forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Najveći nogometni klub svih vremena??
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 19/08/2016 : 22:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Al nije mi jasno kako smo na topicu o najboljem klubu svih vremena počeli pricat o Hajduku??
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 20/08/2016 : 00:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Možda ako neko zna nešto više o navijačkim firmama da otvori topic?
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 01:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Pa otvori ti!
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 20/08/2016 : 17:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako neki klub sa stogodišnjom tradicijom, koji ima u tom periodu 4 osvojena prvenstva i niti jednu ili jednu ligu prvaka, može biti na listi za NAJVEĆI nogometni klub svih vremena?
Do prekjučer se iz godine i godinu, desetljećima vucarao po osmom i desetom mjestu u prvenstvu a kad bi bio treći ili četvrti, vrištali bi od sreće, i onda jučer dođe Abramović ili neki šeik, i sad veç dvije-tri godine se približio vrhu ljestvice a jednom ili dva put i uspio osvojit.... i sad to nije ugledni, umjetni klub ili bolje rečeno umjetni velikan?
Ne kužim...
Ima milijun klubova sa vrhunskim navijačima, među njima valja istaknuti i Borusiju D. , ali ipak ima većih.


Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 17:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Za bit najveci,tribalo bi se puno toga poklopit,ne samo rezultat i to vise vidim ka neko relativno pitanje.Neki je klub uspjesniji u necemu od nekoga drugog kluba i obratno.Chelsea svakako ni blizu ne spada u neki krug najvecih klubova,on ima tradiciju u nekim stvarima ka i svaki klub,ali je on trenutno umjetan klub,ka i puno klubova danas.Nesto slicno ka u nas Rijeka i nesto manje Dinamo.Po mome skromnom misljenju,ako vec pricamo o najvecem/im klubovima,tu bi svakako naveo,onako na prvu,Liverpool,Real Madrid,Juventus,Bayern...i sad neka neko kaze,koji je od njih najveci?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 20/08/2016 : 19:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Pa nitko nije ni reko da je Chelsea najveći klub, samo da nije umjetni
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 19:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raic1922

Pa nitko nije ni reko da je Chelsea najveći klub, samo da nije umjetni


Pa ja sam,izmedju ostalog,napisa da Chelsea jest umjetni klub.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 21:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Za bit najveci,tribalo bi se puno toga poklopit,ne samo rezultat i to vise vidim ka neko relativno pitanje.Neki je klub uspjesniji u necemu od nekoga drugog kluba i obratno.Chelsea svakako ni blizu ne spada u neki krug najvecih klubova,on ima tradiciju u nekim stvarima ka i svaki klub,ali je on trenutno umjetan klub,ka i puno klubova danas.Nesto slicno ka u nas Rijeka i nesto manje Dinamo.Po mome skromnom misljenju,ako vec pricamo o najvecem/im klubovima,tu bi svakako naveo,onako na prvu,Liverpool,Real Madrid,Juventus,Bayern...i sad neka neko kaze,koji je od njih najveci?


Milan,Barcelona,Manchester??
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 21:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barney

Ne znam kako neki klub sa stogodišnjom tradicijom, koji ima u tom periodu 4 osvojena prvenstva i niti jednu ili jednu ligu prvaka, može biti na listi za NAJVEĆI nogometni klub svih vremena?
Do prekjučer se iz godine i godinu, desetljećima vucarao po osmom i desetom mjestu u prvenstvu a kad bi bio treći ili četvrti, vrištali bi od sreće, i onda jučer dođe Abramović ili neki šeik, i sad veç dvije-tri godine se približio vrhu ljestvice a jednom ili dva put i uspio osvojit.... i sad to nije ugledni, umjetni klub ili bolje rečeno umjetni velikan?
Ne kužim...
Ima milijun klubova sa vrhunskim navijačima, među njima valja istaknuti i Borusiju D. , ali ipak ima većih.




Da ja se slazem da se velicina kluba ne gleda po navijacima,recimo West Ham je uvjek bio poznat po stravstcenim navijacima ali uglavnom nikad nista od njih,njima je igrat Europsku ligu ogroman uspjeh!A izmedu ostalog znamo da bar 70 posto tih "navijaca" ne dolazi navijat zbog kluba ili zbog ljubavi prema nogometu nego znamo zbog cega!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 20/08/2016 : 22:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by roby05

Za bit najveci,tribalo bi se puno toga poklopit,ne samo rezultat i to vise vidim ka neko relativno pitanje.Neki je klub uspjesniji u necemu od nekoga drugog kluba i obratno.Chelsea svakako ni blizu ne spada u neki krug najvecih klubova,on ima tradiciju u nekim stvarima ka i svaki klub,ali je on trenutno umjetan klub,ka i puno klubova danas.Nesto slicno ka u nas Rijeka i nesto manje Dinamo.Po mome skromnom misljenju,ako vec pricamo o najvecem/im klubovima,tu bi svakako naveo,onako na prvu,Liverpool,Real Madrid,Juventus,Bayern...i sad neka neko kaze,koji je od njih najveci?


Milan,Barcelona,Manchester??


Ma dobro,nisam toliko tija nabrajat.Sve su to veliki klubovi.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 21/08/2016 : 13:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raic1922

Pa nitko nije ni reko da je Chelsea najveći klub, samo da nije umjetni



Chelsea kao klub, nije umjetni, daleko od toga. Chelsea je jedan od standardnih sudionika Premier lige i ima svoju dugogodišnju povijest i tradiciju.
Samo što ga upravo ta dugogodišnja povijest i tradicija svrstava u jednu sasvim prosječnu ekipu u ligi a koja ponekad uspije i osvojit pokoji trofej
Nemaju nešto previše trofeja ali nađe ih se nekoliko. Najzapaženiji uspjesi su im iz zadnjih nekoliko godina kako ij je Abramović dignuo na jednu višu razinu.
I to je ok.

Ali kad mi netko onda na temelju toga, isti taj klub stavi u isti rang odnosno u istu rečenicu sa Realom, Bayernom, Barcelonom, Juventusom, ManUtdom i Liverpoolom, Milanom....da ne nabrajam sad baš sve.... koji već desetljećima haraju ligom, europom i svijetom, koji imaju tradiciju prepuno bogatu trofejima i legendama koji su prošli kroz taj klub... onda je Chelsea umjetni klub. Isto važi i za ManC.

Ovi su trenutno izuzetno jaki, vjerojatno čak i jači od nekih spomenuti ali došli smo na onaj moj prvi komentar da je velika razlika između NAJVEĆI i najbolji zadnjih par godina ili trenutno najbolji.
I to je to. Ništa drugo.

Konačni odgovor na temu ovog topica je - Real Madrid.
Nakon njega ostali.
S vremenom se to može promijeniti i prvo mjesto zauzeti netko drugi (trenutno Barca i Bayern najviše prijete) ali još par desetljeća neće sigurno.
Osim ako sad odjednom Barca i Bayern nastave svoju tradiciju trpanja trofeja u vitrinu a Real spadne na neki solidan klub u prvenstvu i svijetu... a to je jednostavno gotovo nemoguće.

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/08/2016 : 13:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Ovdje nema neke velike dileme. Valensija, pa onda Real Madrid.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000