forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Munch
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Shaner
Advanced Member

Croatia
6818 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/03/2021 : 09:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Stoji sve što kažeš. Ima nepovezanih skokova u naraciji, ali stvar je i osobnog afiniteta, a meni nije toliko zanimljivo čitati priče o zanesenim i opijenim umjetnicima. Radije bih bio među njima.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1295 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 11/03/2021 : 10:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Ista stvar je i kod mene, samo iz drugačijeg razloga.
Godinama sam - dok nisu birtije pretvorili u epidemiološku problematiku - subotom volio sjesti u svoj kutak (imao sam dva takva), piti vino i jednostavno pisati nalivperom.
Ponekad sam baš imao mnogo ideja, pa sam se drugo jutro, prilikom pretipkavanja, podosta mučio pročitati rukopis jer bih se napio.
Srećom da pišem praktički krasopisom, pa sam uvijek nekako uspio zadržati čitljivost.
Mada mi ne bi smetalo da sam imao i prigodno društvo, kako je imao Munch.
Tijekom tjedna je to jedino bilo nezgodno, jer sam morao pisanje kombinirati s poslom, a jednom prilikom sam, za primjer, u otpusno pismo zaklamao najnoviju pjesmu.
I mogu otvoreno reći, sad kad je potvrđeno: i dalje pišem, ali upola manje nego do prošlog ljeta.
Tako da definitivno svatko piše (stvara) na svoj način, ili se barem navikne.
Meni je nešto najbolje bilo sjesti u kutak birtije, u subotu ujutro pa do večeri (ok, malo bih se prošetao), i uvijek bi bilo nekakvih ideja, nekad manje nekad više.
A većina ljudi to ne razumije, jer nemaju ni kapaciteta ni mogućnosti.
Što nije ništa loše - jednostavno su drugačije (egzistencijalno) skrojeni.
I oni bi, u ovom konkretnom slučaju, bili NEVJERODOSTOJNI ili sasvim površni izvori.
Njihove bi izjave bile tipa: "Je, furt je tam sedel i pil.", "Bil je čudan, furt je nekej pisal i pil.", "Je, spili smo si tu i tam koju, ali nisam ga baš razmel", i sl.
Pa ti na temelju toga napiši nečiju biografiju ;)


“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 11/03/2021 10:22:24
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000