forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Hulk smash! The Incredible Hulk (2008)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/03/2008 : 10:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Dakle:
http://www.mtv.com/overdrive/?id=1583143&vid=215625

Djeluje interesantno u svakom slučaju, glumačka postava je svakako najbolji adut ove ekranizacije. Što se direktora tiče - Louis Leterrier je do sada pokazao da može i zna režirati kvalitetni akcijski film (što Hulk u svakom slučaju jest), a nisu mu strani ni letimični izleti u dramu (što je opet često u Hulku). Tako da mislim da će film (kao film) biti u najmanju ruku pristojan, što se i traži, a fanovi stripa... Pa, tko je uopće toliko lud da njima ide udovoljavati.

Naravno - Lou Ferrigno je jedini pravi Hulk, that's a fact.

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 14/03/2008 13:12:34

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/03/2008 : 12:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dobro izgleda trailer... Norton vs. Roth. Hvala Ferrignu jer je on bio Hulk od krvi i mesa. Njegova serija? Bljak!
PRvi Angov film mi je jedna od najboljih ekranizacija.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

flamboyant soul
stripovi.com suradnik



United Kingdom
1975 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 14/03/2008 : 13:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send flamboyant soul a Private Message  Reply with Quote
Serije se više baš i ne sjećam, ali znam da mi je to bio prvi susret sa Hulkom. Ja i stari smo to gledali na televiziji i onda mi je objasnio u čemu je ustvari riječ - kad ga netko razljuti Bruce Banner (Bill Bixby) trga svoju crnu dolčevitu, pretvara se u zelenog diva Hulka (Lou Ferrigno) i skače kroz prozorsko staklo svog laboratorija. Eh da, šta kao klinac pogledaš nikad ti ne izađe iz glave... (Morat ću si pothitno nabavit tu seriju i te filmove iz 70-ih i 80-ih.)

A ovaj Hulk iz 2003. od Anga Leeja mi je slab, prespor i nezanimljiv. - 5/10

Dobro i šta mi sada treba da uradimo?

Edited by - flamboyant soul on 14/03/2008 13:13:05
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 14/03/2008 : 17:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Meni je Letterier možda prebrz redatelj, Hulk je ipak u duši romantik, nježna dušica. Transporteri su samo akcija bez mozga, Danny The Dog pokušaj ubacivanja pameti, no onda je ispalo sve sporo i bledunjavo.

Ali, koliko se sjeća, ritam Angovog Hulka bio jest mjestimično spor, no imao je bombastične scene i interesatnu montažu. Scene između Hulka i one simpa male (Jeniffer Conelly), još ih i danas pamtim... Još uvijek ostajem pri tome da mi je ovo najbolja ekranizacija stripa. Doduše, ne i najvjernija, no ono drugo mi je važnije...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000