forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Upozorenje - VedranG
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DOMI
Advanced Member



Croatia
4989 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/10/2015 : 14:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by dante

Naftni inzenjer na radu vani nema za stripove pa lazira uplatnicu...Sad sam stvarno sve cuo.


Tražio sam Osmana da uslika i postavi tu lažnu uplatnicu, tek toliko da vidimo kako to izgleda, ali ništa od slike
Nego sjetio sam se da čak uplatnica ni ne mora biti lažna...evo, susjed mi je neki privatnik, bavi se servisom i prodajom pumpi, što je dosta rijetko u Hrvatskoj, pa ima dosta posla.
Baš mi je pričao kako mu je čovjek došao u dvorište sa uplatnicom iz fine koja potvrđuje da mu je ovaj uplatio cifru od 7500kn za neku pumpu. Utovarili mu oni tu pumpu u kombi i ode tip sa "kupljenom" robom, no već drugi dan su ustanovili da ovih 7500kn nema na računu od susjedove firme. Naknadnom provjerom u fini su ustanovili da je uplata stornirana t.j. postoji neko vremensko razdoblje u kojem je moguće stornirati uplatu.
Sada susjed ima praksu da nema isporuke dok ne vidi novce na svom računu



**uglavnom se transakcije provode svakih 90 min, vjerovatno je lik
upoznat s vremenoma obrade transakcija, te je nakon jedne obrade otišao uplatiti i stigao stornirati u sljedećih 60-ak min nakon utovara

AF Ekstra 92 na kioscima

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12214 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/10/2015 : 15:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Euro, umjesto što puštaš glazbu, ti samo gledaj da za svaki slučaj naručiš min. tri crvena Taxi-ja i rasporedi ih planski za neprimjetno presjedanje. Al' pobrini se i za to da vozači na INI natoče dovoljno goriva, jer prilikom vožnje gradom na relaciji od Uljanika do ulaza na "Istarski ipsilon" puno je uzbrdica i nizbrdnih ulica, pa da im Ferrari-ji ne crknu usput!



humor nije za svakoga,...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 27/10/2015 : 15:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

humor nije za svakoga,...


A bit' će valjda da je tako....kao i uvijek.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 27/10/2015 : 15:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
Mene je isto tako izlevatio neki Adi Salčinović alias since1946 (vjerovatno neki navijač FK Sarajeva - da znaju s kim imaju posla odmah bi ga izbacili) na www.pik.ba iz Sarajeva, prije par godina. Doduše za nekih 20-ak ZG LEX-ova, samo obrnuto. Ja mu uplatio novac (imam i danas uplatnicu negdje) a tip nikad nije poslao stripove. Ja mu nađem mobilni, javim se na SMS i on mi složi neku foru kako mu umrla tetka u Švedskoj tamo/vamo i to se tako završilo (a možda i nije, čudni su putevi Gospodnji). Izgubim poslije taj mobilni i ostanu mi na njemu i SMS-ovi, a nije mi se dalo za toliko nešto juriti, osim što me ne progoni kako me je izlevatio. I ja sebi u DB pribilježio te stripove kao "u dolasku" i dugo mi se to vuklo dok nisam stavio u stanje "potražujem"

TM
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 27/10/2015 : 15:40:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Nije li to bio onaj lik što je završio na sudu (ako se dobro sjećam iz Sanskog Mosta ili tako nešto)?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/10/2015 : 16:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trle

Mene je isto tako izlevatio neki Adi Salčinović alias since1946 (vjerovatno neki navijač FK Sarajeva - da znaju s kim imaju posla odmah bi ga izbacili)


Ako među njima ima stripaša, možda i znaju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 14/11/2015 : 19:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Nije li to bio onaj lik što je završio na sudu (ako se dobro sjećam iz Sanskog Mosta ili tako nešto)?


Ne znam, nisam čuo za tog. Mislim da nije jer ovaj živi u Sarajevu, tako mu je i pisalo u adresi računa u banci.

TM
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000