forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovske tajne
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/09/2023 : 12:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Imas taj strip na slovenskom. Mislin da ga ja iman negdi,pogledacu.



da, pronašao sam ih ja deset ovdje:

https://www.bolha.com/?ctl=search_ads&keywords=kalne+vode

nisam ni znao do jučer da je to na slovenskom a ja imam nekakav esperanto izvod
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37414 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/09/2023 : 13:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mesar

Pozdrav ljudi,evo i mesar je živ i zdrav.Šta čemo puno posla,trebalo puno svinja otpratit na onaj svijet i napraviti kobasice,kibflaš,odreske,čevape...


Dobro je ojro to prestao i prezivio. :D




Onaj "strip" Kalne vode iz pocetka topica se besplatno delio neko vrijeme. Nije nesto ali ajde, tehnicki je strip... u vezi EU parlamenta i tako to.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/09/2023 : 17:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by mesar

Pozdrav ljudi,evo i mesar je živ i zdrav.Šta čemo puno posla,trebalo puno svinja otpratit na onaj svijet i napraviti kobasice,kibflaš,odreske,čevape...


Dobro je ojro to prestao i prezivio. :D




Onaj "strip" Kalne vode iz pocetka topica se besplatno delio neko vrijeme. Nije nesto ali ajde, tehnicki je strip... u vezi EU parlamenta i tako to.






Tko ga je dijelio?

Pošto se topik zove Stripovske tajne mogle bi se i neke tajne odkrivati....npr da li če netko početi izdavati Judasa? Traper Kerija? Marka u boji (ili barem crnobijelog).

Za one koji znate italijanski možete nabaviti komplet marka u boji za 504 eura:

https://store.gazzetta.it/Collana-1-110/UHysEWcVLPYAAAFyxwQHPFsG/pc?CatalogCategoryID=ugisEWcVVTUAAAFyx5YHPFsD


Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37414 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/09/2023 : 18:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ne sjecam se vise ali ovaj strip se dijelio besplatno. Mozda prilikom sajma knjiga ili nesto drugo... ima vec dosta godina od tada.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/09/2023 : 10:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
uff najnovije vijesti:

-jedan moj prijatelj je kontaktirao Libellus i pitao ih da li postoje neki planovi za objavljivanjem Komandanta Marka u boji (ili crnobjeli) Judasa, Traper Kerija?
I Damir (iz Libellusa) mu odgovorio da im u ovom trenutku ta izdanja nisu u planu.

E sad šta im znači "u ovom trenutku...."? I koliko dugo može taj trenutak trajati? Možda se za par godina promjeni mišljenje? Ili neče nikada?

Barem znamo da "u ovom trenutku" ta izdanja nisu u planu, šteta!

Ostaje nada da bi to LUDENS mogao izdati? Po uzoru ove COLANE? Ako je ta COLANA dobila prava zašto ih ne bi Ludens dobio? Valjda znaju Bernarda, pa ako bi se on potrudio pošto surađiva sa Bonelijem več toliko godina sigurno bi se mogao nešto dogovoriti..... a i mi forumaši, striparnice, kolekcionari,...mogli bi vršiti neki pritisak na Bernarda, neka umjesto svih tih reprinta Zagora i klasika i svega i svačega, izda nešto novo npr Marka u Boji, od početka, ionako puno onih koji su počeli sa Markom (trobrojima) sada više nemaju kolekciju.
Uz to završile su PSDZ, Bella i Bronco, Kapetan miki, Mister No,.....da nema Zagora i Texa ništa ne bi ni bilo od Ludensa na kioscima.

Ako neče Bernard i Libellus, pa možda bi mogli neki drugi izdavači iz Srbije npr?

Zašto nitko neče?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/09/2023 : 13:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
saznao sam od jednog čovjeka da februara kreče netko sa tiskanjem Mister Noa od početka (8 stripova svake 4 mijeseca), cijena 2,8 eura po stripu. Taj netko se nalazi na facebooku, tako da če se vjerovatno raditi o pirateriji. Ne znam tko je taj jer nemam facebook.....možda bi taj mogao "pokrenuti" i Marka?

Da li zna netko nešto više oko tog čovjeka koji če tiskati Mister Noe od početka za 2,8 eura?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37414 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/09/2023 : 15:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ima topic o tome. ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/09/2023 : 19:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ima topic o tome. ;)






gdje? Stavi link, nije me bilo dugo vremena i nisam u toku....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/09/2023 : 19:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
sutra kada uhvatim vremena stavit ču fotografije alan fordova koje mi nudi jedan poznanik, pa čete stručnjaci za Alan Forda reči, da li neki broj zaslužuje posebnu pažnju (nema kartonaca) ali svi su od Superstrip biblioteke.

Znamo svi da kartonci vrijede suvog zlata ali možda se i među ovima krije neko blago. Odlučio sam investirati vrijeme i novac samo u zanimljive stripove. Ako vidite neki potencial u nekom od tih brojeva recite mi od prilike kakve su cijene pa da vidim da li ču ga uspjeti kupiti povoljno za sebe.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/09/2023 : 19:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

sutra kada uhvatim vremena stavit ču fotografije alan fordova koje mi nudi jedan poznanik, pa čete stručnjaci za Alan Forda reči, da li neki broj zaslužuje posebnu pažnju (nema kartonaca) ali svi su od Superstrip biblioteke.

Znamo svi da kartonci vrijede suvog zlata ali možda se i među ovima krije neko blago. Odlučio sam investirati vrijeme i novac samo u zanimljive stripove. Ako vidite neki potencial u nekom od tih brojeva recite mi od prilike kakve su cijene pa da vidim da li ču ga uspjeti kupiti povoljno za sebe.



'Bacit' cu oko! Pa ti kazem.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/09/2023 : 23:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
evo fotki koje sam dobio, jel ima nešto zanimljivo, neke preporuke, neka rijedkost, jel neki poseban, više vrijedan od ostalih,...i koji su to?



































Edited by - 1Euro on 17/09/2023 23:22:57
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/09/2023 : 23:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sa zaljenjem konstatiram da su ovo izlizane cetvorke. (Navucene) A ovi stariji brojevi, oko 100 i ispod 100 su teske; trice!

Po meni, jako lose ocuvani. Rascjepljeni. Sarani. Tragovi selotejpa!

Tko zna sto je unutra? A vjerovatno su i Fordaljke pune.

Meni je ovo lose.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/09/2023 : 23:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Sa zaljenjem konstatiram da su ovo izlizane cetvorke. (Navucene) A ovi stariji brojevi, oko 100 i ispod 100 su teske; trice!

Po meni, jako lose ocuvani. Rascjepljeni. Sarani. Tragovi selotejpa!

Tko zna sto je unutra? A vjerovatno su i Fordaljke pune.

Meni je ovo lose.



hm da, ni meni ne izgledaju nešto dobro očuvani...jel barem neki strip više tražen od drugih?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000