forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Caravan 7, 8 i 9
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/04/2011 : 19:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2



Pa dobro ti ceo život znaš kako je to biti glup pa mi verovatno zato preporučučuješ tu opciju.



Kako da znam kad sam glup???
E sad si tek ispao mnogo glup
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 16/04/2011 : 19:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ajmo malo lakše svi zajedno,ok?



Ne se zesti, ja se zezam a Vronski se vredja bez razloga
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 16/04/2011 : 20:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Ko se vređa?
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 16/04/2011 : 20:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
quote:
Originally posted by karven

quote:
Originally posted by vronski 2

quote:
Originally posted by karven

ne, samo si toliko glup da ne shvatas da si glup



Volwo bi ti da si tako "glup" ko ja makar deset posto ali ne ide to batice moj...
Takav si kakav si, piši i dalje po forumima i uživaj a pusti nas "glupe" da nešto prave u svom životu.



Voleo bih ja da sam glup kao ti, da se odmorim makar na par dana, ali ne ide to tako batice moj.
Nabio si skoro 1200 postova u godinu i po dana, uglavnom prosipajuci drek po forumu, i mislis da si nesto postigao u zivotu, a dovoljno si ometen u razvoju da ne kapiras do koje mere ti se svi podsmevaju ovde. Ja ti kazem otvoreno da si glup i da preterano lupas. Treba da si zahvalan, nemoj da gresis dusu...odmah u crkvu da se ispovedis, da ne cekas Uskrs gresan



Ako je neko grešan onda je to tvoj ćale što nije koristio kondom kada je trebalo!
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 16/04/2011 : 20:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Uh, jesam možda malo preterao ali me je Karven iznervirao, ja njega nikada nisam vređao a on se nalazi pozvanim da ocenjuje moju inteligenciju i da priča da sam ometen u razvoju.
Kada dotični gospodin bude predavao četiri godine u osnovnim i srednjim školama, objavio dve knjige, nebrojano tekstova i dva feljtona neka se onda javi. ne hvalim ovim sebe već samo navodim činjenice a moderatorima i ostalim forumašima se izvinjavam zbog one uvrede koja nije primerena mom vaspitanju.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13369 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 16/04/2011 : 21:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Uh, jesam možda malo preterao ali me je Karven iznervirao, ja njega nikada nisam vređao a on se nalazi pozvanim da ocenjuje moju inteligenciju i da priča da sam ometen u razvoju.
Kada dotični gospodin bude predavao četiri godine u osnovnim i srednjim školama, objavio dve knjige, nebrojano tekstova i dva feljtona neka se onda javi. ne hvalim ovim sebe već samo navodim činjenice a moderatorima i ostalim forumašima se izvinjavam zbog one uvrede koja nije primerena mom vaspitanju.



To ti nije nikakav parametar, kakve se knjige sve objavljuju danas, a za profesorsko mesto, pa ako imaš vezu ni to nije problem.

Edited by - Imrahil on 16/04/2011 21:58:32
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 16/04/2011 : 22:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Najbolje da sad svi objavimo nase strucne kvalifikacije, pa da napravimo dugu listu ko sme a ko ne sme sa kime da se prepucava.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 16/04/2011 : 22:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Jbt, ja 12 godina radim u OS. Da li to znaci da sam 3 puta pametniji od Vronskog?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/04/2011 : 22:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Na zahtev postavljača topica, ovde ide ključ.

Ko zna, možda će neki izvući pouku.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000