forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra, reprinti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Peyo
Advanced Member



Croatia
10063 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 26/04/2024 : 18:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Tezuka mi nije musthave. Vecina njegovih dela ima eksplicitnih, pa i kontroverznih stvari koje smetaju. Jednostavno nisu za ponovna citanja, sto mi je danas preduslov za kupovinu, ili za policu.



Slažem se s ovakvim preduvjetom za kolekcioniranje.

A mnoga Tezukina djela mogu bez problema ponovo čitati, npr. Adolf, Buddha, Phoenix itd.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3548 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 26/04/2024 : 19:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Fibra treba da uđe u biznis sa tankobonima.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2457 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 26/04/2024 : 20:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by john connor

Tezuka mi nije musthave. Vecina njegovih dela ima eksplicitnih, pa i kontroverznih stvari koje smetaju. Jednostavno nisu za ponovna citanja, sto mi je danas preduslov za kupovinu, ili za policu.



Slažem se s ovakvim preduvjetom za kolekcioniranje.

A mnoga Tezukina djela mogu bez problema ponovo čitati, npr. Adolf, Buddha, Phoenix itd.

Slazem se, kao i sto mnoga ne mogu, Apolonova pesma, Oda Kirihitu, MW, Ayako, Dororo itd.
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1872 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 26/04/2024 : 21:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by john connor

Tezuka mi nije musthave. Vecina njegovih dela ima eksplicitnih, pa i kontroverznih stvari koje smetaju. Jednostavno nisu za ponovna citanja, sto mi je danas preduslov za kupovinu, ili za policu.



Slažem se s ovakvim preduvjetom za kolekcioniranje.

A mnoga Tezukina djela mogu bez problema ponovo čitati, npr. Adolf, Buddha, Phoenix itd.



Naravno, to je valjda većini prevashodni kriterijum za čuvanje.

Recimo da je to kod Tezuke Buda, koji je savršeno remek-delo stripa, pa kao što će neko od Prata zadržati Korta ali ne nužno i Viling, tako je i ovde.
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000