forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagorove zavejane priče (dok čekamo sneg)...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2014 : 21:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Timber Bill, i od mene pohvale za temu, tko kaze da se ne mogu naci nove dobre teme o Zagoru?!
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1236 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 23/01/2014 : 21:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/01/2014 : 22:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Bravo! Odlicna prica, jedino je crtez koma
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2359 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 23/01/2014 : 22:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Vuk Samotnjak...
Naslovnica: Sijera Blanka

Carpe diem
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 23/01/2014 : 23:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2014 : 00:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37372 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/01/2014 : 14:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kod nas je vec stigao. Snijeg.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22160 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/01/2014 : 14:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
a kakva je ovo zajebancija sa pollom?! To se dobije kada se otvori poll a ne podesi na "members only"...zaista ne vrijedi vise govoriti, u vezi toga ponavljam se vec godinama kao papagaj.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/01/2014 : 15:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
153 glasa a glasalo je 45 forumaša.

Svašta.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19391 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/01/2014 : 23:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu


Tebi je Cassaro gori od Sediolija i Segne?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19391 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/01/2014 : 23:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Posljednja Tfula je isto snježna priča, a nisi ju stavio. Moj glas bi išao njoj.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2014 : 23:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu


Tebi je Cassaro gori od Sediolija i Segne?



Apsolutno gori od Sediolija, a od Segne... Tu su negdje.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11364 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/01/2014 : 01:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu


Tebi je Cassaro gori od Sediolija i Segne?



Apsolutno gori od Sediolija, a od Segne... Tu su negdje.



Cassarovi trenutno ne mogu ni da prosmrde Sedioliju.
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 25/01/2014 : 10:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
Pao je sneg, od nepročitanih imam samo - U potrazi za Zagorom, možda overim noćas tu priču. Sećam se kada sam čuvao Kamenog diva pre par godina za prvi sneg.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19391 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/01/2014 : 10:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Space Marine

Ne mogu se odlučiti za koju da glasujem. Sve sa popisa su mi dosta drage. Ima još jedna meni dobra zimska koja nije na popisu, izašlo u SD Zagoru brojevi 64 i 65: Strah na visokoj Sierri/Golgota.



Dobra priča, D'Arangelo ju je zeznuo kao po običaju, da je recimo crtao Ferri bila bi u samom vrhu Zagorovih surovih priča Isto donekle važi i za Demonsku knjigu, koja bi to atmosfera priče bila da je crtao Ferri



Nevjerojatna odluka da dvije takve price rade dva najgora crtaca, noz u ledja serijalu


Tebi je Cassaro gori od Sediolija i Segne?



Apsolutno gori od Sediolija, a od Segne... Tu su negdje.



Cassarovi trenutno ne mogu ni da prosmrde Sedioliju.



Cudno mišljenje. Barem za mene.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2949 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 25/01/2014 : 16:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Snježni sokolovi-Eskim, uvjerljivo najbolja snježna priča po mom ukusu i općenito strip u mojih top10 Zagora
Go to Top of Page

ervi34
Starting Member



1 Posts

Member since 19/12/2011

Posted - 26/01/2014 : 22:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ervi34 a Private Message  Reply with Quote
Nisam procitao sve ponudene stripove ali su mi od onih koje sam citao Snjezni sokolovi, Dosljaci sa Aljaske i Glasnik Manitua dobri stripove i imaju dobre naslovnice.

I Nestali istrazivac jos nisam procitao ali ima lijepu naslovnicu.

Edited by - ervi34 on 27/01/2014 16:50:03
Go to Top of Page

Immobile
Starting Member



34 Posts

Member since 21/11/2013

Posted - 03/04/2014 : 00:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Immobile a Private Message  Reply with Quote
covjek s puskom,nestali istrazivac,.ovu od rubinija nisam citao
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 03/04/2014 : 22:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Immobile

covjek s puskom,nestali istrazivac,.ovu od rubinija nisam citao



Podhitno procitati
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 04/04/2014 : 11:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Redom: Nestali istraživač,Čovjek s puškom i Kameni Div.
Za naslovnice mi se teško odlučiti,naslovnica Sierra Blanca je onako fina.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000