forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Spaghetti brothers box set
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/11/2023 : 20:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Grazia Carmela Centobucchi se ukrcala na brod za Ameriku puna snova o toj novoj obećanoj zemlji. Njezino četvoro djece su ionako već bili bez oca, samo da bi na brodu izgubili i majku, koja je dala novi život žrtvujući svoj. Tako je u luku umjesto četvoro braće i sestara stiglo petoro siročadi Centobucchi.

Ovo je priča o njihovim životima.

Prvorođeni, Amerigo, je gangster. Caterina, poznatija pod imenom Gipsy Boone, je slavna glumica. Blizanci, Frank i Carmela, su krenuli posve suprotnim stazama. Frank je župnik, a Carmela jadna kućanica (ili svi bar tako misle). Najmlađi, Tony, rođen na brodu, postao je policajac. Gangster i policajac, frivolna glumica i strogi svećenik, četiri različita i nespojiva života, i Carmela koja ih ima dva ...

Fibra se 2006. otisnula u svoju nakladničku avanturu upravo sa Spaghetti brothers, stripom koji je munjevito stekao kultni status i znatno pridonio ugledu i značaju koji Fibra danas uživa. Nakon dva, davno rasprodana izdanja, Fibra vam ponosno predstavlja ovaj klasik u definitivnom, kolekcionarskom ruhu: tri prekrasne knjige od 392 stranice sakupljene u elegantnoj kutiji!

Spaghetti Brothers 0 • Spaghetti brothers box set • 1176 stranica • C/B • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Carlos Trillo • Crtež Domingo Mandrafina • Prijevod Marko Šunjić • Lektura i redaktura Darko Macan • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 7.11.2023. • Cijena 100 Euro

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/spaghetti-brothers-0-spaghetti-brothers-box-set/933/


Trouble will find me

risbozg
Advanced Member



Croatia
15039 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/11/2023 : 20:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Mrak...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1305 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 04/11/2023 : 21:31:23  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Valjda će ostati koji do iza interlibera... :)
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 05/11/2023 : 15:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Odličan strip u očigledno vrhunskom izdanju.
Ko nije čitao, apsolutna preporuka.
Ja ću verovatno preskočiti jer već imam prvo Fibrino izdanje na koje nemam zamerki...

Carpe diem
Go to Top of Page

anam
New Member



187 Posts

Member since 23/08/2022

Posted - 05/11/2023 : 21:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anam a Private Message  Reply with Quote
Prodano
Go to Top of Page

Biroa
New Member



Croatia
156 Posts

Member since 28/12/2020

Posted - 06/11/2023 : 01:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Biroa a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/11/2023 : 09:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Odličan strip u očigledno vrhunskom izdanju.
Ko nije čitao, apsolutna preporuka.
Ja ću verovatno preskočiti jer već imam prvo Fibrino izdanje na koje nemam zamerki...




Meni se ono prvo čini kao naj izdanje, 6 velikih knjiga koje je lako držati i čitati.

Razmišljam još da li da uzmem ovu tukiju, pošto braću nemam uopće.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
591 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 06/11/2023 : 09:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Izdanje izgleda top, baš teški mamac.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/11/2023 : 13:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by DzekDenijels

Odličan strip u očigledno vrhunskom izdanju.
Ko nije čitao, apsolutna preporuka.
Ja ću verovatno preskočiti jer već imam prvo Fibrino izdanje na koje nemam zamerki...




Meni se ono prvo čini kao naj izdanje, 6 velikih knjiga koje je lako držati i čitati.

Razmišljam još da li da uzmem ovu tukiju, pošto braću nemam uopće.


I meni je ono prvo izdanje najlipše i najpraktičnije.
Neznan jesi li ih čita, ali ako nisi od mene preporuka ko kuća.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/11/2023 : 15:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@NESVRSTANI: Nisam ne čitao sve, samo privju sam par puta pročitao i tako-tako mi je, nisam još siguran da bi ih kupio...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 06/11/2023 17:57:13
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/11/2023 : 17:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
diskač,Špageti su masthev.Težak masthev.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 06/11/2023 17:54:38
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 06/11/2023 : 19:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Kakva je ajd da se tako izrazim "nota" ovog stripa? Da li je kao Torpedo u smislu da je neozbiljan strip koji se bazira na nekoj vrsti humora bilo da je crni ili neki drugi...ili se radi o ozbiljnijem stripu, ozbiljnijoj mafijaskoj prici od Torpeda? Od Torpeda sam vise ocekivao da budem iskren. Ok je to, nisam odbojan na onakav humor, ali sam ipak ocekivao vise kreative, nekz mozda ozbiljniju gangstersku pricu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/11/2023 : 19:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja bi rekao da su Spaghetti ozbiljan strip koji tu i tamo ima humorističnih elemenata, no oni nisu toliko učestali i (što je meni najbitnije) nisu groteskni, već su onako životni i realni. Nije 100% ozbiljan strip, no humor je poprilično dobro doziran, nema ga previše i realan je, kao i u stvarnom životu. Također, ovo nije samo mafijaška priča, već je priča o jednoj obitelji u kojoj imamo raznorazne ličnosti, manje ili više vezane za mafiju i kriminalne radnje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 06/11/2023 19:43:37
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6872 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 06/11/2023 : 20:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ja bi rekao da su Spaghetti ozbiljan strip koji tu i tamo ima humorističnih elemenata, no oni nisu toliko učestali i (što je meni najbitnije) nisu groteskni, već su onako životni i realni. Nije 100% ozbiljan strip, no humor je poprilično dobro doziran, nema ga previše i realan je, kao i u stvarnom životu. Također, ovo nije samo mafijaška priča, već je priča o jednoj obitelji u kojoj imamo raznorazne ličnosti, manje ili više vezane za mafiju i kriminalne radnje.



Da.

Ja sam čitao samo ono što je Stripoteka objavila, ali to je tako.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 06/11/2023 : 20:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Onda prodato. Kad stigne u BiH i ako stigne.

Edited by - Iluvatar on 06/11/2023 20:09:33
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/11/2023 : 20:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ja bi rekao da su Spaghetti ozbiljan strip koji tu i tamo ima humorističnih elemenata, no oni nisu toliko učestali i (što je meni najbitnije) nisu groteskni, već su onako životni i realni. Nije 100% ozbiljan strip, no humor je poprilično dobro doziran, nema ga previše i realan je, kao i u stvarnom životu. Također, ovo nije samo mafijaška priča, već je priča o jednoj obitelji u kojoj imamo raznorazne ličnosti, manje ili više vezane za mafiju i kriminalne radnje.


u sred srede - bravo Paka na izlaganju!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ZoranM
New Member



Serbia
124 Posts

Member since 07/12/2010

Posted - 09/11/2023 : 23:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranM a Private Message  Reply with Quote
Zna li se kada ce spageti za Srbiju?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/11/2023 : 08:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Video sam kako izgleda box, savrsenstvo. Ja imam onu integralcinu i posebno mi je draga pa cu nju zadrzati. Ali ovo ko uzme sigurno ce imati vrednu stvar u kuci. Hrbati slozeni u milimetar.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 10/11/2023 : 09:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Mogao si i slikati da i mi obicni smrtnici vidimo
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/11/2023 : 11:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja da sam Fibra slikao bih sigurno jer mnogo bolje izgleda kada se vidi nego ova najava na forumu sa slikama iz pripreme.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11351 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/11/2023 : 00:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranM

Zna li se kada ce spageti za Srbiju?



I mene interesuje.
Imam integralcinu ali sam bogami u iskusenju da nabavim u Boxsetu, isto sam odradio i za Alvara.

A Inkal box set izgleda vise ne ide za Srbiju? Steta.
Go to Top of Page

anam
New Member



187 Posts

Member since 23/08/2022

Posted - 12/11/2023 : 13:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anam a Private Message  Reply with Quote
Imam integral, ali ovo: - kad sam vidio uživo Box-set...jooj..preedoobrrooo...malo mi bilo previše za tegliti pa ide za virtualni IL...ali majica (Braće Špageti) nabavljena uz prigodnu kupovinu.
Inkal-box, Alvar-box + Spaghetti od starijih izdanja definitivno ultimativni izbor za kolekciju. Svi smo u iskušenjima, ali kad se nešto odradi bezprijekorno, a još ako nam je in...nema pogreške.
Go to Top of Page

mire
Starting Member



Serbia
20 Posts

Member since 29/03/2021

Posted - 27/11/2023 : 22:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mire a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/_E5op0S5rIw?si=WwRiPJKenO4Ppi6p
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1769 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 27/11/2023 : 23:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anam

Imam integral, ali ovo: - kad sam vidio uživo Box-set...jooj..preedoobrrooo...malo mi bilo previše za tegliti pa ide za virtualni IL...ali majica (Braće Špageti) nabavljena uz prigodnu kupovinu.
Inkal-box, Alvar-box + Spaghetti od starijih izdanja definitivno ultimativni izbor za kolekciju. Svi smo u iskušenjima, ali kad se nešto odradi bezprijekorno, a još ako nam je in...nema pogreške.




Video sam boxset u Alan Fordu, zaista predobro izgeda ali ga necu nabavljati jer imam komplet od 6 knjiga koje su mi super. Svakako, ko nema komplet ili ima onu debeljucu, ovo je obavezno za svaku ozbiljnu kolekciju.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/11/2023 : 19:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
'Pocirio' sam ovaj box onako, nehajno, na Interliberu i vec mi se tada ucinilo da taman kad promislis; ne moze bolje...Fibra te demantira. A sad, kad sam ga danas donio kuci, ljudi moji ovo je izdanje, 'boli mozak'!

Imam i 6 prvih knjiga i 'telefonski imenik' koji je dosao poslje, ali ovo je nesto!

Isto kao i sa Alvar Mayorom, ne znas koja je verzija stripa bolja. Da 'strip' ovo je vec malo veca 'bolnica' od pukog stripa.

Sad kroz godine, malo citas ovo izdanje, malo ono drugo...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1696 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 03/12/2023 : 09:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Imao sam prvih šest knjiga i prodao ih kada sam nabavio integralnu verziju - čisto zbog prostora.
Spaghetti Brothers su mi definitivno među najomiljenijim pričama i vjerojatno ću nekom prilikom pokušati ugrabiti i ovo izdanje.
Ista stvar kao i s Blastom, samo što Blast još nije doživio Fibrino box izdanje...

Za kraj ću reći samo da oni koji nisu čitali i pročitali Spaghetti Brothers ne znaju što propuštaju...

Oj, budi svoj!

Edited by - Bachy on 03/12/2023 09:14:08
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000