forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Vrijeme ubojica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Torghal
Senior Member



Croatia
1966 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/03/2024 : 17:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nemam ww prava za objavu pa ćeš morati riskirati sa svojim obećanjem, uostalom šta možeš izgubiti.
Ako počnem sa spikom da si mi najdraži autor, kako imaš lijepe oči, a nakon toga da mi uplatiš lovu na račun ili daš broj kartice budi oprezan.
Svakakvih prevaranata ima.



Oci mi (vise) ni supruga ne hvali, da mi ides prodat spiku da sam ti najdrazi autor zna bi da lazes, ja ipak ne crtam vjeverice.Zajebanciju na stranu, nikad ne znam sta donosi buducnost, ali trenutno je Slate u hibernaciji, izdavac, crtac i scenarista su trenutno svaki na svom nekom putu, hoce li se ti putovi ponovno ukrstiti, sumnjam ali opet nikad ne reci nikad.
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1966 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 06/03/2024 : 17:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zokalav

strip je bezveze, tj sam scenario je bezveze,,,,, što nisi nacrtao strip o ljubavi, nisi crtao stripove godinama pa odmah rat, samo ti je on bio inspiracijaa, ne znam koliko imaš godina nije ni bitno ali valjda ima vedrijih tema od rata i ubijanja,
crtež je ok, možda se nađe i izdavač ali pokušaaj vedrije teme, rata je bilo i previše u zadnjih 124 godine
pozzz


Zao mi je sta ti se strip ne svidja ali boze moj, svak ima pravo na svoje misljenje. Meni je drago da si odvojia svoje vrijeme da ga procitas. Ovo i nije kako ti kazes ratni strip vec antiratni, ja kao osoba koja se uzasava rata ne bi nikad ni crta strip u kojem velicam ratovanje i ubijanje. Vec sam pocea crtat iduci strip i ako ti se ovaj nije svidia iduci ti se pogotovo nece.Opet ce se ratovat.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000