forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Atentat na Trump-a i (ne)srodne teme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 59

lwood
Advanced Member



Colombia
47007 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2024 : 09:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by izivko

Ova dvojica jadnika nisu bile te sreće.

https://x.com/i/status/1813204542143479880



Strasno strasno strasno...



Ma daj nije toliko strasno.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47007 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2024 : 09:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/musk-kap-je-prelila-casu-selim-sjedista-xa-i-spacexa-iz-kalifornije-u-teksas/2583150.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4592 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/07/2024 : 10:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/musk-kap-je-prelila-casu-selim-sjedista-xa-i-spacexa-iz-kalifornije-u-teksas/2583150.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m


Laprda gluposti. Preselio firmu u Teksas jer se tamo ne plaća porez, ko neki naši sportaši prijavljenih prebivališta u poreznim oazama. I da, jel u Teksasu nema bandi ovisnika? A i zakon je debilan, valjda bi roditelji prvi trebali uočiti znakove transrodnosti, a ne čekati da ih škola o tome obavijesti, ili ne, po ovom novom zakonu.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 17/07/2024 10:02:40
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47007 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2024 : 10:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

[quote]Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/musk-kap-je-prelila-casu-selim-sjedista-xa-i-spacexa-iz-kalifornije-u-teksas/2583150.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m


Laprda gluposti. Preselio firmu u Teksas jer se tamo ne plaća porez, ko neki naši sportaši prijavljenih prebivališta u poreznim oazama. I da, jel u Teksasu nema bandi ovisnika? A i zakon je debilan, valjda bi roditelji prvi trebali uočiti znakove transrodnosti, a ne čekati da ih škola o tome obavijesti, ili ne, po ovom novom zakonu.



Inače mi lik ide na neku stvar al u ovome nije sasvim u krivu.
Iman priju u Salemu,gori u Oregonu i krajen prošle godine mi je pisala kako misli priselit negdi drugdi jerbo je postalo nemoguće koliko ima kriminala.
uz ove dodatne budalaštine.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4592 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/07/2024 : 10:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/vijesti/clanak/objavljena-snimka-razgovora-trumpa-i-kennedyja-pricali-o-atentatu-i-cijepljenju-beba/2583131.aspx

Jel može luđe od ove dvojice? Tramp razgovara s predsjedničkim kandidatom R.F. Kennedyjem juniorom koji je zagovarao teoriju da je covid-10 stvoren da etnički poštedi Kineze i Židove

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4592 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/07/2024 : 11:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by igor 12

[quote]Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/musk-kap-je-prelila-casu-selim-sjedista-xa-i-spacexa-iz-kalifornije-u-teksas/2583150.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m


Laprda gluposti. Preselio firmu u Teksas jer se tamo ne plaća porez, ko neki naši sportaši prijavljenih prebivališta u poreznim oazama. I da, jel u Teksasu nema bandi ovisnika? A i zakon je debilan, valjda bi roditelji prvi trebali uočiti znakove transrodnosti, a ne čekati da ih škola o tome obavijesti, ili ne, po ovom novom zakonu.



Inače mi lik ide na neku stvar al u ovome nije sasvim u krivu.
Iman priju u Salemu,gori u Oregonu i krajen prošle godine mi je pisala kako misli priselit negdi drugdi jerbo je postalo nemoguće koliko ima kriminala.
uz ove dodatne budalaštine.



Nagovori priju nek se vrati u kroejšu, nema toliko kriminala, a ono što ima bar je naš kriminal, autohtoni domaći, a bit će oslobođena poreza na dohodak pet godina.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4481 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 17/07/2024 : 11:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Nije valjda da se ovo odnosi na neke ljude na topicu.

koliko i ovo
[url=https://ibb.co/pzs2N1y][/url]

*ne zna da MU postar...

Edited by - Sneaksie Thiefsie on 17/07/2024 12:00:39
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47007 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2024 : 12:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by igor 12

[quote]Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/musk-kap-je-prelila-casu-selim-sjedista-xa-i-spacexa-iz-kalifornije-u-teksas/2583150.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m


Laprda gluposti. Preselio firmu u Teksas jer se tamo ne plaća porez, ko neki naši sportaši prijavljenih prebivališta u poreznim oazama. I da, jel u Teksasu nema bandi ovisnika? A i zakon je debilan, valjda bi roditelji prvi trebali uočiti znakove transrodnosti, a ne čekati da ih škola o tome obavijesti, ili ne, po ovom novom zakonu.



Inače mi lik ide na neku stvar al u ovome nije sasvim u krivu.
Iman priju u Salemu,gori u Oregonu i krajen prošle godine mi je pisala kako misli priselit negdi drugdi jerbo je postalo nemoguće koliko ima kriminala.
uz ove dodatne budalaštine.



Nagovori priju nek se vrati u kroejšu, nema toliko kriminala, a ono što ima bar je naš kriminal, autohtoni domaći, a bit će oslobođena poreza na dohodak pet godina.





Nije nikad ni bila u Hr,cura je Ekvadorka.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4592 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/07/2024 : 15:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by igor 12

[quote]Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/musk-kap-je-prelila-casu-selim-sjedista-xa-i-spacexa-iz-kalifornije-u-teksas/2583150.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m


Laprda gluposti. Preselio firmu u Teksas jer se tamo ne plaća porez, ko neki naši sportaši prijavljenih prebivališta u poreznim oazama. I da, jel u Teksasu nema bandi ovisnika? A i zakon je debilan, valjda bi roditelji prvi trebali uočiti znakove transrodnosti, a ne čekati da ih škola o tome obavijesti, ili ne, po ovom novom zakonu.



Inače mi lik ide na neku stvar al u ovome nije sasvim u krivu.
Iman priju u Salemu,gori u Oregonu i krajen prošle godine mi je pisala kako misli priselit negdi drugdi jerbo je postalo nemoguće koliko ima kriminala.
uz ove dodatne budalaštine.



Nagovori priju nek se vrati u kroejšu, nema toliko kriminala, a ono što ima bar je naš kriminal, autohtoni domaći, a bit će oslobođena poreza na dohodak pet godina.





Nije nikad ni bila u Hr,cura je Ekvadorka.


Budem te kasnije nešta pitao u vezi prije, nemam sad vremena. Moram se pobrinut za novog kućnog ljubimca, već mi dva dana njuška oko jaja. Bacim mu tu i tamo kost, pa glođe. Ali je simpatičan, mislim da ću ga zadržati

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 17/07/2024 15:06:42
Go to Top of Page

kimba
Average Member

639 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 17/07/2024 : 17:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
A evo jos nesto;

https://x.com/karma44921039/status/1812828505039667377?t=27zdgT2ZDustAoKJWmJv6g&s=08

Kaze ona losa zgrada i krov.
Krov ne vidim ali zgrada izgleda kao nova.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih

Edited by - kimba on 17/07/2024 17:24:45
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12276 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/07/2024 : 18:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Chuck Schumer warns Trump.


Have mercy
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/07/2024 : 19:21:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
I što bi taj video trebao dokazati?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12276 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/07/2024 : 19:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Video je mislim iz 2017.

Pazi jarane, s CIOM se nije zajebavat. Mogli bi te naguziti.

Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47007 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2024 : 19:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/cnn-biden-podivljao-na-demokratskog-kolegu-prestani-sati/2583376.aspx?index_ref=naslovnica_vijesti_ostalo_m


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12276 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 17/07/2024 : 19:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ili John Brennan 2018:

CIA te smakne lako. JFK zna najbolje.


Have mercy
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
971 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 17/07/2024 : 23:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
65% *demokrata* trenutno smatra da Biden ne treba da bude kandidat

https://apnorc.org/projects/most-say-biden-should-withdraw-from-the-presidential-race/

Ajde malo da objasnimo razliku izmedju D i R i zasto je ovaj podatak irelevantan.

Za razliku od R, D stranka nije vodjena demokratskom vecinom clanova nego je vodjena komitetom. To se najvise vidi kroz koncept superdelegata prilikom nominacije. R stranka je potpuno demokratska i tamo je bilo moguce da neko koga skoro nijedan lider stranke u pocetku nije podrzavao (Trump) cistom voljom glasaca osvoji nominaciju. Takvo nesto je nemoguce u D stranci sto su na svojoj kozi osetili i Bernie Sanders 2016-te (svi superdelegati su u startu podrzali Hilary Clinton sto je onda bilo nemoguce stici glasovima) i Pete Buttigieg 2020-te (on je isto poceo da pobedjuje u glasovima i onda su mu iz "centrale" bukvalno u sred avionskog leta na sledeci miting javili da je komitet odabrao Bidena i da okrene svoj avion i da ga endorsuje).

Tako da u nekom smislu D stranka je mnogo bliza socijalisticko-komunisticko-totalitarnim nacinima vladanja gde mali broj "elitnih" profesionalnih politicara odlucuje u ime svih ostalih.

To je jos jedan razlog sto su R blizi obicnom narodu jer jednostavno glas u R vredi mnogo vise nego glas u D...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/07/2024 : 23:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

65% *demokrata* trenutno smatra da Biden ne treba da bude kandidat

https://apnorc.org/projects/most-say-biden-should-withdraw-from-the-presidential-race/

Ajde malo da objasnimo razliku izmedju D i R i zasto je ovaj podatak irelevantan.

Za razliku od R, D stranka nije vodjena demokratskom vecinom clanova nego je vodjena komitetom. To se najvise vidi kroz koncept superdelegata prilikom nominacije. R stranka je potpuno demokratska i tamo je bilo moguce da neko koga skoro nijedan lider stranke u pocetku nije podrzavao (Trump) cistom voljom glasaca osvoji nominaciju. Takvo nesto je nemoguce u D stranci sto su na svojoj kozi osetili i Bernie Sanders 2016-te (svi superdelegati su u startu podrzali Hilary Clinton sto je onda bilo nemoguce stici glasovima) i Pete Buttigieg 2020-te (on je isto poceo da pobedjuje u glasovima i onda su mu iz "centrale" bukvalno u sred avionskog leta na sledeci miting javili da je komitet odabrao Bidena i da okrene svoj avion i da ga endorsuje).

Tako da u nekom smislu D stranka je mnogo bliza socijalisticko-komunisticko-totalitarnim nacinima vladanja gde mali broj "elitnih" profesionalnih politicara odlucuje u ime svih ostalih.

To je jos jedan razlog sto su R blizi obicnom narodu jer jednostavno glas u R vredi mnogo vise nego glas u D...


Još bi netko mogao u ovo povjerovati...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
971 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 17/07/2024 : 23:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Još bi netko mogao u ovo povjerovati...



Sve je na raspolaganju na internetu...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4452 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/07/2024 : 00:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Sta misliti o vanceu. Iako je oportunist i prevrtljivac, meni se svidja njegov stav o ukrajini . Ne zeli imati nista s njimA. Ako je to stvearno Tako bio bi to brzi kraj rata, Ali bojim se da CE i republikanci nastaviti financirati rat. To sta sada pricaju je Samo zbog javnosti koja ne zeli nikakve ratove
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 18/07/2024 : 01:05:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by tinton
Još bi netko mogao u ovo povjerovati...



Sve je na raspolaganju na internetu...


A kao što dobro znamo, sve na internetu je istina.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
971 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 18/07/2024 : 02:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
A kao što dobro znamo, sve na internetu je istina.



Sta bi bila istina (ako se to uopste moze i definisati)? Pa recimo istorijski podaci za koje postoji konsenzus vise (najbolje suprostavljenih) strana se mogu uzeti za istinite. (Ako se nista ne moze uzeti za istinu onda je svaka rasprava besmislena.)

Slazem se da se interpretacije i licna misljenja ne mogu uzeti za istinu. Evo recimo i posle vise od 200 godina ovde se ustavni amandmani razlicito interpretiraju u zavisnosti u kojoj si drzavi -- konsenzusa nema.

Ja uzimam javne podatke za koje postoji konsenzus (na to sam mislio kada sam rekao da je sve na internetu) i onda na njih primenjujem svoju logiku razmisljanja a sve u okviru modela sveta koga sam izgradio tokom zivota. Na osnovu tog procesa sam dosao do nekih zakljucaka koje sam ovde izneo. Ne tvrdim da su ispravni niti mislim da iko treba da mi ista veruje. A svakako nisam tvrdio da je sve na internetu istina

Meni licno je dovoljno dobro to sto su mi moj model sveta i moja logika primenjena nad onim sto mislim da je istina omogucavali da dodjem do nekih konkretnih rezultata i merljivih uspeha u raznim sferama zivota tako da je to meni licno implicitni dokaz da takav postupak ima neki kvalitet iako ostavljam mogucnost da nije optimalan.

Ono sto pisem je samo jedan data point, kap u moru. Ko hoce da dodje do svojih zakljucaka (nadam se slicnim pristupom: logika nad istinama), treba svakako mnogo mnogo vise od samo mog zakljucka da procita i istrazi a tek onda (opcionalno uzimajuci i moj stav u obzir) sam iz svega toga donese svoj nezavisan zakljucak.

Ako to sve uradis, napisi ovde do cega si dosao i kako. Konkretno na temu kako si zakljucio da su vodjene R i D stranke. Sasvim je moguce da sam ja sve to potpuno pogresno shvatio.
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
971 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 18/07/2024 : 03:07:26  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Sta misliti o vanceu. Iako je oportunist i prevrtljivac, meni se svidja njegov stav o ukrajini . Ne zeli imati nista s njimA. Ako je to stvearno Tako bio bi to brzi kraj rata, Ali bojim se da CE i republikanci nastaviti financirati rat. To sta sada pricaju je Samo zbog javnosti koja ne zeli nikakve ratove



Ja ne pratim puno politiku ali za ovog coveka nikad nisam pre cuo. Cak ni prijatelji ameri koji prate mnogo vise nisu. Zapravo ne znam nikoga ko je za njega cuo pre nego sto je objavljeno da ce biti VP kandidat. Tako da nemam apsolutno nikakvo misljenje (za sada).

Malo me je iznenadilo da nije zena (spekulisalo se da ce biti Kristi Noem) ili neki minority ("ocigledan" pick za sve je bio Vivek).
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4592 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 18/07/2024 : 06:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Sta misliti o vanceu. Iako je oportunist i prevrtljivac, meni se svidja njegov stav o ukrajini . Ne zeli imati nista s njimA. Ako je to stvearno Tako bio bi to brzi kraj rata, Ali bojim se da CE i republikanci nastaviti financirati rat. To sta sada pricaju je Samo zbog javnosti koja ne zeli nikakve ratove



Kako bi, po tvojem, izgledao kraj toga rata? pretpostavljam da ukrajina položi oružje i preda se ruskom agresoru, smradovima koji raketiraju bolnice, škole i vrtiće, ubojicama koji su pobili desetke tisuća civila, žena, djece? svaka granata koju ukrajinci dobiju znači da neće popustiti u obrani svoje domovine, da se neće predati ruskom režimu koji ih želi istrijebiti. tako i treba biti. ne samo u ovom ratu, nego u svakom ratu u kojem se agresor dotepe na tenkovima, ubijajući, silujući, razarajući. Sve ostalo su dezinformacije i smiješna proruska propaganda

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 19/07/2024 10:51:54
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47007 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/07/2024 : 10:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Da,kad tako gledaš sve izgleda ok.
Al ne zaboravi da su svi ovi eu i usa mlatimudani čekali u redu da se slikaju s Putinom i da sisaju jeftini plin i ko zna šta još.
Ne virujen da se odlučija na takav potez iz dosade.
Dapače ,odluka o vođenju rata je vrlo zajebana stvar.
A ka šta rekoh a i šta virujen većina vas zna,nisu sve države iste.
USA,Rusija i Kina su nuklearni imperiji.
Drugin ričima ,te 3 države mogu od ljudske vrste napravit pepel.
Ostale države baš i nemaju tih sposobnosti,ili su im ograničene.
(UK,Francuska,Indija)

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4452 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/07/2024 : 10:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Zamrznulo bi se trenutno stanje. Realno je da se ukrajina ne moze vratit na granice iz sssr . Ako CE inzisirati na tome, Rat moze trajati unedogled
Go to Top of Page
Page: of 59 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000