forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor novele iz Darkwooda 8 - Maska vraga
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/01/2024 : 15:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ništa novo ni originalno ali čitljivo.
Bezlični osmijeh😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
243 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 29/01/2024 : 00:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
Odličan crtež i dosta dobra i zanimljiva priča!

Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12434 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/01/2024 : 11:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Zagora je bez veze čitati jer je uvijek isto:

-najprije se nešto zakomplicira
-onda dođe Zagor i spasi stvar
-na kraju Zagor uvijek pobjedi sa svojom kamenom sjekirom

Jedino tek sada sam shvatio kako on loše radi svoj posao, u biti je nesposoban i da se radi o nekom radniku on bi več odavno bio izbačen iz Firme. Previše reklamacija!

U biti nikoga nikada do kraja ne pobjedi pa se non stop vračaju (Helingen, Rakosi, Supermajk, Kandraks,....) jedino koje uspije ubijati su nevini indijanci, kojih je sve manje i manje. Da se mene pita Zagor bi več odavno završio u Haagu zbog genocida (a uz to sam sebe smatra zaštitnikom indijanaca koje vuče za nos svojim cirkusantskim pojavljivanjima na skupu poglavica)

Znači imamo:

-prevaranta
-polovičara/nesposobnjakoviča koji sve nekako obavi na pola
-egocentrika
-ubojicu
-grubijana (maltretira i vređa Čika non stop)
-nasilnik (tuče ljude po salunima i gdje stigne i svakoga tko se ne slaže sa njim)
-prekrivenog homoseksualca (bježi od žena)
-klošara (vidi njegovu odječu svu zakrpanu, spava vani, u šumi, bez novca,...)

ZAGOR JE LUZER KOJI U ŽIVOTU NIJE PUNO POSTIGAO I KAO TAKAV NE BI TREBAO BITI UZOR DJECI!
Go to Top of Page

peropero
New Member



Croatia
221 Posts

Member since 07/05/2023

Posted - 29/01/2024 : 11:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send peropero a Private Message  Reply with Quote
Ne boj se, imaju djeca druge uzore.
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 29/01/2024 : 12:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Terminator

Nakon prvog čitanja, dobra epizoda.

Dobar neprijatelj, zanimljiv način ubijanja i kraj atipičan za Zagora.



slažem se...solidna 4orka

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6786 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/05/2024 : 23:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Priča nije originalna i uvelike se (uspješno) naslanja na par prethodnih o Demonskoj Maski i tzv. Sekti ljudi bez lica. Dobro je to Russo povezao, ali na kraju ostaje malo nejasno po čemu je onaj vrač u običnom pljačkašu, a k tome još bijelcu, vidio nekog svog "nasljednika" i borca za njihovu stvar. Stvara se dojam kao da je u pitanju neka velika misija, a ovaj ništa ne konta i ostaje ono što je uvijek bio - pljačkaš. U jednom trenutku je Russo malo pretjerao s dramatikom i sve umalo odlazi u propast pošto se stvorila atmosfera da je Faceless Smile došao na korak od toga da postane novi kralj Darkwooda, ali dobro je prošlo i svidjele su mi se scene gdje Zagor u prvoj borbi daje petama vjetra, a u drugoj igra mrvicu prljavo.
Crtež odličan, naslovnica efektna.

P: 6, S: 7, C: 9, N: 7

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 20/05/2024 23:03:13
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000