forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor klasik 27
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

teller
Advanced Member



Slovenia
18424 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/01/2013 : 22:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

I ja sam bubnuo napamet brojku od 5000 komada...ako je 8000 onda se jos dobro prodaje a zbog tih nekih 16 stranica iz proslog broja mi ne drzi vodu....I to bas iz epizode "povratak u Darkwood" pa mislim si....prelamanje....nastavak voda u "zimskoj zmiji" :-)))


valjda su te Tajanstvene vode kompletne? valjda zna netko ko je to več kupio..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10032 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 05/01/2013 : 22:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

super za 16 stranica iz Povratka....., 3 naslovnice mi se jako sviđa(imamo izbor) a i ZIMSKA ZMIJA u travnju/aprilu
ko uvod u prolječe....BRAVO LUDENS!!!!što se klasika tiče.
ali koje dramaturgije, stalno 1000 prigovora ko da svi želite da Ludens nestane sa kioska, uvedu recept 300-500 naklade HC pa svi sretni valjda...sorry ali kenjate puno....
šta vas opet smeta, zajebali 16 stranica pa jih objavili u vodama,što nije ok, ali ni ni kraj svijeta....dali tri varijante naslovnica da možete odabrati jednu koja se vam najviše sviđa i opet frka....
ajde, idite u izdavačke vode i objavite vi to bolje mudraci.....
ja ču kupit sve tri naslovnice a nisam bogat samo sam lud na Zagora, pa ako vam smeta toliko...Bernard je to uradio zbog mene....neznam što vas smeta i boli, odaberete jednu i basta.-..ko šljivi ostale dvije alo vam žao novca ili vas ne zanimaju.....
neki konstantno seru pa što netko uradio...najlakše je kritizirat...nisam ni ja hladan kad mi Ludens digne živac ali, ljudi su več 10 godina na kioscima sa stripovima,Veseli več 5 a nimalo zahvalnosti...samo žuč i ljutnja....
LUDENS JE IZDAVAČ,živi od prodaje, nije KARITAS ili CRVENI KRIŽ/KRST...vi ste ( i ja) samo konzumenti i čitatelji i poanta je uzmi ili ostavi,ništa više...kapitalizam,biznis...to smo htjeli to imamo....demokracija prestane kad je novac u pitanju....




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/01/2013 : 22:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
nikad nisam shvaćao ćemu služi ta biljarska kugla među smajlićima osim da označava broj 8 i sad si je ti tu ubacio kao reply na tellerov post taman da mi bude još manje jasno,

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tonka96
Starting Member



12 Posts

Member since 11/03/2012

Posted - 06/01/2013 : 03:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tonka96 a Private Message  Reply with Quote
slažem se s tellerom,da li baš morate bit picajzle za te variant covere,a i za tih 16 stranica,znači shvatili su da su fulali i budite sretni što ste ih uopće dobili -.-
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2358 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 06/01/2013 : 12:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
Svako ima pravo na izbor,ali uzeti strip sa sve 3 naslovne je po meni ludost.Pa to je isti strip ljudii.Ocito da je to i Ludensova namjera.Da prodaju sto vise primeraka,jer znaju da ima Zagor fanatici koji bi to sigurno kupovali.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7627 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 06/01/2013 : 12:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
orig. broj 109 Prijetnja iz zraka 114 str. (LDX 116, 112 str.)

znači,taj broj ima više stranica od ostalih...i to 16 stranica više... i to baš onih 16 stranica koje nisu stavljene u prošli klasik...
a taj broj pripada prošlom klasiku gdje nema tih 16 stranica...
jednostavno su u ludensu računali da ta priča koja je išla u prošlom klasiku završava sa trćim stripom koji ima 96 a ne 16 stranica više i tako da su vjerovatno pripremili papir i sve za štampanje za taj broj stranica, a kad su vidjeli da su s prevarili,jednostavno su odlučili te stranice staviti u idući broj...
pa prije par godina su izdali specijal princ vilenjaka pa su zaboravili objaviti i dodatak ''ramath'' koji su onda izdali u idućem specijalu...
jebi ga,što bi kod nas rekli...malo se zajebali...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37381 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/01/2013 : 13:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

nikad nisam shvaćao ćemu služi ta biljarska kugla među smajlićima osim da označava broj 8 i sad si je ti tu ubacio kao reply na tellerov post taman da mi bude još manje jasno,



from wiki:

Eight-ball, street slang for one-eighth ounce of powdered cocaine, amphetamine or other illegal drug.












































Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18424 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/01/2013 : 13:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by teller

super za 16 stranica iz Povratka....., 3 naslovnice mi se jako sviđa(imamo izbor) a i ZIMSKA ZMIJA u travnju/aprilu
ko uvod u prolječe....BRAVO LUDENS!!!!što se klasika tiče.
ali koje dramaturgije, stalno 1000 prigovora ko da svi želite da Ludens nestane sa kioska, uvedu recept 300-500 naklade HC pa svi sretni valjda...sorry ali kenjate puno....
šta vas opet smeta, zajebali 16 stranica pa jih objavili u vodama,što nije ok, ali ni ni kraj svijeta....dali tri varijante naslovnica da možete odabrati jednu koja se vam najviše sviđa i opet frka....
ajde, idite u izdavačke vode i objavite vi to bolje mudraci.....
ja ču kupit sve tri naslovnice a nisam bogat samo sam lud na Zagora, pa ako vam smeta toliko...Bernard je to uradio zbog mene....neznam što vas smeta i boli, odaberete jednu i basta.-..ko šljivi ostale dvije alo vam žao novca ili vas ne zanimaju.....
neki konstantno seru pa što netko uradio...najlakše je kritizirat...nisam ni ja hladan kad mi Ludens digne živac ali, ljudi su več 10 godina na kioscima sa stripovima,Veseli več 5 a nimalo zahvalnosti...samo žuč i ljutnja....
LUDENS JE IZDAVAČ,živi od prodaje, nije KARITAS ili CRVENI KRIŽ/KRST...vi ste ( i ja) samo konzumenti i čitatelji i poanta je uzmi ili ostavi,ništa više...kapitalizam,biznis...to smo htjeli to imamo....demokracija prestane kad je novac u pitanju....






puta ti ga....

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25939 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/01/2013 : 20:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Solid Snake

Svako ima pravo na izbor,ali uzeti strip sa sve 3 naslovne je po meni ludost.Pa to je isti strip ljudii.Ocito da je to i Ludensova namjera.Da prodaju sto vise primeraka,jer znaju da ima Zagor fanatici koji bi to sigurno kupovali.


Koja grozota.Izdavač hoće da mu se strip proda u što više primjeraka.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/01/2013 : 20:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by tinton

nikad nisam shvaćao ćemu služi ta biljarska kugla među smajlićima osim da označava broj 8 i sad si je ti tu ubacio kao reply na tellerov post taman da mi bude još manje jasno,



from wiki:

Eight-ball, street slang for one-eighth ounce of powdered cocaine, amphetamine or other illegal drug.














































zanimljivo
mogu li i moderatori postavljati smajliće ili samo Markos?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/01/2013 : 20:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Solid Snake

Svako ima pravo na izbor,ali uzeti strip sa sve 3 naslovne je po meni ludost.Pa to je isti strip ljudii.Ocito da je to i Ludensova namjera.Da prodaju sto vise primeraka,jer znaju da ima Zagor fanatici koji bi to sigurno kupovali.


teller ionako kupuje po tri primjerka, a niko drugi čini mi se nije rekao da bi to napravio. Naravno da žele prodati što više primjeraka, !

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18424 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/01/2013 : 08:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Solid Snake

Svako ima pravo na izbor,ali uzeti strip sa sve 3 naslovne je po meni ludost.Pa to je isti strip ljudii.Ocito da je to i Ludensova namjera.Da prodaju sto vise primeraka,jer znaju da ima Zagor fanatici koji bi to sigurno kupovali.


teller ionako kupuje po tri primjerka, a niko drugi čini mi se nije rekao da bi to napravio. Naravno da žele prodati što više primjeraka, !



nadam se da nisam jedina bud....la i postoji bar još trojica istih slućajeva...a i ako nije tako sretan sam da je to Bernard uradio zbog mene...nisam znao da je jedan slućajan prolazni susret Radovčiča i tellera na prvog ostavio tako veliki dojam da.....hvala Bernardiču.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19392 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/01/2013 : 15:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tonka96
Starting Member



12 Posts

Member since 11/03/2012

Posted - 07/01/2013 : 23:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tonka96 a Private Message  Reply with Quote
nigdje naći onu 3 naslovnicu 1 i 2 sam vidio,a treću nikako da nađem =P
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/01/2013 : 23:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tonka96

nigdje naći onu 3 naslovnicu 1 i 2 sam vidio,a treću nikako da nađem =P



Evo, vec poce ono 'psihicko jebavanje' od Ludensa, ovo im je izgleda bio plan od pocetka.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

tonka96
Starting Member



12 Posts

Member since 11/03/2012

Posted - 08/01/2013 : 04:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tonka96 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by tonka96

nigdje naći onu 3 naslovnicu 1 i 2 sam vidio,a treću nikako da nađem =P



Evo, vec poce ono 'psihicko jebavanje' od Ludensa, ovo im je izgleda bio plan od pocetka.



kvragu sve ako ću ja morat ići od kioska do kioska i derat se kao zagor AHJAAAAK

Edited by - tonka96 on 08/01/2013 04:06:12
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37381 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/01/2013 : 13:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Evo, ofisali se zovu crni, zuti i bijeli.

http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.ee402c6d5d924bdd93a37ba278fd7411.zagor-klasik-027-tajanstvene-vode-crni.aspx

http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.bfee7b4cd95b45c7a87e8927bf6057d6.zagor-klasik-027-tajanstvene-vode-zuti.aspx

http://www.stripovi.hr/detalji_proizvoda.099eb9aafe824e988329205afa1c4581.zagor-klasik-027-tajanstvene-vode-bijeli.aspx



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14642 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/01/2013 : 15:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

koju naslovnicu odabrati?? nekako je prva najbolja meni, onda druga pa treća


Prva najbolja najlosija treca.
Go to Top of Page

tonka96
Starting Member



12 Posts

Member since 11/03/2012

Posted - 08/01/2013 : 17:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tonka96 a Private Message  Reply with Quote
e pa ja tražim tu prvu nikako je naći =P
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 08/01/2013 : 23:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by tonka96

e pa ja tražim tu prvu nikako je naći =P
[/quote U SNK!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 08/01/2013 : 23:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uzeo sa srednjom naslovnicom.

Ona mi je nekako najmoćnija i najplastičnija, na njoj je Zagi baš onako junak i čovjek od akcije, a slika posjeduje neku prijeteću unutarnju energiju, kao da će sad on izići s nje.

A i kao klinac sam je beskrajno precrtavao na staklenim vratima!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tonka96
Starting Member



12 Posts

Member since 11/03/2012

Posted - 10/01/2013 : 20:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tonka96 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

[quote]Originally posted by tonka96

e pa ja tražim tu prvu nikako je naći =P
[/quote U SNK!


ma da ja sam iz vukovara ,ne pada mi napamet naručivat,a nipošto ići u zg
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 11/01/2013 : 09:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Hmm!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000