forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 284 - Buđenje titana
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

El Morisco
Junior Member



Croatia
459 Posts

Member since 10/12/2007

Posted - 25/02/2018 : 22:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Send El Morisco a Private Message  Reply with Quote
Ajde možda nekom pomognem s par kioska na kojima mogu birati između 3-5 primjeraka. Kod mene u Velikoj Gorici, odmah na ulazu u Kaufland (jedini u VG) s lijeve strane dobro opsrkbljen kiosk otvorenog tipa, Zagreb - Arena centar, odmah desno od ulaska u Interspar ista stvar, a slično je i u Sisku onaj golemi Interspar opet kod glavnog ulaza.

---

<b></b>
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/02/2018 : 22:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by solar

quote:
Dodao bi da ta žena na kiosku što je bila ima nešto više kilograma viška, jedva se kreće u tom uskom prolazu u kiosku, a ti Zagori su još bili na vrhu pa mora uzeti one male aluminijske ljestve na preklapanje, hahaha kako je zaokrenula očima kad sam rekao da želim drugi primjerak, da je ovaj oštećen kao ono tipa "pa to ti je isto" a i bio se već lagani red stvorio iza mene, a mislim se baš me briga, hoću svog Zagora i gotovo

E taj situacija je zajebana jer imaš dvostruki pritisak, od strane mrzovoljne prodavačice i ljudi koji čekaju iza tebe, tu treba biti mentalo jak.

Zato ja u većini slučajeva kupujem na kiosku koji stripove izlaže u vitrini tako da sam možeš birati primjerak i nema pritisaka sa strane.


Treba doći do te razine osobnog napretka da unatoč mrzovoljnom prodavaču i redu iza tebe i to što ti ljudi vide da čovjek od 30 + godina kupuje zagora...još nadodati " oprostite, ovaj primjerak Vam je oštećen, zamolio bih Vas da mi date drugi koji nije oštećen, ako nemate, potražiti ću negdje drugdje ".


Nemam ja ništa protiv psihičkog čeličenja ali nisi uvijek u istom raspoloženju, ima dana kad ti svak ide na živce a tada je najbolje izbjegavati nepotrebne sukobe.


Oooo kako je ovo lijepo rečeno i napisano,kako dobro znam te dane, takav jedan mi je danas bio, znači kako si napisao čeličiš se pola godine svaki, apsolutno svaki dan, imaš savršeno kontrolu i onda dođe 24 sata gdje se pretvaraš u nekoga tko je na bojnom polju i ruši sve pred sobom.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/02/2018 : 07:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Curunir

a vidis, na kiosku u kojem ja kad idem na posao kupujem (solin, širina) obje gospodje (u obje smjene) spremno izvade cijeli snop i kazu mi da izaberem, dok one naplacuju. i jos mogu prelistati natenane ako za neki nisam siguran hocu li kupiti (poput texa, d.d., bleka). zato uopce nigdje drugdje ni ne pokusavam kupovati (osim kad sam na godisnjem narudzbom u striparnicama).


Ma svaka cast, ako osoblje kioska poznaje materiju i ima senzibilitet za strip klijentelu. Dis' bolje...ja to nisam odavno dozivio. Sad nabavljam sve direktno, novo glanc, ali nema to vise sarma ni gusta obilazenja trafika...


Eto ni ja još nisam upoznao osoblje na kiosku koje ima pojma o ičemu vezano za stripove niti da se ne bi čudilo tome što mi smetaju nekakve "crtice", tako da za tete iz Solina veliko bravo


Banja Luka, preko puta Narodnog Pozorišta RS-a, (slatka li) cura mi obavezno sačuva netaknutu hrpicu stripova, ali sam do toga došao taktiziranjem. Svako jutro bih navratio i kupio rizle za duvan, žvake i slične sitnice, pitao je "za zdravlje" i servirao jutarnje pošalice i nakon mesec dana apsolutna dominacija

Valja biti tu i tamo intereždžija

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 26/02/2018 07:41:07
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 26/02/2018 : 11:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Da ti ona ne piše i eseje za Igora??

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 26/02/2018 : 12:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Da ti ona ne piše i eseje za Igora??



Ne, nego je ona "stranac" kojem se obraćam
Znam ostati tako po dva tri sata

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 27/02/2018 : 13:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Dodao bi da ta žena na kiosku što je bila ima nešto više kilograma viška, jedva se kreće u tom uskom prolazu u kiosku, a ti Zagori su još bili na vrhu pa mora uzeti one male aluminijske ljestve na preklapanje, hahaha kako je zaokrenula očima kad sam rekao da želim drugi primjerak, da je ovaj oštećen kao ono tipa "pa to ti je isto" a i bio se već lagani red stvorio iza mene, a mislim se baš me briga, hoću svog Zagora i gotovo

E taj situacija je zajebana jer imaš dvostruki pritisak, od strane mrzovoljne prodavačice i ljudi koji čekaju iza tebe, tu treba biti mentalo jak.

Zato ja u većini slučajeva kupujem na kiosku koji stripove izlaže u vitrini tako da sam možeš birati primjerak i nema pritisaka sa strane.



Ma zaboli mene i za klatimudane koji čekaju straga kao što sam i ja čekao a i nadrkanu tetu koja je PLAĆENA da me posluži. Ako treba, pet puta ću ju terati da se penje
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 27/02/2018 : 13:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
usput malo i zaviri

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

FelipeKajetano
New Member



256 Posts

Member since 01/06/2016

Posted - 09/03/2018 : 13:04:03  Show Profile Show Extended Profile  Send FelipeKajetano a Private Message  Reply with Quote
Šta je sa sljedećim najavama od Tromislawskog? Obično budu dosad već
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000