forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7076 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/02/2017 : 19:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

btw procitao sam post od djole na darkwoodu, ja zelim samo dodati simboliku te price kako je to Antonio Serra zamislio


Koji umišljeni, narcisoidni bastard. Pa ionako gotovo da ga nema na Nathanu od broja 50. Tu i tamo je napisao koju epizodicu ili glupost tipa sage o sestrama Ross i sad će ga kao on do kraja srušiti. A jebiga, kad je digao ruke Vietti od svega ode sve u p.m. A svi ostali autori nisu imali tu snagu ili dara da održe serijal na pravom putu.
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



415 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 20/02/2017 : 21:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Odoakar

jesus christ...radije bi da nisam ovo procitao.

Pa to zvuci toliko glupo i retardirano, zar je moguće da nisu imali bolju ideju od toga...ovo je ko da zele zakopati strip.

Sad vise ne znam jel ima smisla trosit silne pare na skupljanje ove kolekcije ako ce tako zavrsiti

Edit: nego bas da pitam, kako drugi junaci stoje s kvalitetom, vidim da ljudi tu malo pljuvaju nove epizode martija, tex je izgleda dosta hvaljen...kakva je situacija s dylanom i zagorom?

Sve gledam da bi mozda lagano poceo u paraleli nesto drugo nabavljati pa ako dodjem do tocke da mi je nathan necitljiv, prebacit se na to drugo.


@ Odoakar, bez ljutnje, ostavio si par postova ovdje, ali u svakom svom postu ideš u krajnost. Jest, svi smo šokirani kako je Nathan završio, ali smiri malo dojmove. Kakav nečitljivi Nathan, pa sad je u jednom od najboljih razdoblja u serijalu trenutno što čitamo. Nego lijepo skupljaj do kraja Viettijeve karijere na Nathanu, a to je do broja 250 i onda možeš reći zbogom.

Pa nećemo NN serijal gledati kroz prizmu kako su ga Serra i Vigna na kraju masakrirali, nego prepustimo se trenutnom razdoblju koji čitamo i uživajmo u ovim libellusovim pričama. Svaki pravi Nathanovac će ga skupljati do Rata svjetova, a onda će ostati samo mazohisti koji će ga uzimati. Možda i ja budem taj mazohist, ali vidjet ćemo tek za 6 godina. Dotad prepustimo se ovim trenutnim epizodama.



Nemam se sto ljutiti, sve ok. Ali nisam rekao da mi je sad necitljiv, nego se bojim da ce do tog doci. Kad vidim kakve se price spominju oko broja 275 i 300, TO mi se cini necitljivo.

Inace ne volim takve gluposti, a pogotovo kad scenaristi nadju izlaz u tom da je sve sto smo do sad gledali/citali izmisljeno. Upotpunosti se izgubi osjecaj povezanosti s likom - zasto bi me bilo briga za tog lika ako je on u biti fiktivni lik u tom svemiru. Slican situacija je bila i sa zadnjom Star Trek generacijom, koja bas kad je uhvatila zamah je zavrsila sa otkrivenjem da su svi oni likovi u holodeku, unutar Picardova svijeta.

Jos da nadodam, meni trenutne price nisu toliko dobre koliko one u prvih 100ak brojeva. Mozda iz mene prica nostalgija, ima vec podosta vremena od kad sam procitao te starije brojeve, ali preferiram te starije price koje su nekako bile ogranicenije u svojoj radnji, nije bilo super mocnih bica koje prijete cijelom svijetu/galaksiji, nije bilo planetarnih i galaktičkih ratova...bile su to price o bladerunnerovskom svijetu, o problemima integracije tehnologije i ljudi, priče o prijateljstvu, o ksenofobiji, o posljedicama nuklearnog unistenja i slicno.


Edited by - Odoakar on 20/02/2017 21:09:12
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7076 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/02/2017 : 22:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Inace ne volim takve gluposti, a pogotovo kad scenaristi nadju izlaz u tom da je sve sto smo do sad gledali/citali izmisljeno. Upotpunosti se izgubi osjecaj povezanosti s likom - zasto bi me bilo briga za tog lika ako je on u biti fiktivni lik u tom svemiru. Slican situacija je bila i sa zadnjom Star Trek generacijom, koja bas kad je uhvatila zamah je zavrsila sa otkrivenjem da su svi oni likovi u holodeku, unutar Picardova svijeta.

I mene sva ova Vignina brljotina podsjeća na nešto slično, na zadnju epizodu "Losta". Ali toliko me ovo ne nervira, jer je ovo neka Vignina miniserija unutar serijala, a zna se da je Vigna i pojam kreativnost jednaka nuli.

Više me živcira kako je Serra završio svoju karijeru u serijalu i doslovce dokrajčio Nathana u regularnoj seriji. Je li čitao tko još onaj Djoletov post? Da ga prenesem na ovaj topic, želi li tko??
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 21/02/2017 : 09:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry KrauseJe li čitao tko još onaj Djoletov post? Da ga prenesem na ovaj topic, želi li tko??



Prenesi
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/02/2017 : 13:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
znaci sto prijre rasprodati izdanje dok jos ko hoce kupiti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7076 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/02/2017 : 13:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AlenT

quote:
Originally posted by Jerry KrauseJe li čitao tko još onaj Djoletov post? Da ga prenesem na ovaj topic, želi li tko??



Prenesi


Ajde de, imaju pravo svi znati.

By Djole:

Digao sam ruke od Natana posle 20 godina tamo negde oko broja 275, kad je postalo očigledno da Sera pojma nema šta će sa likom, a gomila pacera koje je navukao na serijal kao što su Perniola i Rigamonti – još manje. Sve je bilo promašeno: Đardo na naslovnicama, povratak "avanturističkog" duha (koji Natan nikada nije ni imao), ignorisanje višedecenijskih Vijetijevih sabplotova, taj novi ciklus sa smaračem Omegom... jednostavno, to nije strip koji me je zanimao i preko čijih mana sam ranije nekako mogao da pređem.

Ali, svašta se pričalo oko ove trodelne priče koja je finalni obračun sa Omegom, i Serin oproštaj od serijala, pa rekoh, da bacim pogled.

Brate, wtf did I just read?

Spoilers abound!

Robot Omega konačno sprovede svoj matserplan koji je gradio prethodnih 50 brojeva - da ubija ljude i pretvara ih u robotizovane zombije. I on - pobedi. Uništi celu ljudsku rasu, osim Natana, Sigmunda, Branka, Mej i Sigmunodve žene, kako se već zvaše. U međuvremenu u paralelnom univerzumu, paralelni Natan i ekipa uspeju da ubiju Omegu pre uništenja sveta - ali se ispostavi da je on imao plan B, da pomoću satelita natera Sunce da eksplodira. I onda, dok se naš Natan suočava po poslednji put sa Omegom na pustoj Zemlji, ispostavlja se da je on to sve znao i da je napravio dil sa Kvantnim čovekom (onim likom štzo se prvi put pojavio PRE DESET GODINA, i od onda - koliko? tri puta? - da zamene Sunca u dve dimenzije, kako bi makar druga dimenzija bila spasena. Kad je to učinjeno, naš Natan odlazi na El Teli, da pored Kamena večnosti dočeka kraj sveta. Sunce eksplodira, uništi ceo Sunčev sistem i sprži našeg Natana.

Radnja se prebaci na drugu dimenziju koja je ostala čitava, i taj Natan koji je sličan, al' ne baš isti našem, jelte, i njegova Agencija Alfa kreću u nove avanture.

Plus, neka glupost o tome kako je Natan spasao sina Elanije Elmor iz sada uništene dimenzije, i kako je on suđen da jednog dana (u kojoj dimeziji? kada?) umre u prošlosti (valjda) planete Zemlje (valjda) i da iz njega iznikne sav život.

Sve to bi MOGLO da bude zanimljiva priča, tragična, kosmička... ali nije. Omega je bio i ostao smarač. A momenat kada Natan i ekipa otkrivaju da su već mesecima znali za Omegin plan, kako su mu DOZVOLILI DA UNIŠTI ČITAVO ČOVEČANSTVO a zatim i ČITAV SUNČEV SISTEM da bi spasli neku tamo paralelnu dimenziju je - apsurdan. O gluposti zvani Kvantnoj čovek ex machina da ne govorimo. O finalnoj gluposti sa sinom Elmorke tek da ne govorimo.


Sera odlepio. Putuj, Natane, vidimo se, nažalost, nikada.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2596 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 21/02/2017 : 14:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
vezano za moj prethodni post, dodatna dva simbola price su i kvantni covjek koji se otpocetka zna da je utjelovljenje samog Serre, dakle Serra okoncva svoje djelo, valja napomenuti da i kvantni covjek umire na kraju price, a i unistenje dolazi s Omegom dok je sve pocelo s agentom Alfa.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/02/2017 : 15:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
propada sve u sto vjerujem :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 21/02/2017 : 15:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
Nathan je i tako uvek bio strip koji se non-stop transformira. Tako da meni sve to ne izgleda tako strasno. Bolje i da su lose promene kao kod Nathana, nego mrvtilo i jedna dobra prica na dve godine kao kod Martina.
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/02/2017 : 16:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Odoakar

jesus christ...radije bi da nisam ovo procitao.

Pa to zvuci toliko glupo i retardirano, zar je moguće da nisu imali bolju ideju od toga...ovo je ko da zele zakopati strip.

Sad vise ne znam jel ima smisla trosit silne pare na skupljanje ove kolekcije ako ce tako zavrsiti

Edit: nego bas da pitam, kako drugi junaci stoje s kvalitetom, vidim da ljudi tu malo pljuvaju nove epizode martija, tex je izgleda dosta hvaljen...kakva je situacija s dylanom i zagorom?

Sve gledam da bi mozda lagano poceo u paraleli nesto drugo nabavljati pa ako dodjem do tocke da mi je nathan necitljiv, prebacit se na to drugo.


@ Odoakar, bez ljutnje, ostavio si par postova ovdje, ali u svakom svom postu ideš u krajnost. Jest, svi smo šokirani kako je Nathan završio, ali smiri malo dojmove. Kakav nečitljivi Nathan, pa sad je u jednom od najboljih razdoblja u serijalu trenutno što čitamo. Nego lijepo skupljaj do kraja Viettijeve karijere na Nathanu, a to je do broja 250 i onda možeš reći zbogom.

Pa nećemo NN serijal gledati kroz prizmu kako su ga Serra i Vigna na kraju masakrirali, nego prepustimo se trenutnom razdoblju koji čitamo i uživajmo u ovim libellusovim pričama. Svaki pravi Nathanovac će ga skupljati do Rata svjetova, a onda će ostati samo mazohisti koji će ga uzimati. Možda i ja budem taj mazohist, ali vidjet ćemo tek za 6 godina. Dotad prepustimo se ovim trenutnim epizodama.


Vrlo lijepo rečeno
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 21/02/2017 : 16:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da ja debelo kaskam s čitanjem za našim izdanjima, a kamoli za talijanskim pa se ne uzrujavam. Dok ja dođem do svega ovoga, bit ću u mirovini, taman da sve zaboravim i krenem ispočetka.
Više se brinem gdje ću sve te edicije čuvati, a manje koji Nathan je pravi, a koji smarač ga trenutno goni ili kolika će biti vrijednost kolekcije za 10 godina.
Nadam se samo da će Libellus uspjeti izdati preostale trodjelne knjige do broja 62 plus nove brojeve do 275.
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 24/02/2017 : 12:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by AlenT

quote:
Originally posted by Jerry KrauseJe li čitao tko još onaj Djoletov post? Da ga prenesem na ovaj topic, želi li tko??



Prenesi


Ajde de, imaju pravo svi znati.

By Djole:

Digao sam ruke od Natana posle 20 godina tamo negde oko broja 275, kad je postalo očigledno da Sera pojma nema šta će sa likom, a gomila pacera koje je navukao na serijal kao što su Perniola i Rigamonti – još manje. Sve je bilo promašeno: Đardo na naslovnicama, povratak "avanturističkog" duha (koji Natan nikada nije ni imao), ignorisanje višedecenijskih Vijetijevih sabplotova, taj novi ciklus sa smaračem Omegom... jednostavno, to nije strip koji me je zanimao i preko čijih mana sam ranije nekako mogao da pređem.

Ali, svašta se pričalo oko ove trodelne priče koja je finalni obračun sa Omegom, i Serin oproštaj od serijala, pa rekoh, da bacim pogled.

Brate, wtf did I just read?





OK ovo i nije toliko strasno kako se pricalo, pa vec smo i prije vidjeli paralelne dimenzije u Nathanu, promijene proslosti/sadasnjosti i slicne paradokse. Barem na ovaj nacin imamo pravi "kraj" Nathan-a, a kontinuitet nam ostaje samo sto ce sada nove price biti u paralelnom svemiru.

Nathana cu i dalje kupovati i jedva cekam da Libellus dodje do ovih brojeva!

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!

Edited by - chris.tower on 24/02/2017 12:20:25
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7076 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/02/2017 : 12:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by chris.tower

OK ovo i nije toliko strasno kako se pricalo


Stvar ukusa, ali mislim da ćeš biti u manjini. Ma sve bi bilo probavljivo da je ovaj kraj Nathana ujedno i kraj serijala. Ok, nemamo više ideja što da uradimo s Nathanom i ajmo ga ubiti. The end. Nema više.

Ali ajmo sad cijediti praznu slamu s paralelnim Nathanom kao da se ništa nije desilo. Što će mi taj Nathan o kojem ne znam ništa. Znači ajmo se samo prešaltati i praviti se da se ništa ni desilo.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7076 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/02/2017 : 16:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote



Što reći mudro za ovaj maxi? Možda jedina ispravna rečenica je samo za najtvrdokornije fanove. Pročitati jednom, nakon pola sata već zaboraviti epizodu i rijetko joj se kad vratiti. Ali eto ako ste fan Nick Raidera onda bi vas mogao zadovoljiti ovaj broj. Mada ako ste pravi Raiderov fan onda ćete reći da je ovo jeftina SF verzija ovog junaka.

Neki NN fanovi kažu bolje i maxi nego AA edicija jer ovdje bar imamo Nathana. E pa ja se ne bih složio. Mada svakakvog smeća ima u AA ediciji draže mi je pročitati neku epizodu o Lukeu Sandersu ili mini pričicu o Janine nego o ovakvom Nathanu.

Prva priča "Kontakt" dobro započinje, dovoljno intrigantna mada čest motiv u pričama o postojanju znakova iz svemira o alienskoj vrsti. Međutim Piani to na kraju kao i uvijek nemaštovito uprska obrazlagajući sve shozofrenijskim simptomima jadne djevojke. A tu i Nathan i Sigmund postanu ko dva idiota koji povjeruju u djevojkinu priču.

Druga priča u vlaku "Umorstvo u vlaku TB 961" nam je dalo jednu dragocjenu informaciju o NN svijetu. A to je da je područje SAD-a u NN svijetu podijeljeno na dvije države, u jednoj je glavni Zapadni grad, a u drugoj naš poznati Istočni. To dosad nismo znali, uvijek smo mislili da to sve spada pod jednu državu. Priča dosta predvidljiva na tragu nekog krimija Agathe Christie sa mlakim twistom na kraju.

Treća "Virtualni čovjek" bi mogla biti mnogima i najiritantnija s mnogo nelogičnosti iako tema nije loša, o prijenosu ljudskog uma na kompjuter koji tako postane nova osoba mada bez vlastitog tijela. Brdo nelogičnosti je ovdje Piani nakrcao s nemaštovitim krajem.

Iako sam tvrdokorni fan teško da ću skoro otvoriti korice ovog broja.

Edited by - Jerry Krause on 25/02/2017 16:46:14
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/02/2017 : 17:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
zato će biti jeftinih uskoro od kune na aukcijama

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/02/2017 : 20:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#311
Scenarij: Alessandro Russo
Crtež: Patrizia Mandanici
Naslovnica: Sergio Giardo

http://www.sergiobonelli.it/nathan-never/2017/02/28/albo/il-germe-della-follia-1000695/

table:
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1488298199215.jpg--.jpg?1488298200000
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1488298196987.jpg--.jpg?1488298199000
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 28/02/2017 : 22:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
Sta je sa Giardom i opsesijom letecih glava u pozadini. Sve losije i losije naslovnice
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7076 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/02/2017 : 22:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Da, to i meni počinje smetati.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2596 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 28/02/2017 : 22:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agochkov

Sta je sa Giardom i opsesijom letecih glava u pozadini. Sve losije i losije naslovnice



Da, stvarno jadno ovih par zadnjih, ali to je politika za 25 godina, naslovnice kao filmski poster, u 6. mjesecu kad se "proslavi" 26 rodjendan nadam se kraju te prakse iako nista nije sigurno, mozda i nastave s ovom tugom.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/02/2017 : 22:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agochkov

Sta je sa Giardom i opsesijom letecih glava u pozadini. Sve losije i losije naslovnice


Izgleda da je previse gledao "carobnjak iz Oz-a".

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7076 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/03/2017 : 22:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
@Giuda, gledam ovu malu Ann na naslovnici, pa se pitam jesi li imao snage pročitati epizode koje slijede nakon Serrinog otrova. Da otvorimo sve karte na stol.

Je li paralelni Nathan sličan pričom ovom našem?
Je li Ann autistična?
Jesu li agenti većinom isti kao kod našeg Nathana?
Koji se neprijatelj ističe u paralelnom svemiru?
I tako to, ako još što ima...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2017 : 22:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by agochkov

Sta je sa Giardom i opsesijom letecih glava u pozadini. Sve losije i losije naslovnice


letece glave

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 02/03/2017 : 16:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Nije Vignu spominjao, jer izgleda da od broja 275 nije pratio serijal već samo ovu zadnju trilogiju. Ajde mi dokrajči srce i napiši što je tek onda Vigna učinio. Može u bež boji da se thekide ne uvrijedi.



Juu, pa otkad sam ja to uvredljive prirode? Jedino ne bih voleo da pre vremena saznam kraj Rata Svetova, ili bilo čega što je naznačeno kao vrhunsko. A za Serrine i Vignine novokomponovane krševe me baš zabole.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 02/03/2017 : 16:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

@Giuda, gledam ovu malu Ann na naslovnici, pa se pitam jesi li imao snage pročitati epizode koje slijede nakon Serrinog otrova. Da otvorimo sve karte na stol.

Je li paralelni Nathan sličan pričom ovom našem?
Je li Ann autistična?
Jesu li agenti većinom isti kao kod našeg Nathana?
Koji se neprijatelj ističe u paralelnom svemiru?
I tako to, ako još što ima...



Pa jer stvarno očekuješ da neko zbog Serre pravi ceo novi kontinuitet?
Mogu da se kladim da priče od 304 pa naviše komotno moš čitat par godina ranije. Eventualno par nekih sitnih detaljčića koje će jednom spomenuti reda radi i nikad više.

Al ajd da sačekamo Giudu da nam to potvrdi.


Edited by - thekide on 02/03/2017 16:10:12
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2596 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 02/03/2017 : 17:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
de si deki dugo te nije bilo

uf Jerry se vara kad misli da ce to biti neke promjene, u biti sve ce to biti identicno kao u brojevima iznad 250, nema tu nikakve paralelne dimenzije i razlika, iako se u stvarnosti radi o paralelnoj dimenziji odstupanja nece biti. Barem dok dogodine Vigna i Medda ne zajase sa svojom sagom u sklopu redovne serije koja ce navodno prodrmati opet stvari. Broj 304 od Medde je los, krcat tekstom i navlakusa, naslov Gdje umiru zvijezde asocira na odlicno, a zapravo se radi o dosadnim celebrityma koji su te zvijezde, i Medda daje dosta drugaciji prikaz prve razine grada, da ne recem da rusi sve sto do sad znamo. Sad se dole spusta nekakvim liftovima, interijer je potpuno drugaciji, sve je prepuno kontradiktornosti (mozda je to ta paralelna dimenzija)

Brojevi 305 i 306 su zadnje sto sam citao. Secchi, Calcaterra i Giardo su garancia dobroga, iako Secchi nije SF nego drama i psiho. Radnja se seli u Aziju di stari Nathanov ucitelj iz shaolina Kwai Chen ubija sve zivo, kolje po kucama i selima. Nathan ga krece zaustaviti izjeden neshvacanjem zasto Kwai to radi. Prisjeca se svog vremena ucenja Jet kun dooa i prolazimo tisuciti put njegovu agoniju gubitka obitelji i saznajemo i nove detalje da je Nathan u hramu jedno vrijeme bio i dosta prcevit i jako bezobrazan cak i zao. Istovremeno Nathan je poceo novu ljubavnu avanturu sa nekom polu zgodnom poslovnom zenom koju zanemaruje jer ga izjeda sto negov stari maestro ubija na sve strane. Kad se na kraju sretnu maestro Chen mu otkriva da ima neki ritual na kraju kojega saznas sto si u zivotu, kakva ti je sudbina. Chen je vidio da je ubojica i to je zatomljavao neko vrijeme dok nije eksplodirao i pobubijao stotine ljudi. Nathan prolazi ritual i sam i otkriva sto njemu nosi njegov karakter... tu moras pogoditi sam

to je to dokle sam stigao, ovo poslije nisam jos stigao, doduse iducu pricu bih rado procitao ali imam samo 2 od 3 sveske.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000