forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najlosija komunikacija sa kupcima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/07/2022 : 12:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
45 glasova

21 Veseli cetvrtak
8 Ludens / Strip Agent
4 Fibra
4 Libellus
3 Carobna knjiga
2 Phoenix press
1 Golkonda
1 Darkwood
1 Forma B

Rezultati manje ili vise ocekivani u vrhu. Takodje treba uzeti u obzir da i ljudi ne zele da daju negativan feedback cak i ako imaju osnova za to po njihovom misljenju.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2282 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 27/07/2022 : 13:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jednom zvao SA da im kažem da jedan strip nije stigao na kioske u mom gradu,na prvu su mi rekli da je trebalo doći ali da možda nisam pregledao na svim kioscima,da bi kasnije oni zvali mene,da se ispričavaju,da sam u pravu i da im je nešto zaštekalo s distribucijom i da taj strip uopće nije poslan za moj grad i još neka okolna mjesta.Usput sam ih tada pitao da li imaju u planu poslje Maxmagnusa Družinu od vješala na kioske,na što sam dobio negativan odgovor.Sasvim ok komunikacija što sa mene tiče,ali davno je to bilo,zvao sam ih samo jednom i nikad više,jer nije bilo potrebe,sve što me zanima saznam ovdje na forumu.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 27/07/2022 : 13:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Fibra je pred glasanje kao slučajno organizovala letnju akciju, davala najave, stavljala zavire, vlasnik Fibre je u toku samog glasanja kršio predizbornu tišinu i bio vanredno aktivan na forumu... i na kraju Fibra ima duplo više negativnih glasova od PP. Narod ne možeš prevariti.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/07/2022 : 13:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nebi o Fibri ali drago mi da se Colt javio
Najbolja Bonelli izdanja po dosta pristupa cnoj cijeni ima PP...
Pohvale Coltu i ekipi, iako se ne oglasavaju, odlično rade...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39400 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/07/2022 : 14:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Fibra je pred glasanje kao slučajno organizovala letnju akciju, davala najave, stavljala zavire, vlasnik Fibre je u toku samog glasanja kršio predizbornu tišinu i bio vanredno aktivan na forumu... i na kraju Fibra ima duplo više negativnih glasova od PP. Narod ne možeš prevariti.



Zbog ovakvih insinuacija ti je neko i zalepio 2 negativna
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000