forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 STRIP UTOPIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Poli
Advanced Member



Slovenia
37240 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/12/2022 : 13:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Morao je netko te nepodopstine i smisliti!!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 09/12/2022 : 15:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Možda Pijani Patak bude imao kakvu konkretniju informaciju, vidjet ćemo...


Zašto ja, zaboga?
Nemam nikakve veze sa njima. Nisam nikad ni ulazio tamo.


Elem?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

knauso
New Member



297 Posts

Member since 18/12/2020

Posted - 15/12/2022 : 06:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send knauso a Private Message  Reply with Quote
Steta sto nema sajta, meni je sluzio da vidim kakav je crtez u epizodama pre nego se odlucim za kupovinu.
Na kiosku sve u kesicama, kuoujes macku u dzaku ili nema preview na sajtu kad kupujes.
A za ono sto i nema u prodaji, glupo je nazivati piraterijom, nego ako je vec tako onda stampajte pa ce da kupujemo, ili ubacite digitalna izdanja na srpskom (mada ja to ne mogu citati na ekranu, nije to to)

Go to Top of Page

Ampoo
Starting Member



Serbia
78 Posts

Member since 07/09/2022

Posted - 15/12/2022 : 08:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Ampoo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by knauso

Steta sto nema sajta, meni je sluzio da vidim kakav je crtez u epizodama pre nego se odlucim za kupovinu.
Na kiosku sve u kesicama, kuoujes macku u dzaku ili nema preview na sajtu kad kupujes.
A za ono sto i nema u prodaji, glupo je nazivati piraterijom, nego ako je vec tako onda stampajte pa ce da kupujemo, ili ubacite digitalna izdanja na srpskom (mada ja to ne mogu citati na ekranu, nije to to)




Dobra ideja da izdavači naprave digitalnu biblioteku za ona izdanja koja više nemaju nameru da štampaju

Nije bogatstvo imati, vec je bogastvo imati kome dati
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6488 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/12/2022 : 10:00:16  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ampoo

quote:
Originally posted by knauso

Steta sto nema sajta, meni je sluzio da vidim kakav je crtez u epizodama pre nego se odlucim za kupovinu.
Na kiosku sve u kesicama, kuoujes macku u dzaku ili nema preview na sajtu kad kupujes.
A za ono sto i nema u prodaji, glupo je nazivati piraterijom, nego ako je vec tako onda stampajte pa ce da kupujemo, ili ubacite digitalna izdanja na srpskom (mada ja to ne mogu citati na ekranu, nije to to)




Dobra ideja da izdavači naprave digitalnu biblioteku za ona izdanja koja više nemaju nameru da štampaju



(Ti nemaš više od 18 godina, pretpostavljam?)

Pa nemaju izdavači večito prava na naslove, ona se obnavljaju.

Kad bi stavljali javno dostupna digitalna izdanja, kad više neće da štampaju, sami bi prešli u piratsku (čitaj: kriminalnu) sferu delovanja.
Go to Top of Page

Ampoo
Starting Member



Serbia
78 Posts

Member since 07/09/2022

Posted - 15/12/2022 : 14:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Ampoo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by Ampoo

quote:
Originally posted by knauso

Steta sto nema sajta, meni je sluzio da vidim kakav je crtez u epizodama pre nego se odlucim za kupovinu.
Na kiosku sve u kesicama, kuoujes macku u dzaku ili nema preview na sajtu kad kupujes.
A za ono sto i nema u prodaji, glupo je nazivati piraterijom, nego ako je vec tako onda stampajte pa ce da kupujemo, ili ubacite digitalna izdanja na srpskom (mada ja to ne mogu citati na ekranu, nije to to)




Dobra ideja da izdavači naprave digitalnu biblioteku za ona izdanja koja više nemaju nameru da štampaju



(Ti nemaš više od 18 godina, pretpostavljam?)

Pa nemaju izdavači večito prava na naslove, ona se obnavljaju.

Kad bi stavljali javno dostupna digitalna izdanja, kad više neće da štampaju, sami bi prešli u piratsku (čitaj: kriminalnu) sferu delovanja.



Tačno 18.
A izdavači neka rade preprint za nas koji su tek sada ušli i za one koji u budućnosti ulaze u svet stripa.

Nije bogatstvo imati, vec je bogastvo imati kome dati

Edited by - Ampoo on 15/12/2022 14:15:11
Go to Top of Page

knauso
New Member



297 Posts

Member since 18/12/2020

Posted - 18/12/2022 : 05:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send knauso a Private Message  Reply with Quote
Ja razumem prava i sve, ali mislim da je ovaj sajt pre doprineo kupovini stripova nego da je nekom izbacio lovu iz dzepa.
E sad, da je po zakonu, nije, ali nisu sve stvari tek tako crno/bele.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000