forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Profil??
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/12/2010 : 13:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Trebam pomoc.Dakle tamo gdje se vidi reputacija korisnika pa pise ime prezime,datum registracije,dob,zanimanje....sve sam pokusao da upisem ime i prezime i ostale podatke no bezupijesno,pa eto bi bih zahvalan na pomoci.

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/12/2010 : 14:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Trebam pomoc.Dakle tamo gdje se vidi reputacija korisnika pa pise ime prezime,datum registracije,dob,zanimanje....sve sam pokusao da upisem ime i prezime i ostale podatke no bezupijesno,pa eto bi bih zahvalan na pomoci.


Ovdje na forumu imaš u gornjem desnom ćošku Profile.
Klikni na to i zatražit će ti lozinke. Onda možem mjenjati sve štu tu ima i na kraju klikni na submit...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/12/2010 : 14:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
forum:
ako koristis google chrom, automatski ce biti ispunjeno polje New Password sa starom lozinkom u profilu, tako da samo trebas opet napisati svoj password u rubrici New Password Again, onda ide, inace nece priznati promjene.

sajt:
odes na moj stripovi com
onda pod moji podatci, i promijenis sto treba, Funkcionise sve normalno
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 11/12/2010 : 18:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Evo super topic,pa da i ja nesto u vezi..........
Kliknem na clana xxx,nebitno,cisto iz neke radoznalosti koja me u tom momentu pogodi,da vidim ko je,sta je,otkud je,koliko godina ima i sve ostalo,kad ono imas sta da vidis:NN pa zatim N i N,pa ponovo N i N i tako do kraja.To me tako nervira da to nije normalno.Radi cega se ti ljudi kriju??Pitanje koje mi neda spavati

Da bih se umirio,molio bih odgovorne da to urede,s tim da bez tih podataka nema registarcije i kraj.Nije nikakav problem ili??
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/12/2010 : 18:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Evo super topic,pa da i ja nesto u vezi..........
Kliknem na clana xxx,nebitno,cisto iz neke radoznalosti koja me u tom momentu pogodi,da vidim ko je,sta je,otkud je,koliko godina ima i sve ostalo,kad ono imas sta da vidis:NN pa zatim N i N,pa ponovo N i N i tako do kraja.To me tako nervira da to nije normalno.Radi cega se ti ljudi kriju??Pitanje koje mi neda spavati

Da bih se umirio,molio bih odgovorne da to urede,s tim da bez tih podataka nema registarcije i kraj.Nije nikakav problem ili??


Ja sam napisao sve svoje podatke u profil.
Onda je te podatke netko zlorabio. Provokacije i zadiranje u intimu. Onda sam dio podataka fino obrisao ili promjenio.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/12/2010 18:10:55
Go to Top of Page

milkywaymanser
Junior Member



Serbia
457 Posts

Member since 22/04/2003

Posted - 11/12/2010 : 18:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit milkywaymanser's Homepage  Send milkywaymanser a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Evo super topic,pa da i ja nesto u vezi..........
Kliknem na clana xxx,nebitno,cisto iz neke radoznalosti koja me u tom momentu pogodi,da vidim ko je,sta je,otkud je,koliko godina ima i sve ostalo,kad ono imas sta da vidis:NN pa zatim N i N,pa ponovo N i N i tako do kraja.To me tako nervira da to nije normalno.Radi cega se ti ljudi kriju??Pitanje koje mi neda spavati

Da bih se umirio,molio bih odgovorne da to urede,s tim da bez tih podataka nema registarcije i kraj.Nije nikakav problem ili??



A, zasto ti je bitno to da znas?
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 11/12/2010 : 18:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Pa nemam namjeru sad ovdje polemizirati i voditi raspravu o tome.Samo sam zelio naglasiti da me to "nervira"
Ali eto npr...,ako vec trebam odgovoriti,reci cu ti ovako:ti si mi postavio pitanje "zasto mi je to bitno"?.Bitno mi je npr.da znam kome odgovaram na pitanje,jednostavno i logicno do kraja.
U nekoj drugoj situaciji(kupovina-prodaja)recimo,mi je bitno da znam od koga kupujem ,a kome prodajem strip/roman i puno,puno ostalih razloga bi se moglo navesti,ali nemam volje pisati vise
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/12/2010 : 19:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Pa nemam namjeru sad ovdje polemizirati i voditi raspravu o tome.Samo sam zelio naglasiti da me to "nervira"
Ali eto npr...,ako vec trebam odgovoriti,reci cu ti ovako:ti si mi postavio pitanje "zasto mi je to bitno"?.Bitno mi je npr.da znam kome odgovaram na pitanje,jednostavno i logicno do kraja.
U nekoj drugoj situaciji(kupovina-prodaja)recimo,mi je bitno da znam od koga kupujem ,a kome prodajem strip/roman i puno,puno ostalih razloga bi se moglo navesti,ali nemam volje pisati vise


Ja sam u dlaku tako razmišljao dok nije počelo podjebavanje. Svima sam govorio: ispunite profil. Sada više nemam pravo to govoriti. Prije bih rekao: obrišite sve, u mraku vas čeka neki šupak koji će vas progoniti...
Evo, upravo sam promjenio "oženjen protiv Ivane" u "šta te briga". Mislim da je tako bolje.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/12/2010 19:52:59
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/12/2010 : 00:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Evo uspijo sam hvala svima!Zna li itko tko je osmislio ovu stranicu stvarno je genijalna?!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/12/2010 : 11:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Evo uspijo sam hvala svima!Zna li itko tko je osmislio ovu stranicu stvarno je genijalna?!!


Još ti je korisno da uključiš pm opciju - idi na private messages u options.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 12/12/2010 11:58:30
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 12/12/2010 : 19:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Evo, upravo sam promjenio "oženjen protiv Ivane" u "šta te briga". Mislim da je tako bolje.



Mijenjam signaturu u Obi-wan oženjen protiv Ivane. Mislim, da je tako bolje.

Kaže Ivana, ako ne vratiš u prijašnje stanje, ona te napušta.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/12/2010 : 22:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Obi-wan


Evo, upravo sam promjenio "oženjen protiv Ivane" u "šta te briga". Mislim da je tako bolje.



Mijenjam signaturu u Obi-wan oženjen protiv Ivane. Mislim, da je tako bolje.

Kaže Ivana, ako ne vratiš u prijašnje stanje, ona te napušta.


Vratio.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 13/12/2010 : 09:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 16/12/2010 : 15:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Ono, lepo je znati s kim imas posla, ali ostaviti podatke na internetu je ruski rulet.
Medjutim, nije lepo da se ne ostave podaci nebitni za spamere a korisni za razgovor. Recimo godine,nadimak, hobi, zemlja iz koje si i sl.
Ja takve obavezno pitam u Radionici. Necu da pricam s nekim ko se nije internet pristojno predstavio.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000