forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Orka 12 - Tiki
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6056 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 07/02/2010 : 17:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Čitao se Tiki danas.Jako,jako sam zadovoljan.Pravi Berardi i Milazzo masterpiece.Tek nešto lošiji od Tom´s bara te puno bolji od Čovjeka sa Filipina te Detektiv Marvina.Milazzov crtež,iako u ranijoj fazi, mi savršeno paše, posebno bogati eksterijeri što kasnije (npr nakon 15 godina u Tom´s bar) kad je skroz pročistio i unaprijedio crtež više nije radio tolikom pažnjom.Jedino mi je žao što je strip tako kratak jer itekako bi dobro došlo još nekih 3oo- ak stranica ;-)))

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 14/04/2010 : 01:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Meni se isto svidjeo,samo sto je malo ljudi(djece) sa vrlinama Tikia,mozda se rodi 1 na 100 000.
Inace mi je bila simpaticna borba sa dzipom kao i opis ,,bijeli majmun sa dlakama po licu,,

Jedino sto mi nije pozitivno kod ovog stripa sto sam ga brzo procitao, uzivao i fajrunt a ono kad je covjeku lijepo da mu je jos.
Neka imam ja jos stripova
Go to Top of Page

tristan
Junior Member



Belgium
401 Posts

Member since 12/08/2005

Posted - 16/04/2010 : 12:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit tristan's Homepage  Send tristan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Meni se isto svidjeo,samo sto je malo ljudi(djece) sa vrlinama Tikia,mozda se rodi 1 na 100 000.
Inace mi je bila simpaticna borba sa dzipom kao i opis ,,bijeli majmun sa dlakama po licu,,

Jedino sto mi nije pozitivno kod ovog stripa sto sam ga brzo procitao, uzivao i fajrunt a ono kad je covjeku lijepo da mu je jos.
Neka imam ja jos stripova



Istina, jedini problem sto se brzo procita i ostaje glad za jos.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 19/04/2010 : 22:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Meni je isto bilo žao kako se sve brzo završilo, htjeo sam vidjeti bijele majmune na sudu zbog zločina koji su počinili, Tikijevu i Petiminu svadbu i td...ali kad malo bolje razmislim priča je završena u pravom trenutku, sve ostalo bi bilo suvišno.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20739 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/12/2012 : 00:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ovaj album posedujem preko dve godine, ali tek sad mi je došao na red.
ponovio bih prethodne komentare - slatko, ali kratko.
za B&M fanove obavezno štivo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stbojan
New Member



Serbia
275 Posts

Member since 29/10/2011

Posted - 16/02/2013 : 17:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send stbojan a Private Message  Reply with Quote
Vrlo simpatican strip...
jeste da postoji ona... da je entuzijazam odlika amaterizma, ali kako je Tiki ipak klinac, moze se reci da njegov entuzijazam ipak na neki nacin ocarava, odusevljava i da svakako pozitivno deluje na citaoca...
Ne znam da li je radjeno jos albuma ili se razmisljalo o tome, ali mi svakako Tiki deluje kao karakter koji je glat mogao da prodje u jos po nekom albumu, odnosno kao lik koji je mogao da ima i vise svojih zanimljivih prica...
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 12/05/2013 : 13:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
Pročitao, i stvarno mi je odličan. Ne osjećam neku potrebu za nastavcima i stvarno mi se čini kao završena priča.

Crtež mi je odličan, a priča je simpatična i tužna istovremeno, ali vrlo dobro ispračana. Najefektnije mi zapravo kako se stvorio odnos između Tikija i inžinjera, koji se stvarno osjeti a da zapravo nemogu pričati međusobno.

There can be only one, me!
Go to Top of Page

vešmašina
Average Member



599 Posts

Member since 12/10/2013

Posted - 10/03/2016 : 08:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vešmašina a Private Message  Reply with Quote
odličan strip.

predivan crtež, priča odlično složena, scenarij...

nema tokom čitanja amplituda u kvaliteti, zaista lijepo izdanje.

ocjena: 8/10
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/07/2020 : 18:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Lijep i pitak strip, ali ne i više od toga. Priča je sasvim korektna, na momente sam imao osjećaj kao da čitam neku random epizodu Mister Noa, ali iz gledišta amazonskog urođenika. Berardi na momente previše odlazi u patetiku za moj ukus, mislim da se to moglo prikazati i malo suptilnije. Milazzov crtež očekivano lijep i oku ugodan.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000