forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 S-A PREDSTAVLJA: Clarke & Kubrick integral
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Tonto
Advanced Member



7825 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/01/2024 : 19:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Pajtos

Kraće priče su bolje


Nisam čitao sve, ali onih nekoliko koje sam pročitao u Strip Artu me nisu nešto oduševile,
slabije su mi od one 2 premijerne, koje su izašle u okviru "Priča iz nesavršene budućnosti".

Mislio sam da bi duže priče mogle više da mi se svide (ni njih nisam čitao, jel' beše u Strip Artu išla jedna ili dve?)
al' eto, ti sad kažeš da su one još slabije...



Meni nisu nista slabije duze price, mozda su mi cak i bolje.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15698 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/01/2024 : 20:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jozzinelli

quote:
Originally posted by Pajtos

Kraće priče su bolje


Nisam čitao sve, ali onih nekoliko koje sam pročitao u Strip Artu me nisu nešto oduševile,
slabije su mi od one 2 premijerne, koje su izašle u okviru "Priča iz nesavršene budućnosti".

Mislio sam da bi duže priče mogle više da mi se svide (ni njih nisam čitao, jel' beše u Strip Artu išla jedna ili dve?)
al' eto, ti sad kažeš da su one još slabije...





U Strip Artu je isao cijeli Zarobljenik zvijezda u nekih dvanaestak dijelova.
Clark i Kubrick prica je poslije toga bilo bar deset. (Trebao bi tocno pogledati)
Po meni, tu nema loseg trenutka, bilo krace, bilo duze. U duzim pricama pojavljivanje Clarka i Kubrika u Leonardovo doba je urnebesno. A to su duze price. Mislim da su mi duze price cak i bolje.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/01/2024 : 20:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Sve su sjajne.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000