forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: AGENCIJA ALFA 2 - Svemirski brodolomci
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/03/2009 : 23:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Povučen pričom u NN topicu i čekajući da se pokoljemo palo mi na pamet da san jučer dovršija jedan Nathan ( ne pravi ali ipak Nathan ) i...

Gledam u policu i gomilu nepročitanog materijala... ajmo pročitati jednog Nathana, AA2... Ajmo...

Curunire!!!!

NE ZNAŠ ŠTA PROPUŠTAŠ, bleso!!!!!

Uz malo viška naracije, jer ipak nismo toliko glupasti da ne kužimo premještanje radnje, sve ostalo za 10!!!! Oću nastavak!!!!


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 04/03/2009 : 07:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Povučen pričom u NN topicu i čekajući da se pokoljemo palo mi na pamet da san jučer dovršija jedan Nathan ( ne pravi ali ipak Nathan ) i...

Gledam u policu i gomilu nepročitanog materijala... ajmo pročitati jednog Nathana, AA2... Ajmo...

Curunire!!!!

NE ZNAŠ ŠTA PROPUŠTAŠ, bleso!!!!!

Uz malo viška naracije, jer ipak nismo toliko glupasti da ne kužimo premještanje radnje, sve ostalo za 10!!!! Oću nastavak!!!!





ih ih ih ih ih

tako se zbori

...
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 04/03/2009 : 13:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
iskreno,ne znam što se može mjerit s ovom kvalitetom...?

al onako...objektivno...

punoća scenarija, razrada radnje, likovi, drama, akcija, crtež...


šteta što više ljudi ne čita ovakve stvari

AA2 je jednostavno vrhunski strip
i nikako nije rijetka iznimka u nathanu


fala vam svima koji nathana čitaju

šmrc,šmrklj uhh...,evo emocija...,daj maramicu...prufff,fronnnn...evo ih... naviru...
uhuhuhuh...
ma svi ste mi dragi !
samo kupujte i dalje da nam se ne vgasi

ok?


Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!

Edited by - darkraver on 04/03/2009 13:22:46
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 04/03/2009 : 19:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Ja ga jos nisam stigao procitati. A toliko toga jos ceka na citanje...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 04/03/2009 : 20:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
isti sam ti s filmovima :D

a stripove kupujem kako procitam prethodne :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 05/03/2009 : 19:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
I mene ceka gomila filmova koje ne stignem pogledati, a trenutno nabavljam stare Frankenstein-Dracula horrore, oni ce biti prioritet za gledanje, kad mi stignu...ali da ne lutamo od teme...
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 26/04/2009 : 14:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Bas sam prictao aa2, i prica je zbilja izvrsna, a ni crtez nije nista losiji. Bonazzi mi polako postaje jedan od najdrazih crtaca nathana. Steta sto ne dolazi u Makarsku. A mislim da vise i ne crta Nathana bas, jesam li u pravu?

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/04/2009 : 22:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Koliko znam trenutno radi na drugim projektima, a zadnje je nacrtao broj 200...
Nisam siguran hoce li jos crtati Nathana, pitat cemo Serru kad dodje...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 29/04/2009 : 09:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
I ja se pridružujem o pohvalama kad je riječ o AA2,uz "Feniks" u knjizi NN #5(koja mi je ipak bolja), sigurno jedan od najboljih Nathana u zadnjih par godina.Izvrsna priča,ali sa jednom manom-dajte što prije nastavak sage o brodolomcima na asteroidu! ;-))

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 29/04/2009 : 10:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

I ja se pridružujem o pohvalama kad je riječ o AA2,uz "Feniks" u knjizi NN #5(koja mi je ipak bolja), sigurno jedan od najboljih Nathana u zadnjih par godina.Izvrsna priča,ali sa jednom manom-dajte što prije nastavak sage o brodolomcima na asteroidu! ;-))



uh to ti je tek tamo AA 5,i navodno ni tak dobro dalje

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/07/2009 : 20:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ovo je nesto najbolje od Nathana sto je Libelus do sada izdao IMHO

krenuh biciklom na Vrelo Bosne u mini izlet Sa SF pricama u izdanju ZS i ovim Nathanom s namjerom da procitam pedesetak stranica što mi je norma kada imam posla s monsterima od 250+ stranica
i slistio sam oko 150 stranica sto nije prije bio slucaj s gigantima recimo ili drugim knjigama u nastavcima...
mravi me pojedose :D jer sam sjedio u travi :D

masterpis kad bi ovoga bilo vise...

Utabanim stazama ocaja!

Edited by - zeljko on 17/07/2009 20:47:33
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 19/07/2009 : 10:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

Koliko znam trenutno radi na drugim projektima, a zadnje je nacrtao broj 200...
Nisam siguran hoce li jos crtati Nathana, pitat cemo Serru kad dodje...




Pa, jeste li ga pitali??

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho

Edited by - Hajo on 19/07/2009 10:02:43
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 19/07/2009 : 10:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ovo je nesto najbolje od Nathana sto je Libelus do sada izdao IMHO

krenuh biciklom na Vrelo Bosne u mini izlet Sa SF pricama u izdanju ZS i ovim Nathanom s namjerom da procitam pedesetak stranica što mi je norma kada imam posla s monsterima od 250+ stranica
i slistio sam oko 150 stranica sto nije prije bio slucaj s gigantima recimo ili drugim knjigama u nastavcima...
mravi me pojedose :D jer sam sjedio u travi :D

masterpis kad bi ovoga bilo vise...



Da vrhunski strip, prava space avantura! Meni je u TOP 10 Nathana...
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 26/07/2009 : 21:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
u Italiji su broj 3 i 4 izašli brzo jedan za drugim, pa če verovatno i Libellus tako uraditi ako želi pratiti redosljed... ova zadnja priča u desetoj knjigi več je izašla iza AA broj tri, a onda su izašle samo 4 redovne epizode i gigant broj četiri i onda opet AA broj 4
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/07/2009 : 14:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
AA 3 ce izaci vjerojatno u 9. mjesecu, a nedugo zatim idu redovne epizode i AA4.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000