forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA:BATMAN 35 Povratak Brucea Waynea
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/08/2023 : 19:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Zaboravljeni arcovi?
Pa gotovo sve od ovoga je konstantno u printu, lako nabavljivo A neke od ovih priča su čak i sasvim solidno poznate.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6896 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 05/08/2023 : 19:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Naslov ko naslov.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1748 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 05/08/2023 : 22:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

a Morison je najobičniji *****;barem za mene.



Nije Leu ni do kolena.

Zapravo, Morison je vrlo dobar u ovom serijalu, sa manjim varijacijama. Meni je veći problem sa tehničkom izvedbom ovog serijala. Gde su mnoge stvari isečene, preskočene, nedovoljno nacrtane, čudnog redosleda... Što se promenilo crtača mnogo, od kojih mi neki nisu po meraku.

Ako ništa, mogli su rupe da popune sa po par novo nacrtanih stranica da naprave uvode, prelaze... Ako im je bilo mnogo da uvrste još 400-500 strana tih "sporednih" priča...




Resistance is futile.

Edited by - borg on 05/08/2023 22:23:19
Go to Top of Page

Živs
Starting Member

61 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 11/03/2024 : 17:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Živs a Private Message  Reply with Quote
Rijetko zamoran strip. Prva tri broja u svesku su mi dno, jedva sam čekao da to izguram. A ovo lutanje kroz vrijeme kasnije... Mogao je isto tako put na Mjesec. Baš jedan niz slabo probabavljivih elemenata odveć grandiozne priče.

Edited by - Živs on 11/03/2024 18:07:33
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.07 seconds. Snitz Forums 2000