forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor almanah br. 13
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 11/03/2014 : 23:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
uhm...BILO godina. Covece, rodjen 1929. godine, a mi se jos cudimo omaskama u Kandraksu 3

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16880 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/03/2014 : 23:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I kad je crtao Nestalog isttazivaca imao je preko 60 godina...
Po meni stvarno pravi majstor, vrlo detaljan i bogat crtez...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 12/03/2014 : 12:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Nestali istrazivac je remek djelo i najbolje sto se moglo desiti Zagoru nakon "onog"razdoblja

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 30/07/2014 : 12:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Evo komentar priče, da ga mogu kasnije zalimat pod recku:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/22/Dr._Robert_Knox,_Surgeons%27_Hall_Museum_Edinburgh.jpg

Inspiriran pričom o stvarnom škotskom doktoru Robertu Knoxu, koji je kupovao leševe za svoja istraživanja, Perniola nam servira scenarij, koji baš i nije na razini originalnog predloška. Žao mi je što nije smjestio ovu priču u kakav mračan, prljav lučki grad jer to bi onda bio pun pogodak prije svega zbog raspoloženog Čarolije. Chiraollin "prljavi" crtež stvarno sjeda ovakvom tipu priče, a sjeo bi maestralno, da je u igri kakav zabačeni grad, a ne Darkwood. Chiarolla i "Jack the Ripper" atmosfera na 300njak stranica bi bili pun pogodak za neku buduću priču. Ovako je to sve skupa maleno i ništa posebno. Netko je oteo indijance i počinje istraga. Već smo se načitali takvih priča. Svidjela mi se (iako jako kratka) povijesna pozadina ovakvih istraživanja i završni obračun je oke... Ostalo je prosjek i općenito priča, kojoj se nemaš zašto vračati.

Edited by - nagor on 30/07/2014 12:32:27
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/07/2014 : 19:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Čudi me to da ima neka nova epizoda Zagora s kojom nisi oduševljen.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000