
Trebao je dostojno reci, aj bok ljudi odlazim zbog toga i tih ljudi...
Al da je opis duhovit, to je istina...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 14/02/2024 15:07:43
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 14/02/2024 : 15:04:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message
quote:
Originally posted by DK24

Aktivan sam na nekoliko foruma i moram reći da na niti jednom nisam vidio toliko primadona kao što ih ima ovdje.


Apsolutno.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/02/2024 : 15:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by DK24

Aktivan sam na nekoliko foruma i moram reći da na niti jednom nisam vidio toliko primadona kao što ih ima ovdje.


Apsolutno.



Da još vidiš te primadona u krilima i nalicene...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/02/2024 : 15:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by kimba

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kimba

Hunteru sta je ovo jbt. pa zar njega ne mozes ili ne zelis staviti na ban.




Pa baniran je.



Pa kako onda ovo objavljuje.



Baniran je bio na dva dana, danas mu je otključan profil i on je ovo napisao. Sad je opet pod ključem. Do daljnjeg.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/02/2024 : 15:10:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Mislim da nema potrebe za dodatnim komentarima. Svako je pokazao svoje lice i način razmišljanja. Iako bih ja najradije ostavio topic otključan, neka pada sneg, nek prekrije breg.. .

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 14/02/2024 15:12:12
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/02/2024 : 15:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ali ja tebi, Mladjo, nisam bio poslodavac. Ti si se sam javio da želiš biti moderator, ja sam pristao jer sam mislio da bi mogao biti dobar izbor. I to je to. To nije posao. To je volonterstvo.
Jer, da sam ti ja bio poslodavac, onda ne bi toliko dugo ostao na toj poziciji. Zato što nisi bio baš idealan moderator, previše velik ego, premalo takta, češće rasplamsavaš vatre nego što ih gasiš. A ja sam ipak ustrajao na tome da te branim, odbijao zahtjeve da te se smijeni i trpio brojne kritike i napade i koješta još upravo iz respekta i zahvalnosti na godinama staža. Ovo samo pokazuje koliko ti ne shvaćaš stvari...
U svakom slučaju, ja ti želim sve najbolje u životu i što se mene tiče, vrata ovog sajta su ti i dalje otvorena, kao i svima. A na tebi je kako ćeš ga koristiti i kako ćeš se pokazati na njemu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/02/2024 : 15:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kimba

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kimba

Hunteru sta je ovo jbt. pa zar njega ne mozes ili ne zelis staviti na ban.




Pa baniran je.



Pa kako onda ovo objavljuje.



Baniran je bio na dva dana, danas mu je otključan profil i on je ovo napisao. Sad je opet pod ključem. Do daljnjeg.


Meni ne smeta, mene može vrijeđati koliko god hoće, meni to nije problem. I on i bilo tko drugi. Tako da, što se mene tiče, otključaj ga. A ja ću otključati topic, s obzirom da sam poslao odgovor ne vidjevši da si ti u međuvremenu zaključao topic, neka kaže tko što ima za reći.

Trouble will find me
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18405 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/02/2024 : 15:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by Markos

Ali ja tebi, Mladjo, nisam bio poslodavac. Ti si se sam javio da želiš biti moderator, ja sam pristao jer sam mislio da bi mogao biti dobar izbor. I to je to. To nije posao. To je volonterstvo.
Jer, da sam ti ja bio poslodavac, onda ne bi toliko dugo ostao na toj poziciji. Zato što nisi bio baš idealan moderator, previše velik ego, premalo takta, češće rasplamsavaš vatre nego što ih gasiš. A ja sam ipak ustrajao na tome da te branim, odbijao zahtjeve da te se smijeni i trpio brojne kritike i napade i koješta još upravo iz respekta i zahvalnosti na godinama staža. Ovo samo pokazuje koliko ti ne shvaćaš stvari...
U svakom slučaju, ja ti želim sve najbolje u životu i što se mene tiče, vrata ovog sajta su ti i dalje otvorena, kao i svima. A na tebi je kako ćeš ga koristiti i kako ćeš se pokazati na njemu.


Pošteno...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 14/02/2024 : 16:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message
Koliko je velik taj stan?
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000