forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Chui u neradno jutro
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/11/2023 : 10:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/domidizajn/inspiracije/u-nasem-novom-stanu-kao-da-zivimo-lebdeci-u-krosnjama-a-kvart-od-milja-zovemo-travoltino-15395087?cx_testId=1&cx_testVariant=cx_undefined&cx_artPos=3&utm_source=pianojl&utm_medium=widget&utm_campaign=pianojutarnji#cxrecs_s
Ispada da samo nedjeljom ujutro čitam novine, i kad ono naš kolega u naslovnoj ulozi.

Kad sam vidio stan sad me sram pokloniti ti big fun sliku, mački su je prevrnuli i potumbali dok smo se mi pronašli za preuzimanje, a stan ko iz magazina.
Razmisli pa mi javi, još je iza vrata, čeka sretnog dobitnika.



samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/11/2023 : 17:56:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiv članak za pročitati i fora stan. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 19/11/2023 : 20:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

https://www.jutarnji.hr/domidizajn/inspiracije/u-nasem-novom-stanu-kao-da-zivimo-lebdeci-u-krosnjama-a-kvart-od-milja-zovemo-travoltino-15395087?cx_testId=1&cx_testVariant=cx_undefined&cx_artPos=3&utm_source=pianojl&utm_medium=widget&utm_campaign=pianojutarnji#cxrecs_s
Ispada da samo nedjeljom ujutro čitam novine, i kad ono naš kolega u naslovnoj ulozi.

Kad sam vidio stan sad me sram pokloniti ti big fun sliku, mački su je prevrnuli i potumbali dok smo se mi pronašli za preuzimanje, a stan ko iz magazina.
Razmisli pa mi javi, još je iza vrata, čeka sretnog dobitnika.





hej hej ma oprosti meni je bila ludnica od ljeta do nedavno, pa me skršila neka boleština nakon interlbera i sad lagano dolazim na svoje imam super mjesto za big fun u stanu ajmo se uhvatit sad do kraja tjedna. najbolje za vikend. imam 4 svirke od sutra do petka i onda sam slobodan ko ptica napokon da lakše dišem
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/11/2023 : 23:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
I meni je gužva, imam dvije izložbe, a još nisam ni počeo.
Vikend bu bil ok.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/11/2023 : 23:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Točno se vidi da je intervju odrađen u zadnjih desetak dana, Spaghetti box već na polici.

Inače, lijep je stan, iako malo previše bijel za moj ukus, ali Event Horizon? Zar stvarno?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

tomoviolina
Starting Member

3 Posts

Member since 06/06/2023

Posted - 20/11/2023 : 01:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tomoviolina a Private Message  Reply with Quote
pozdrav, ako netko ima nekakave stripove/albume/slicice/zapakiranje igracke od ninja kornjace nek mi se javi u inbox. Kupujem ili mijenjam
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/11/2023 : 05:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tomoviolina

pozdrav, ako netko ima nekakave stripove/albume/slicice/zapakiranje igracke od ninja kornjace nek mi se javi u inbox. Kupujem ili mijenjam



Tomo ne spamaj topice, hvala.
Inače Chui svaka čast za stan!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/11/2023 : 17:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Točno se vidi da je intervju odrađen u zadnjih desetak dana, Spaghetti box već na polici.

Inače, lijep je stan, iako malo previše bijel za moj ukus, ali Event Horizon? Zar stvarno?





Ja baš volim bijelo, ali ni moja draga nije ljubiteljica previše bijele.
A film, i meni čudan izbor, ali o ukusima se ne raspravlja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10061 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/11/2023 : 17:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Chui, skoro smo pa susjedi (ja sam u Cvjetnom).

Lijepo uređen stan. Vidi se i tko je glavni u njemu.

Smjestio se na jastuku i zadovoljno prede.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/11/2023 : 21:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Odličan interview. Mene je moja žena sinoć pitala hipetetsko pitanje da sam doživotno u zatvoru i da moram izabrati samo jedno između muzike i stripova sto bih izabrao. Prvo sam rekao da mi je nemoguce izabrati, ali sam na kraju ipak rekao muzika jer mi ima jači utjecaj na raspoloženje, a u zatvoru bi mi trebalo pozitivnosti.
Nisam još gledao Event Horizon, a obožavam Sci-Fi filmove. Morat ću to sto prije popraviti.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 21/11/2023 : 10:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na lijepim komentarima. Eh stan je lijep i prozračan i ugodan ali to se niš ne vidi na slikama hahaha, na slikama su samo neki detalji. Zgrada je sedamdesetih iz doba kad se razmišljalo više o komforu i kvaliteti života a manje o maximalizaciji profita na svakom milimetru kvadratnom) Prijašnji vlasnici su imali nakrcan stan velikim starim ormarima što smo sve pobacali, nešto sitno još malo rastvorili i sad nam je baš lijepo. Drvenarija i parketi i kuhinjske pločice su sve ostale, samo je trebalo drvenariju pofarbati i parkete pobrusiti.
Što se tiće Event horizonta, pitanje se bilo za kultni film, a pod kultnim filmom ne mislim na općeprihvaćene klasike nego na strogo žanrovske filmove koji imaju poseban status među određenim grupama ljudi koji briju na to nešto, a Event horizont je baš to, top SF B lige, znači nije A liga kao Alieni Blade Runneri itd itd. I baš guštam u njemu, baš je dobar horor SF na tragu aliena samo bez aliena.
Da Ruby maca je kraljica naravno a mi smo samo njezini vjerni sluge hehehe.
I naravno između glazbe i stripova biram glazbu, al nedaj bože da ikad budem morao imati taj izbor hehe.
Ivi Skoj super za vikend onda se vidimo :)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/11/2023 : 20:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chui

Hvala svima na lijepim komentarima. Eh stan je lijep i prozračan i ugodan ali to se niš ne vidi na slikama hahaha, na slikama su samo neki detalji. Zgrada je sedamdesetih iz doba kad se razmišljalo više o komforu i kvaliteti života a manje o maximalizaciji profita na svakom milimetru kvadratnom) Prijašnji vlasnici su imali nakrcan stan velikim starim ormarima što smo sve pobacali, nešto sitno još malo rastvorili i sad nam je baš lijepo. Drvenarija i parketi i kuhinjske pločice su sve ostale, samo je trebalo drvenariju pofarbati i parkete pobrusiti.
Što se tiće Event horizonta, pitanje se bilo za kultni film, a pod kultnim filmom ne mislim na općeprihvaćene klasike nego na strogo žanrovske filmove koji imaju poseban status među određenim grupama ljudi koji briju na to nešto, a Event horizont je baš to, top SF B lige, znači nije A liga kao Alieni Blade Runneri itd itd. I baš guštam u njemu, baš je dobar horor SF na tragu aliena samo bez aliena.
Da Ruby maca je kraljica naravno a mi smo samo njezini vjerni sluge hehehe.
I naravno između glazbe i stripova biram glazbu, al nedaj bože da ikad budem morao imati taj izbor hehe.
Ivi Skoj super za vikend onda se vidimo :)



E kada si to već tako opisao, ja imam meni jedan jako drag trash/horor/SF i toplo preporučam ako nisi već gledao; Hardware:

https://www.imdb.com/title/tt0099740/

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 21/11/2023 20:40:36
Go to Top of Page

Chui
Average Member



935 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 23/11/2023 : 11:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
E nisam gledao al mi se čini ful zanimljivo :)
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 25/11/2023 : 11:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao Event Horizon ali sjećam se ove klasik scene:

https://www.youtube.com/watch?v=ft-sgcx7nOo

:)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000