forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije - usluga, netko?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/04/2019 : 20:15:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da li netko ima da mi može riješiti uplatu Fibri?
Vratio bi natrag do 4.5. Radi se o 85 kn a traže me za transakciju 10 e iz inozemstva. Kakav kapitalizam i gluposti, da se čovjek smrzne, znao sam i prije ali ne mogu se načuditi i dalje. Trebalo bi mi sutra to riješiti.

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 29/04/2019 : 20:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da li netko ima da mi može riješiti uplatu Fibri?
Vratio bi natrag do 4.5. Radi se o 85 kn a traže me za transakciju 10 e iz inozemstva. Kakav kapitalizam i gluposti, da se čovjek smrzne, znao sam i prije ali ne mogu se načuditi i dalje. Trebalo bi mi sutra to riješiti.



Evo ja cu, nema problema. Posalji mi samo u PM svoju e-mail adresu i broj mobitela.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 29/04/2019 : 20:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Imaju čudno poslovanje.Ja sam htio naručiti jedan album kolorka i vidi čuda ne primaju uplate na tekući račun mogu samo kartice i ostala moderna s...a.Mi koji nemamo atrip knjižare aaaa Brod ih nema moramo čekati Interliber ili one Fibrine aukcije pa kad naleti.Šteta jer mislim da gube na tome i oni i mi.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/04/2019 : 20:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by Tonka24

Da li netko ima da mi može riješiti uplatu Fibri?
Vratio bi natrag do 4.5. Radi se o 85 kn a traže me za transakciju 10 e iz inozemstva. Kakav kapitalizam i gluposti, da se čovjek smrzne, znao sam i prije ali ne mogu se načuditi i dalje. Trebalo bi mi sutra to riješiti.



Evo ja cu, nema problema. Posalji mi samo u PM svoju e-mail adresu i broj mobitela.


Hvala ti, šaljem. Pošalji mi broj svog računa.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 29/04/2019 : 21:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Može ključ @djdjuro me zvao i riješili smo ako je uopće išta razumio od mojeg zamuckivanja.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000