forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Moj obračun sa svima-sve je na 1. i 12. str.:))
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

DK24
Average Member



Croatia
608 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 15/02/2024 : 22:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message
quote:
Originally posted by Promys

a zašto se ova tema ne izbriše potpuno sa foruma? Ne vidim svrhu cele ove priče, prepucavanja i međusobnog vređanja. Iz ove teme zasigurno nećemo izaći pametniji, a definitivno je off-topic što se tiče poente ovog foruma.


Ova tema treba bit prvo šta će novi korisnik vidit na forumu. A aktivnim forumašima ko upozorenje šta nikad ne činiti. Čak mislim da će nakon ovoga forum opet postati "normalan".
Go to Top of Page

Darchi
Starting Member



Croatia
59 Posts

Member since 06/02/2024

Posted - 15/02/2024 : 22:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darchi a Private Message
quote:
jer imam 5 puta veću plaću od tebe, odličan posao, ženu za poželjeti, uskoro će i djeca doći, dobar auto i veliki stan.

Imam karijeru, lijepu ženu, veliki stan, odličan posao



nemaš...lažeš...ne bih rekao...bolje ne...lažeš...lažeš

nemaš...nemaš...nemaš...lažeš...gdje je veliki auto???

Također, gramatika i pravopis su ti na razini 3.razreda osnovne škole, tako da je upitno kakvo uopće obrazovanje imaš!!!

My soul is painted like the wings of butterflies
Fairy tales of yesterday, grow but never die
I can fly, my friends...
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 15/02/2024 : 22:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message
quote:
Originally posted by matori paraliticar
inace zanimljiv upis i od wintermuta,
nadam se da ce biti dugo ovde medju nama
uprkos povremeno otrovnoj atmosferi ovde



Ma bicu, nisam ja toliko osetljiv, samo sam imao naivnija ocekivanja.

U principu ovako nesto moze desi na forumu za stripove samo ako je neko skrenuo sa teme (za to postoji svastara) ili se izrazio na nedozvoljen nacin (sto bi trebalo odmah sankcionisati).

quote:
Originally posted by Promys
a zašto se ova tema ne izbriše potpuno sa foruma? Ne vidim svrhu cele ove priče, prepucavanja i međusobnog vređanja. Iz ove teme zasigurno nećemo izaći pametniji, a definitivno je off-topic što se tiče poente ovog foruma.



Ovaj topic nece biti zatvoren/izbrisan jer donosi traffic a to je broj 1 prioritet svakog web sajta. Sve (legalno) sto donosi traffic (implicitno profit) ne sme da se dira. I tacka. Moderator je cak bio zatvorio topic ali ga je vlasnik ponovo otvorio -- nuff said. Radio sam po najvecim www firmama decenijama i ovo je sveto slovo. Sve su "evil" u tom smislu (a pogotovu one koje eksplicitno kazu da nisu kao npr Google).
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25098 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/02/2024 : 22:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
"Novi" članu Darchi, koji u prvom postu postavlja nevino pitanje o piratima: hajde lakše malo, ok?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29177 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/02/2024 : 23:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by wintermute
Ovaj topic nece biti zatvoren/izbrisan jer donosi traffic a to je broj 1 prioritet svakog web sajta. Sve (legalno) sto donosi traffic (implicitno profit) ne sme da se dira. I tacka. Moderator je cak bio zatvorio topic ali ga je vlasnik ponovo otvorio -- nuff said. Radio sam po najvecim www firmama decenijama i ovo je sveto slovo. Sve su "evil" u tom smislu (a pogotovu one koje eksplicitno kazu da nisu kao npr Google).


Traffic mi je zadnja stvar na pameti, to je potpuno nebitno. Ja nemam apsolutno nikakve koristi od traffica na forumu. Na ovom forumu, primijetit ćeš, nema NIKAKVIH reklama. A na glavnom sajtu ih ima jako, jako, jako malo. To malo što ima su tamo samo zato da bude malo šarenije i to je to. Prihod od reklama na godišnjem nivou je 150 eura, smiješno.

Ne želim brisati ništa, ne želim skrivati ništa, ne želim ljudima uskratiti slobodu govora. I to je to.

Trouble will find me
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12280 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/02/2024 : 23:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Zamišljam mladju kako sjedi zavaljen u naslonjač, digao noge na stol, ispred njega krigla piva i kokice.
S desne strane mu žena pri ruci, malo je češka. S vremena na vrijeme baci pogled na laptop, čita komentare sawitcha i ekipa, cereka se i komentira sa ženom:

"Anđe, dajgle ovih budala, ja otišao s foruma, oprostio se ljudski a oni ne prestaju s glupim komentarima. Ne mogu brez mene. E jesam im ga viknuo!"

Onda primakne ženu bliže, zagrli je, cmokne ono momački, plesne je po guzici i kaže:

" Deder donesi mi još jedan sixpack iz frižidera i pristavi kavu..."

Have mercy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15458 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/02/2024 : 00:05:51  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Zamišljam mladju kako sjedi zavaljen u naslonjač, digao noge na stol, ispred njega krigla piva i kokice.
S desne strane mu žena pri ruci, malo je češka. S vremena na vrijeme baci pogled na laptop, čita komentare sawitcha i ekipa, cereka se i komentira sa ženom:

"Anđe, dajgle ovih budala, ja otišao s foruma, oprostio se ljudski a oni ne prestaju s glupim komentarima. Ne mogu brez mene. E jesam im ga viknuo!"

Onda primakne ženu bliže, zagrli je, cmokne ono momački, plesne je po guzici i kaže:

" Deder donesi mi još jedan sixpack iz frižidera i pristavi kavu..."



baš tak

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
972 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 16/02/2024 : 00:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message
quote:
Originally posted by Markos
Traffic mi je zadnja stvar na pameti, to je potpuno nebitno. Ja nemam apsolutno nikakve koristi od traffica na forumu. Na ovom forumu, primijetit ćeš, nema NIKAKVIH reklama. A na glavnom sajtu ih ima jako, jako, jako malo. To malo što ima su tamo samo zato da bude malo šarenije i to je to. Prihod od reklama na godišnjem nivou je 150 eura, smiješno.

Ne želim brisati ništa, ne želim skrivati ništa, ne želim ljudima uskratiti slobodu govora. I to je to.



Veci traffic bi trebalo da uvek donosi korist tako sto povecava generalnu posecenost sto onda povecava npr posecenost aukcijama (na koje ima gore desno direktan link) koje sajtu svakako donose (zasluzen) profit. Medjutim ovo bi trebalo videti/dokazati metrikama. Kladio bih se da postoji "bump".

Cak su se i neki korisnici koji nisu aktivni godinama vratili i diskutuju na ovom topicu -- i to je dobro za sajt.

Sto se brisanja / skrivanja / slobode govora tice, to lepo zvuci ako je kompatibilno sa trafficom. Da je traffic (aukcija) pao 50% zbog ove teme i te kako bi bila izbrisana A mozda i ne bi ni tad. Mozda sam ja postao precinican jer sam video kako biznisi rade... Razumem da u ovom slucaju ima dosta entuzijazma i pro-bono rada itd. ali na kraju krajeva od Fibre neko (dvoje?) zivi a tu je situacija surova (iako je glavni izvor prihoda Fibra, uticaj ovog sajta na prodaju Fibrinih izdanja bi trebao da je nesumnjiv).

U svakom slucaju ovo je po meni fenomenalan sajt sa odlicnim forumom sa veoma brzim i "cistim" UI-om u kome puno uzivam i zelim mu sve najbolje i trudicu se da svojim postovima (i kupovinom Fibra knjiga sto je tek ludizam sa postarinama ka USA) tome doprinesem.

Markose radis fantastican posao, gledao sam te na YouTube i citao po forumu, razmenili smo cak i nekoliko divnih poruka emailom, nemoj molim te da se nerviras i rusis zdravlje zbog ovakvih stvari...

Edited by - wintermute on 16/02/2024 00:30:52
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/02/2024 : 04:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Promys

a zašto se ova tema ne izbriše potpuno sa foruma? Ne vidim svrhu cele ove priče, prepucavanja i međusobnog vređanja. Iz ove teme zasigurno nećemo izaći pametniji, a definitivno je off-topic što se tiče poente ovog foruma.


Najdraže mi je kad neko ko je tu 3 tjedna i ima 2 upisa filozofira šta bi i kako bi tribalo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 16/02/2024 04:51:27
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/02/2024 : 04:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by jaki

a i vi tu palamudite bezveze oko lika koji je iskompleksirana budala sa željom za moči nad drugima pa makar i u vidu jebenog moderatora stripovskog foruma.




Jbg, mora li ovako? Hajde ove (opravdane) kritike i komentari, ali uvrede nisu na mestu.


Uvrede?
Ovo je najpreciznija dijagnoza a ne uvreda.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5801 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 16/02/2024 : 06:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Zamišljam mladju...



quote:
Originally posted by mladjo

P.S. Baš sam prije dva sata Ljubi Pavaskoviću pričao kakve se stvari dešavaju i on je to sve fino i uglađeno komentirao:"Ma goni ih u k...c"


A ja zamišljam Mlađu na kavi s Ljubom Pavasovićem (valja je ovo "k" tipfeler) kako mu prepričava da ima tih, uvijek istih pet, šest likova koji ga maltretiraju na stripovskom forumu koji moderira i pitam se što Ljubi u tom momentu prolazi kroz glavu. Kad ta kava ne bi bila izmaštana, naravno.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29177 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/02/2024 : 08:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by Markos
Traffic mi je zadnja stvar na pameti, to je potpuno nebitno. Ja nemam apsolutno nikakve koristi od traffica na forumu. Na ovom forumu, primijetit ćeš, nema NIKAKVIH reklama. A na glavnom sajtu ih ima jako, jako, jako malo. To malo što ima su tamo samo zato da bude malo šarenije i to je to. Prihod od reklama na godišnjem nivou je 150 eura, smiješno.

Ne želim brisati ništa, ne želim skrivati ništa, ne želim ljudima uskratiti slobodu govora. I to je to.



Veci traffic bi trebalo da uvek donosi korist tako sto povecava generalnu posecenost sto onda povecava npr posecenost aukcijama (na koje ima gore desno direktan link) koje sajtu svakako donose (zasluzen) profit. Medjutim ovo bi trebalo videti/dokazati metrikama. Kladio bih se da postoji "bump".

Cak su se i neki korisnici koji nisu aktivni godinama vratili i diskutuju na ovom topicu -- i to je dobro za sajt.

Sto se brisanja / skrivanja / slobode govora tice, to lepo zvuci ako je kompatibilno sa trafficom. Da je traffic (aukcija) pao 50% zbog ove teme i te kako bi bila izbrisana A mozda i ne bi ni tad. Mozda sam ja postao precinican jer sam video kako biznisi rade... Razumem da u ovom slucaju ima dosta entuzijazma i pro-bono rada itd. ali na kraju krajeva od Fibre neko (dvoje?) zivi a tu je situacija surova (iako je glavni izvor prihoda Fibra, uticaj ovog sajta na prodaju Fibrinih izdanja bi trebao da je nesumnjiv).

U svakom slucaju ovo je po meni fenomenalan sajt sa odlicnim forumom sa veoma brzim i "cistim" UI-om u kome puno uzivam i zelim mu sve najbolje i trudicu se da svojim postovima (i kupovinom Fibra knjiga sto je tek ludizam sa postarinama ka USA) tome doprinesem.

Markose radis fantastican posao, gledao sam te na YouTube i citao po forumu, razmenili smo cak i nekoliko divnih poruka emailom, nemoj molim te da se nerviras i rusis zdravlje zbog ovakvih stvari...


Razumijem tvoju logiku i ona svakako ima smisla, iz poslovnog gledista. Traffic je u digitalnom svijetu sve. Ali ovdje stvarno nije. Pa, pobogu, mene se žestoko pljuje i vrijeđja u prvom postu. Sigurno mi to nije u interesu i većina bi vlasnika takav sadržaj obrisala, bez obzira na traffic:) Ali meni nije problem otrpjeti poneku uvredu. Odgovorim što imam, pa neka ljudi zaključe sami tko je u pravu. Fibra posluje jako, jako dobro od svoje primarne aktivnosti, objavljivanja stripova, tako da su jedini ciljevi i svrha ovog sajta i foruma promicanje stripa i strip-kulture. Nema Fibra na stripovi.com nikakve privilegije niti povlašten položaj u odnosu na ostale izdavače.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10203 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/02/2024 : 08:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
@Beva

A Ljubo kaže: Samo prvi savjet je besplatan!

Edited by - Peyo on 16/02/2024 08:20:38
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
608 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 16/02/2024 : 08:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by izivko

Zamišljam mladju...



quote:
Originally posted by mladjo

P.S. Baš sam prije dva sata Ljubi Pavaskoviću pričao kakve se stvari dešavaju i on je to sve fino i uglađeno komentirao:"Ma goni ih u k...c"


A ja zamišljam Mlađu na kavi s Ljubom Pavasovićem (valja je ovo "k" tipfeler) kako mu prepričava da ima tih, uvijek istih pet, šest likova koji ga maltretiraju na stripovskom forumu koji moderira i pitam se što Ljubi u tom momentu prolazi kroz glavu. Kad ta kava ne bi bila izmaštana, naravno.


U ovo vjerujem jedino ako se stvarno radi o nekom PavasKoviću
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 16/02/2024 : 09:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
Ja se ne secam kad si ti otisao. Mora da je u onom periodu kada sam ja odustao od foruma zbog istog razloga. Ali lepo te videti nazad.


Pozdrav, Sawitchu!
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
631 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 16/02/2024 : 10:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message
quote:
Originally posted by DK24

quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by izivko

Zamišljam mladju...



quote:
Originally posted by mladjo

P.S. Baš sam prije dva sata Ljubi Pavaskoviću pričao kakve se stvari dešavaju i on je to sve fino i uglađeno komentirao:"Ma goni ih u k...c"


A ja zamišljam Mlađu na kavi s Ljubom Pavasovićem (valja je ovo "k" tipfeler) kako mu prepričava da ima tih, uvijek istih pet, šest likova koji ga maltretiraju na stripovskom forumu koji moderira i pitam se što Ljubi u tom momentu prolazi kroz glavu. Kad ta kava ne bi bila izmaštana, naravno.


U ovo vjerujem jedino ako se stvarno radi o nekom PavasKoviću



Ustvari taj dio je najluđi a nekako je prošao ispod radara! Mogu si zamisliti inače moralnu vertikalu Ljubu Pavasovića kako blijedo gleda u osobu koja mu u detalje prepričava svoje muke sa strip foruma a netom prije toga bio na razgovorimas npr. braćom Pripuz, Mamićima ili nekim sličnim. Svaka mu čast ako ga je saslušao do kraja, inače mislim sve nagore o Pavasoviću ali tu mu dajem plus! Čelični živci!
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
232 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/02/2024 : 10:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message
A ča se čudiš meštre...kakva država takav i forum..anemični ,ucjenjeni jajajovac,šaka domaćih izdajnika i par opančara vode kolo...Najveći Kurac(sa velikim"K")si ispao ti Manhanteru..Kolega te brani,stavlja ruku u vatru cilo vrime
,priča o tebi dobro,a ti Kurče čim ti se ukazala prilika,čim je okrenuo leđa ..puff odma nož u vrat..Srami se...Braniš kurcoglavog,a kurcoglavom je cilj napravit nered.Pokušao je to i na Libelussovom forumu,ali je lagano dobio odjeb..isti scenario kao i ovdje,samo je epilog drugačiji:)Tamo je poljubio vrata:)Vriđa ljude ničim izazvan ,dobije upozorenje,ne staje i dalje,onda spika otprilike kao i ovdje, otići ću s foruma,ako nije po mome..itd,itd...Ustvari dobro je da postoje takvi likovi,nisu ni svjesni koliko ujedinjuje ljude(ali na kontrabandu:)Jedan takav sličan njemu nas je ujedinio početkom devedesetih(priko 90%),jbg u svakom zlu ima i puno dobra:)Kurcoglavi je toksična osoba,narcis(u svakom njegovom postu možeš naći 1000"JA")i najvjerojatnije i sociopat.Pročitana knjiga.I na kraju pitanje Markosu:Može se ovdi pisat na dijalektu?Vidim kako je krenulo još malo nećeš smit ni hrvatski pričati!! KO NAS BRE ZAVADIPodrška svim dobronamjernog ljudima koji nisu plačipičke,špijuni i koji misle svojom glavom:quote]Originally posted by teller

quote:
Originally posted by alexts

Šta ti je telleru? Valjda možeš da živiš i bez toga da je mlađo moderator ovog foruma? To nije smak sveta.


U pravu si care...
Evo, hladim se..
Samo mi smeta da se covjeka kojeg vise nema jos uvijek samara...
A tupani koji su ga iz provocirali jos uvijek kidaju govno...

[/quote]

https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
608 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 16/02/2024 : 10:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message
A tko je taj Kurcoglavi?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/02/2024 : 10:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Poštovani Igore,

nakon svake točke i zareza, pri pisanju teksta digitalnim putem, je uputno napraviti razmak prije početka sljedeće riječi ili rečenice.

Srdačan pozdrav,

tinton

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
232 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/02/2024 : 10:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message
quote:
Originally posted by DK24

A tko je taj Kurcoglavi?

Zvijezda tamnog sjaja:)

https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
232 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/02/2024 : 10:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message
Hvala dragi tintone,evo naučio sam:)
quote:
Originally posted by tinton

Poštovani Igore,

nakon svake točke i zareza, pri pisanju teksta digitalnim putem, je uputno napraviti razmak prije početka sljedeće riječi ili rečenice.

Srdačan pozdrav,

tinton


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1577 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 16/02/2024 : 10:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message
quote:
Originally posted by DK24

A tko je taj Kurcoglavi?


To je prava Glavolomka.

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29177 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/02/2024 : 10:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Igore, nisam baš najbolje razumio što si htio reći. I to ne zbog dijalekta:) A svakako možeš pisati kako god hoćeš, na dijalektu ili standardno, kako te volja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
232 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/02/2024 : 10:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message
Ovo sa dijalektom i hrvatskim je bio sarkazam
quote:
Originally posted by Markos

Igore, nisam baš najbolje razumio što si htio reći. I to ne zbog dijalekta:) A svakako možeš pisati kako god hoćeš, na dijalektu ili standardno, kako te volja.


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22285 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/02/2024 : 10:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Ma koga interesuje kojim se dijalektom pise. Srpski ekavski, srpski ijekavski ili srpski ikavski, svejedno je.
Mene kopka ovo sto napisa da manhunter ima najveci k....!
Predlazem da se okupimo uzivo, izvadimo kite na stol i izmjerimo.
Pobjedniku neka Markos pokloni jednu Fibru po izboru. Ja cu onda taj strip proslijediti dalje.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000