forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 KEN PARKER 13 - 18
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 31/12/2005 : 14:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
> ostat ce ti vise kose!

To ti Markosu?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 03/01/2006 : 22:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Marko, je li moguce da mi na gomilu izdvojis Ken Parkere koje je Alesandrini radio (to je vec cetiri sveske do sada, je li) i kada izadje njegov poslednji rad, koliko sam video na ubc-u to je #28, da se onda nas dvojica raskusuramo?

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

Thommo
stripovi.com suradnik



Croatia
1255 Posts

Member since 01/09/2003

Posted - 04/01/2006 : 08:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Thommo a Private Message  Reply with Quote
Ovi drugi su ti bolji! :-)
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 04/01/2006 : 08:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
čitajući ove zadnje brojeve u jednom sam primjetio izraz "podčasnik".....s obzirom da su prije bili "podoficiri", a sad su "dočasnici" očito je ovo neki hibrid....

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/01/2006 : 09:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Marko, je li moguce da mi na gomilu izdvojis Ken Parkere koje je Alesandrini radio (to je vec cetiri sveske do sada, je li) i kada izadje njegov poslednji rad, koliko sam video na ubc-u to je #28, da se onda nas dvojica raskusuramo?


Moze, naravno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 04/01/2006 : 09:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

čitajući ove zadnje brojeve u jednom sam primjetio izraz "podčasnik".....s obzirom da su prije bili "podoficiri", a sad su "dočasnici" očito je ovo neki hibrid....

"...I only dream in black and white..."


Iskreno, ne sjećam se.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 04/01/2006 : 10:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by prozirna senka

Marko, je li moguce da mi na gomilu izdvojis Ken Parkere koje je Alesandrini radio (to je vec cetiri sveske do sada, je li) i kada izadje njegov poslednji rad, koliko sam video na ubc-u to je #28, da se onda nas dvojica raskusuramo?


Moze, naravno.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy

Hvala.

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 04/01/2006 : 11:15:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by nenno

čitajući ove zadnje brojeve u jednom sam primjetio izraz "podčasnik".....s obzirom da su prije bili "podoficiri", a sad su "dočasnici" očito je ovo neki hibrid....

"...I only dream in black and white..."


Iskreno, ne sjećam se.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



ma nema veze, to je samo bezazleni osvrt bez namjere da se kritizira, ali s obzirom da sam usko vezan uz časnike, dočasnike ta sitnica mi je zapela za oko

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/01/2006 : 14:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Pa neka nije problem ni kada se kriticki osvrne na nesto ako kritika stoji,
ako je ispravno docasnik a ne stoji tako onda je to naravno nas previd i greska.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 05/01/2006 : 14:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Pa neka nije problem ni kada se kriticki osvrne na nesto ako kritika stoji,
ako je ispravno docasnik a ne stoji tako onda je to naravno nas previd i greska.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične!



pa ak se ide po hrvatskoj terminologiji onda je časnik i DOčasnik...

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/01/2006 : 15:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nasa greska, bez daljnjega. Samo pitanje je li moja ili macanova:) Vjerojatno moja. Mada, sad sam provjerio svoje fajlove sa prijevodom, search kaže da nema nigdje "podčasnik". Dakle, macanova, izgleda! na lomacu s njim!
Inace, smijesno je, "podčasnik" se pojavljuje u nedavno zavrsenom prijevodu #19:-))) To sam sada ispravio:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 05/01/2006 : 15:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

nasa greska, bez daljnjega. Samo pitanje je li moja ili macanova:) Vjerojatno moja. Mada, sad sam provjerio svoje fajlove sa prijevodom, search kaže da nema nigdje "podčasnik". Dakle, macanova, izgleda! na lomacu s njim!
Inace, smijesno je, "podčasnik" se pojavljuje u nedavno zavrsenom prijevodu #19:-))) To sam sada ispravio:-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy



uuuu, sad sam ponosan na svoj mali doprinos kvalitetnom prijevodu

"...I only dream in black and white..."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/01/2006 : 17:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Vjerojatno moja. Mada, sad sam provjerio svoje fajlove sa prijevodom, >search kaže da nema nigdje "podčasnik". Dakle, macanova, izgleda! na >lomacu s njim!

Bar će mi se salo istopiti ... Ali sam i ja pregledao svoje fajlove lekture i nema nigdje "podčasnik". Što sada? Je li nenno vidovit pa mu se "podčasnik" prelio iz tvoje devetnaestice?

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 9 je na svim kioscima! *** Srijedom: MISTER MACCAK na www.stripovi.com *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 05/01/2006 : 17:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Ah, dem, nassao ... "potčasnik" sa t. Ja ga previdio, priznajem, sad ti Markose provjeri jesi li ga stavio. U 18-i...:)

mcn

Dnevno svježe strip-vijesti na http://qstrip.blog.hr ; recenzije knjiga i stripova na http://mcn.blog.hr *** Q STRIP 10 na svim kioscima! *** CCEtvrtkom: SERGEJ na www.zmcomics.co.yu ***Petkom: MARTINA MJESEC na www.stripovi.com i nova KVINTALOVA TJEDNA KARTICA u Strip Vestima (www.zmcomics.co.yu)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/01/2006 : 17:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Jesam, mea culpa:-(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/01/2006 : 18:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Znaci i ti ces na lomacu da Darku ne bude dosadno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 05/01/2006 : 19:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja sala za istopiti;-)

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/01/2006 : 19:11:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Hajde, hajde sto se zalite imam ja vise nego vas dva skupa pa opet ne bih na lomacu,
radje bih recimo u saunu...i recimo skupa sa Klarom...onom od krvi i mesa...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranične
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/01/2006 : 19:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Bome Vas 3 skupa u sauni, ne moze Vam ni Klara pomoci zamaskirati vase tajne zelje:))))))

Nice view from Orthanc inspite of these psychotic trees.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000