forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Sindrom ''HRČAK'', ima vas puno ovde !!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/10/2014 : 17:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miskod66

Kažu mora da ide reklamacija! A to znači: vraćanje stripa nazad (nije definisano o čijem trošku), pa onda prodavac može da kaže ti si ovo sam uništio itd,itd....na kraju sam odustao.

Ukratko sajt je sra%%e i žalosno je što je preuzeo primat na stripovi.com kad su stripovi u pitanju.


Onda se tu ne isplati kupovati ništa ozbiljnije od kile limunova.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

miskod66
New Member



Serbia
170 Posts

Member since 13/04/2010

Posted - 19/10/2014 : 18:52:21  Show Profile Show Extended Profile  Send miskod66 a Private Message  Reply with Quote
Da ne bude zabune, tamo ima jako dobrih stripova. Mislio sam samo na pravila sajta koja baš i ne štite kupca.
Go to Top of Page

zeraprinc
Average Member



Serbia
977 Posts

Member since 03/02/2004

Posted - 26/10/2014 : 13:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit zeraprinc's Homepage  Send zeraprinc a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da sam godinama na Limundu, ocene i nisu toliko relevantne, upravo zbog čuvanja lažnog reda. Lično nisam imao problema, ali dok sam bio baš aktivan sa prodajom, bio sam aktivan i na forumu. Pa, ni Vučić u Srbiji ne zavodi baš toliku cenzuru, kao oni. Sa stripovima sam odavno se preselio na druga 3 sajta, a samo na Kupindo ostavio parfeme.

A, što se tiče samog topika, početni post mi deluje kao tema za razmišljanje, sa namerno ubačenom udicom - tonom obraćanja. Ja lično nikada nisam duplirao, osim za razmenu. 3-5 Kita ili Mikija za Zagora, kada sam ja davao Zagora, a kada sam uzimao onda samo 2. :) To je bio period kada sam skupljao ZS i LMS. E, sada... Sada u kolekciji nemam Zagora. Skupljam Mister Noa, Ken Parkera, Dilana Doga... I to ne skupljam izdavače, nego stripove. Ako imam strip već od jednog izdavača, od drugog ne kupujem. ZS i LMS odavno rasprodajem. Koliko god da sam sentimentalno vezan za njih, ipak su bili previše veliki kasapi.

Stella Rossa, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/309-stella-rossa
Partizan, 50 ml: http://parfemi-srb.com/index.php/proizvodi/product/311-partizan
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 26/10/2014 : 18:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Ugledajmo se u Zagora - on ima samo jednu majicu, jedan krevet, uvijek hoda, jede zdravo i ne koristi mobitel. :)))



E to brate, tako se govori! Šteta što svi mi nismo u pravome životu kao Zagor, da smo svi takvi sve bi bilo super. Svi bi se hranili zdravo (išli u lov po šumama i pekli zdravu divljač bez onih fuj dodataka što stavljaju u fabrikama), svaki dan bi smo hodali i uvaljivali se iz nevolje u nevolju, svaki dan bi smo od dosade radili sklekove, svaki dan bi smo išli u posjet Indijancima. E daj mi takav život doživjeti, takav život vrijedi svaki Libellus i Fibra strip!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000