forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Moj obračun sa svima-sve je na 1. i 12. str.:))
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Tonto
Advanced Member



8150 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/02/2024 : 20:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

Bar 350 % nije u redu pisati o clanu koji je zakljucan.



Ovo. Ili kako je ivanl to već malo grublje opisao na drugom topicu, "razvlačenje lešine" mi je uvijek odbojno.

U principu se slazem. Pomislio sam napisat nesto danas, ali nisam upravo iz tog razloga. ALI...to mi ovom slucaju ne drzi vodu, covjek je doslovno izvrijeđao gomilu ljudi i sad bi oni trebali šutit. Uglavnom i šute, da je mene spomenuo ja be bih šutio... jebo bi mu sve po spisku kako je i on meni bio baniran ili ne.



Zasto? Nema vise smisla gotov je i to je to. Zasto bi ja kome razbija neke zablude? Ako on zeli virovat da me stari financira i slicno sta je
baljezga njegov problem.

Sasvim ok, ali bilo bi razumljivo da mu zelis odgovorit.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 14/02/2024 : 20:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior


Proslo je vrijeme kad smo kod svadja na forumu jeli kokice, danas vadimo aparate za pritisak.

Mnogo bi bilo bolje da ljudi provode manje vremena na forumu a da vise karaju. Karanje je najbolji lijek za dusu i tijelo.
Jestie li ikad imali potrebu da se svadjate nakon sto ste svrsili? Ne! O tome vam pricam. Kad vas neko razljuti, vi karajte zenu/djevojku/decka. Na kraju svi srecni, ukljucujuci i partnera.
Dakle, vadite kite i umocite, dok jos mozete.



S obzirom da Markosa muči visok tlak, seksom se doista može sniziti tlak. Doduše to je kratkotrajno, vrijedi za taj dan kad je bilo orgazma što prevedeno znači da terapiju treba trošiti svaki dan.

Navodno se i produljuje život ali to još nije dokazano, no ne bi trebalo biti ni štetno a definitivno je ugodno.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/02/2024 : 20:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

Bar 350 % nije u redu pisati o clanu koji je zakljucan.



Ovo. Ili kako je ivanl to već malo grublje opisao na drugom topicu, "razvlačenje lešine" mi je uvijek odbojno.

U principu se slazem. Pomislio sam napisat nesto danas, ali nisam upravo iz tog razloga. ALI...to mi ovom slucaju ne drzi vodu, covjek je doslovno izvrijeđao gomilu ljudi i sad bi oni trebali šutit. Uglavnom i šute, da je mene spomenuo ja be bih šutio... jebo bi mu sve po spisku kako je i on meni bio baniran ili ne.



Zasto? Nema vise smisla gotov je i to je to. Zasto bi ja kome razbija neke zablude? Ako on zeli virovat da me stari financira i slicno sta je
baljezga njegov problem.

Sasvim ok, ali bilo bi razumljivo da mu zelis odgovorit.



Pa da je ovo bilo prije 4,5 godina vjerovatno bi drukcije reagira.
Sad mi je smisno.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/02/2024 : 21:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Sve u svemu čovjek nije bio loš, bija je tolerantan,fleksibilan i često blag.

Nikad nisam čuo da kad vučji čopor napadne konvoj i ispaljuje torpeda , razarač izbacuje cvijeće, gospodo krpići razarač izbacuje podvodne bombe

Nisam zna da je Kiki upravni pravnik ,pa on ima sve reference da bi moga upravljat kolhozom ili ne
daj Bože gulagom

Edited by - RAKOSI4 on 18/02/2024 00:52:13
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

938 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 14/02/2024 : 21:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior


Proslo je vrijeme kad smo kod svadja na forumu jeli kokice, danas vadimo aparate za pritisak.

Mnogo bi bilo bolje da ljudi provode manje vremena na forumu a da vise karaju. Karanje je najbolji lijek za dusu i tijelo.
Jestie li ikad imali potrebu da se svadjate nakon sto ste svrsili? Ne! O tome vam pricam. Kad vas neko razljuti, vi karajte zenu/djevojku/decka. Na kraju svi srecni, ukljucujuci i partnera.
Dakle, vadite kite i umocite, dok jos mozete.

Nešto slično sam i ja htjeo napisati...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/02/2024 : 22:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by logo111

Ma njegov posljednji post ti nije ostavio izbora, to se valjda svi slažemo.
Moj upis se referira na godine i godine difamacije mladje kao osobe od jedne manje grupe forumaša. Degutantno je to sve bilo čitati.
Tu si trebao kao osoba čija riječ se cijeni i poštuje jasnije reagirati i prekinuti to jer od tada je njegova moderacija zaista padala kvalitetom. Samo ti znaš dali si napravio sve.
Činjanica je da su oba moderatora koja su ti godinama bili odani otišli u konačnici razočarani s tobom.
Kako god, možda ja i griješim pa moderacija sad postane bolja.


A pa zar i mene isto grupica forumaša godinama ne difamira na mom vlastitom forumu? Pa šta. Ako mislim da im trebam odgovoriti, odgovorim. I to je to. Ne izbacujem ljude zbog toga što me imaju na piku. Zar ne?

Ako se dobro sjećam solarovog slučaja, bio je problem što je on izbacio Ken2 zbog toga što je Ken2 bio protiv Trumpa, dok je solar bio za. Ista stvar, pa ne možeš izbacivati ljude jer se ne slažu s tvojim stavovima. Ne vidim što sam tu mogao.






Naravno da to nije istina
Solar je bio odlican moderator
izbacio je člana koji je dotad bio izbacivan 100x puta zbog vrijeđanja drugih clanova, a ti si ga svejedno vratio
Nažalost, solar preko toga nije mogao prijeći
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/02/2024 : 22:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
😂 Ja ovo sad video. Ima ovde mladjih clanova koji se ne secaju njegovih budalastina i bahatosti od pre 7-8-10-12-15 godina. Meni takvi likovi kao clanovi uopste ne smetaju, naprave cirkus, ban i idemo dalje, ali kada dobiju alat kojim mogu delovati na druge e onda vec imam problem. To sto je on pun neopterecen inteligencijom i etickim kodeksima je njegov problem i on sam zivi u paklu svoje ogranicenosti ili hladovini, zavisi kako to vidi. Ocigledno da se ne oseca bas lepo u svojoj kozi jer ima potrebu da stalno istice kako mu je super.

Nisam i dalje siguran da li ga neko zestoko lozi oko tih stvari da sam ja potplacivao neke forumase stripovima da glasaju protiv njega ili da ja pricam koliko ima para itd. Ja ne znam kako se covek zove i preziva, niti gde zivi uopste. Znam da je valjda na drzavnim jaslama i to je to. Ili samo izmislja, ali onda bi mi bilo zao jer je to neka ozbiljna dijagnoza sa kojom bi se trebao pozabaviti pre nego sto dobije decu. Ako ga je neko pumpao iz zajebancije, daj recite mu, dici ce ruku na sebe.

Ti kompleksi (ne)uspeha ga ubise. Ko zna ko mu ih je nabijao u mladosti, vidi se da je neka teska patnja u pitanju. Nekad sam mislio da cu mu svezati samarcinu kad ga vidim ali sad me sramota sto sam to i pomislio uopste. Jednostavno je za sazaljenje. Izgleda da mu ni kasni brak nije ulepsao zivot i smirio nagomilanu unutrasnju nesrecu. Za sve moje godine nisam naisao na osobu koja je napadala drugu osobu sa tezama o uspesnosti. Mislim kad bi mu neko rekao kakvo je stanje kod mene da bi doziveo potpuno rastrojstvo. Zato bi bilo lepo da zivi u ubedjenju da je gospodar svemira.

Ono sto mi jeste drago nakon svega da se pokazalo da sam bio u pravu. Ta lazna finoca iza koje se krio godinama je sada razotkrivena. ‘ajde sto mrzi mene, ipak je razumljivo kada ne volis nekoga ko ti saspe istinu. Ali sto mrzi brdo ostalih ljudi to je vec ozbiljan problem. Da ne bi ovoga i dalje bi mrzeo Markosa na primer, jer mu nije poklonio strip. Samo bi cutao.

I imam potrebu Ivanl-u da kazem da se ova “lesina razvlaci” i te kako. Godinama je on banovao ljude pa onda po njima pljuvao kada ne mogu da se brane. Jako malo je i dobio od onog sto je zasluzio. Osecam neko sazaljenje prema njemu kao nesrecnom bicu a ovo ostalo, nimalo.

Te njegove bljuvotine me uopste ne doticu. Izraz nemoci.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
226 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 14/02/2024 : 22:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message
Mnogo visok IQ moras imati da ostavis 13 godina kod loseg poslodavca. Radilo je tebe druze da budes moderator na dobrom forumu vezano za hobi koji volis. I tebi je ovaj forum dao dosta sigurno. Bio ti je ispusni ventil i mjesto gdje mozes pisati o stvarima koje volis sa ljudima koji vole to isto i koji su rijetki van ovog virtualnog mjesta. Ipak, treba postovati godine koje je neko proveo ovdje, ali nisi ispao faca sto si bacio gomilu uvreda na druge ljude. Uspjesan covjek koji je usput sretan ne ponasa se tako. Ne pise to. Pravi gospodin se lijepo zahvali vlasniku foruma, clanovima koje smatra dobrim i u kratkim crtama obrazlozi zasto odlazi ako vec zeli da ode. Jos veci gospodin bi prestao biti moderator a ostao clan koji ce pisati o temama koje voli i koristiti forum na pravi nacin. Ipak, za to treba imati kontrolu vlastitog ega i emocija. Kontrolu sebe. Necu biti moderator jer mi vise ne odgovara, ne osjecam da vrijedi, ali me ljudi koje ne cijenim nece otjerati od onoga sto volim i nece izvuci najgore iz mene. Ako pak nema nicega u cemu bi ovdje uzivao, onda dostojanstveno odes.

Nisi druze bolji od bilo koga ovdje, ne gledaj ljude s visine a svoj privatni zivot i uspijeh u istom koji mislis da imas zadrzi za sebe.

Ovo pisem uz puni respekt prema tvom radnom stazu ovdje 😂...sad bez zajebancije, postujem vrijeme koje je covjek ostavio ovdje, pogotovo ja kao novak, ali i ja sam na drugom forumu koji je vezan za neku drugu moju pasiju, ostavio niz godina pa tacno znam kako emocije mogu proraditi. Ne svidja mi se kako je ishendlovao ovo sve. Iskompleksirano.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 14/02/2024 : 22:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Mlađi je očito jako stalo do tuđeg mišljenja, svima nam je donekle, ali kod njega je to malo prešlo u patologiju.

Koga briga kolika ti je plaća, što voziš i slično? To je baš nezrelo ponašanje.

Previše se uspoređuje s drugima a to je recept za katastrofu. Zvučat ću poput jeftinog psihologa, ali stvarno je istina, uspoređivati se treba samo sa prošlim verzijama sebe. Drugi te eventualno mogu inspirirati, ali kad se raspituješ okolo i utvaraš si da ovog financira otac, pa ovaj nije uspješan poput tebe, ovo, ono, to je pogubno za psihu.

I da, njemu i dalje nije jasno zašto je ljudima smiješno to što kupuje ukradene stripove. Nije tu problem što on vraća te stripove, nego što kupovinom potiče lopove :D Zašto bi prestali krasti ako se isplati?

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29179 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/02/2024 : 22:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by supermark
Naravno da to nije istina
Solar je bio odlican moderator
izbacio je člana koji je dotad bio izbacivan 100x puta zbog vrijeđanja drugih clanova, a ti si ga svejedno vratio
Nažalost, solar preko toga nije mogao prijeći


Ne sjećam se točno svih detalja, sjećam se da je bio Ken2 u pitanju i da je bilo nešto u vezi Trumpa i to je to.
Ali sigurno postoje topici pa se može provjeriti.

Trouble will find me
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 14/02/2024 : 22:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message

Cemu bre sve ovo posle toliko godina medjusobnog provociranja i zezanja.
Da sam neki prijatelj Max Bunkera predlozio bih mu ovu temu za "najnoviji "Veliki Alan Ford",tj naziv prve epizode najnovije sezone.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/02/2024 : 22:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Pa vama bi salonskim filozofima i Freud pozavidio na ovakvoj temeljitoj psiho analizi Mlađe
Mogli bi te organizirat kakvu psiho seansu za Mlađu kad ste tako stručni,pa da mu pomognete dok nije u potpunosti zastranio,sad kad ima ovoliko veliku plaću da ne bi slučajno počeo puniti nos kokainom kao Amerikanci puricu za dan zahvalnosti




Edited by - RAKOSI4 on 14/02/2024 23:07:22
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7538 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 14/02/2024 : 22:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
quote:
Originally posted by ivanl

Bar 350 % nije u redu pisati o clanu koji je zakljucan.



Zar posle prvog posta ovde, treba nešto da se dodaje, konkretnije?
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
226 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 14/02/2024 : 23:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message
Citajuci pocetak posta pomislio sam da se javio Fibrin skladistar. Znam da Fibra ima jednog uposlenog pored vlasnika. Pomislih, mozda je covjek izgubio nadu da ce se skladiste rasteretiti i zajedno sa svojom kicmom odluci da odbrusi rozekosuljasima na forumu.

A kad bolje razmislim, efekat je postignut. Da je bio fin oprostaj ne bi bilo ovoliko postova i paznje. He decided to with a bang!

https://youtu.be/4bVmG6mi5OU?si=RvYa1OL3DZ1vMcX1

Edited by - Iluvatar on 14/02/2024 23:12:24
Go to Top of Page

malimarinko
New Member



159 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 14/02/2024 : 23:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message
quote:
Originally posted by kimba

Mozda mu je zena hakirala profil.



quote:
Originally posted by cerichus

Cccccc, baš su šašavi ovi forumaši!




Dva najbolja komentara na temi.
Jbg. Valentinovo je, stresno je to razdoblje.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 14/02/2024 : 23:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Samo ti trljaj ruke pogledaj kako ti rogovi rastu
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11373 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/02/2024 : 23:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Ovde uvek veselo. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7290 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/02/2024 : 23:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ja san uvik navija za underdoga i neshvaćene i ugnjetavane.

Kako bi reka Ševica: "budimo svi gej parada."

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10204 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 14/02/2024 : 23:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
Mi ami vice!
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
785 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 15/02/2024 : 01:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message
Sorry ekipa šta padam s marsa, jel ima neki link na događaj koji je prelio casu i natjerao mlađu na ovakvu reakciju?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/02/2024 : 04:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch



I imam potrebu Ivanl-u da kazem da se ova “lesina razvlaci” i te kako.



Ne trebas imati potrebu meni nista kazati.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
978 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 15/02/2024 : 06:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message
Pa zar i ovde? Steta...

Nemam nalog na nijednoj socijalnoj mrezi jer ne zelim da citam ovakve stvari. Imam samo Linkedin (morao iz profesionalnih razloga) ali otkako sam se penzionisao tamo vise prakticno i ne idem. I onda opusteno kreiram ovde nalog posle razmisljanja u stilu pa ovo su HOBISTI STRIPOVA, tu je barem "nemoguce" da se ljudi pljuju. A i ako se pljuju to je verovatno u (nemoderisanoj?) "svastari" gde necu da zalazim.

I onda procitam ovo.

Izgleda da nema bekstva od ljudske prirode -- pa cak ni u svet stripa.

Ne znam ko je u pravu ali mi pisani argumenti sa svih strana imaju supljine. Verovatno se odigrava jos nesto u pozadini sto se ne moze videti iz tekstova.

@Edi B: sto se tice poruka koje su ovo inicirale one se lako otkriju klikanjem na imena korisnika koji se pominju.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 15/02/2024 : 06:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
ovo kao


Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
234 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 15/02/2024 : 09:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message
Ive,svaka ti je na mistu...Ne tribaš se ni truditi objašnjavati,to je drugi svit(polusvit)..Sve si rekal"Ili imaš,ili nimaš"quote]Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

Bar 350 % nije u redu pisati o clanu koji je zakljucan.



Ovo. Ili kako je ivanl to već malo grublje opisao na drugom topicu, "razvlačenje lešine" mi je uvijek odbojno.



To se jednostavno NE RADI! To osjecas i nosis u sebi i sa sobom, svojim odgojem, podrijetlom, naukovanjem i sta ja znam; iskustvom, pamecu i osjecajem za pravo i krivo.

Nebitno sto je on napisao, (iako priznajem, totalno sam iznenaden), kad se covjek ne moze braniti, kad je grogiran na podu, onda ga se ne cipelari i ne razbijaju mu se boce o glavu...

TO SE NE RADI, i gotovo.

Inace si u coporu hijena koje pocinju komadati, jatu lesinara koji se spustaju i cupaju... a ovaj 'na podu' nije mozda jos ni mrtav...

Jednostavno to se NE RADI ako si iole covjek. To cini razliku.
[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 15/02/2024 : 09:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
Treba razbiti tu zločinačku organizaciju koja krade knjige po knjižnicama.
I kad ih se ulovi, popisati sve knjige koje su pronađene kod njih.
I onda tijekom saslušanja zatražiti neka napišu kratki osvrt na svaku knjigu koju su ukrali.
Utvrdi li se da su pročitali barem pola ukradenih knjiga, uvjetno ih kazniti jednogodišnjim volontiranjem u knjižnici, uz obavezni pretres po izlasku iz knjižnice.
Ako su pak krali i nisu ništa čitali, to je onda najgori šljam i treba ih staviti iza rešetaka dok ne pročitaju i napišu osvrte na sve što su ukrali.
Na taj način istovremeno ćemo povećat pismenost i načitanost naroda.
Time vjerojatno nećemo izliječiti njihove kriminalne sklonosti, ali ako ništa drugo, možda ti kradljivci jednog dana stasaju u intelektualne lopove koji će širiti vidike.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 15/02/2024 09:55:45
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000