forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 177

izivko
Advanced Member



Germany
11689 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/03/2024 : 19:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Europa, zapadni svijet, bi izbrisali odnosno prepravili prošlost.

Orwell je to predvidio:
"Oni koji kontroliraju prošlost, kontroliraju budućnost, oni koji kontroliraju sadašnjost, kontroliraju prošlost."

Have mercy
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2485 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 16/03/2024 : 23:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Distribucija američkih medija po pouzdanosti i političkoj orientaciji

https://twitter.com/adfontesmedia/status/1749560591184712165
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

432 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 23/03/2024 : 01:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Otišao ja sigurno u 3pm Čitam :Ministar Erlić uručio 23 ugovora za Zagora vrijedne milijun eura.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 23/03/2024 : 06:20:16  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kifi

Otišao ja sigurno u 3pm Čitam :Ministar Erlić uručio 23 ugovora za Zagora vrijedne milijun eura.



Za Zagoru, ne Zagora ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 25/03/2024 : 19:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Europa, zapadni svijet, bi izbrisali odnosno prepravili prošlost.

Orwell je to predvidio:
"Oni koji kontroliraju prošlost, kontroliraju budućnost, oni koji kontroliraju sadašnjost, kontroliraju prošlost."




Da ali mi spadamo u zapadni svijet?

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11689 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 25/03/2024 : 19:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Misliš Slovenci i Hrvati?

Ne. To je Istok.

Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/03/2024 : 20:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Podguzne muve. Ka i cili Balkan i vecina planete.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 29/03/2024 : 19:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Bengaluru Man Dies After Friend Pumps Hot Air Into His Rectum For Fun:
https://www.news18.com/india/bengaluru-man-dies-after-friend-pumps-hot-air-into-his-rectum-for-fun-8831145.html

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/04/2024 : 21:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/j-k-rowling-ce-istraziti-policija-zbog-stavova-o-transrodnosti-ona-uhitite-me/2552738.aspx?index_ref=clanak_magazin_najnovije_m

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/04/2024 : 07:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

zloupotreba Crkve u svrhe zlocinskog Putlerovog KGB rezima... nista novo za ovu cenifu od drzave
https://youtu.be/UGH2rmIn4Dk



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 02/04/2024 : 20:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/j-k-rowling-ce-istraziti-policija-zbog-stavova-o-transrodnosti-ona-uhitite-me/2552738.aspx?index_ref=clanak_magazin_najnovije_m


Dokle ide boleština...

Carpe diem
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1404 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 03/04/2024 : 10:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Europa, zapadni svijet, bi izbrisali odnosno prepravili prošlost.

Orwell je to predvidio:
"Oni koji kontroliraju prošlost, kontroliraju budućnost, oni koji kontroliraju sadašnjost, kontroliraju prošlost."



George Santayana je rekao nešto u smislu da društvo koje ne pamti prošlost ne može ništa ni da nauči iz nje, i nalik je ljudskom biću bez prošlosti - tj. infantilno. I to je ono što dobijamo, sudeći po mnogim signalima i vestima sa Zapada.

Izašla je knjiga Abigail Shrier, Bad Therapy, koja me zanima, jer priča o tome kako je moguće da u doba kad su psihijatrijska pomoć i savetovanje dostupni svakom, broj depresivnih i navodno mentalno obolelih veći nego ikad. Teza je da preterano oslanjanje na takvu pomoć uglavnom stvara problem, a ne leči ga niti sprečava. Ima tu nečeg...


In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/04/2024 : 10:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by manhunter

https://www.index.hr/mobile/magazin/clanak/j-k-rowling-ce-istraziti-policija-zbog-stavova-o-transrodnosti-ona-uhitite-me/2552738.aspx?index_ref=clanak_magazin_najnovije_m


Dokle ide boleština...



Ja sve mislim da će ovo jednom stati, ali izgleda da je ovo tek početak.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11689 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/04/2024 : 11:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ridiculus

quote:
Originally posted by izivko

Europa, zapadni svijet, bi izbrisali odnosno prepravili prošlost.

Orwell je to predvidio:
"Oni koji kontroliraju prošlost, kontroliraju budućnost, oni koji kontroliraju sadašnjost, kontroliraju prošlost."



George Santayana je rekao nešto u smislu da društvo koje ne pamti prošlost ne može ništa ni da nauči iz nje, i nalik je ljudskom biću bez prošlosti - tj. infantilno. I to je ono što dobijamo, sudeći po mnogim signalima i vestima sa Zapada.

Izašla je knjiga Abigail Shrier, Bad Therapy, koja me zanima, jer priča o tome kako je moguće da u doba kad su psihijatrijska pomoć i savetovanje dostupni svakom, broj depresivnih i navodno mentalno obolelih veći nego ikad. Teza je da preterano oslanjanje na takvu pomoć uglavnom stvara problem, a ne leči ga niti sprečava. Ima tu nečeg...




Njemački novinar Alexander Kissler, trenutno radi za NZZ, napisao je knjigu o infantilnom zapadnom (njemačkom) društvu Die infantile Gesellschaft.

Čitao sam odlomke, ne cijelu knjigu, oštra analiza, pogađa u sridu.
Ali mislim da nema još na engleskom.

https://www.amazon.de/Die-infantile-Gesellschaft-selbstverschuldeten-Unreife/dp/3749900140

Have mercy
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/04/2024 : 11:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
J.K. je desničarska kravetina.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/04/2024 : 12:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Može biti i levičarska kravetina, nebitno. Ne menja činjenicu da je u pravu u ovom slučaju. To jest, ne radi se o tome da je u pravu, nego da joj sledi hapšenje zato što je nekog POGREŠNO OSLOVILA. Ponavljam, neko će možda biti uhapšen zato ŠTO JE NEKOG POGREŠNO OSLOVIO. Čitaj ovu rečenicu više puta, možda shvatiš koliko je stvar šizofrena.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/04/2024 : 12:27:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ne vjerujem da ce biti uhapsena. Ako bude uhapsena slazem se da je nenormalno...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/04/2024 : 12:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ne verujem ni ja da će biti uhapšena. Ali sama činjenica da ministarka jedne zemlje to spominje mi je jeziva na više nivoa.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/04/2024 : 12:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ne verujem ni ja da će biti uhapšena. Ali sama činjenica da ministarka jedne zemlje to spominje mi je jeziva na više nivoa.

Izdrkavanje i politika. Uvijek islo skupa.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4817 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 03/04/2024 : 13:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Puna podrška hrabroj ženi J.K. Rowling
Nakaze i dalje šire bolest

Evo sad u Njemačkoj mogu da duvaju do mile volje,pa će im mozak radit još bolje


Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4817 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 03/04/2024 : 13:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Mozak im više neće ni trebat ,jer inovacije dolaze sa istoka

Treba će im tek toliko da razlikuju hašiš od trave
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 03/04/2024 : 16:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Do pre par godina nikada ne bih pomislio da će poligon za najperfidnije sociopatske eksperimente biti upravo Evropa, "najrazvijeniji i najkulturniji" deo planete.
Kina mi se činila nekako daleko, jbg oni su mi bili uvek neki drugi svet.
Razmišljao da će udariti tamo gde im je uvek bilo najlakše, na siromašne i gladne u Africi.
Ipak izgleda da su porodične vrednosti u siromašnijim zemljama puno jače i stabilnije.
Evropa sa ovakvim mentalitetom razmaženog čoveka koji neprestano bulji u ekran je očigledno veoma plodno tlo za svakojake nebuloze koje se bolesnim umovima učine korisnim za njihove manipulacije.
Mislim da će tek da bude "veselo"...

Carpe diem
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 03/04/2024 : 17:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Lov na vjestice bio i ostao covjekov omiljeni sport. Kad citam komentare poput "nakaze" pomislim da stvarno treba biti uhapsena.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10061 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/04/2024 : 18:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Opet se uvodi verbalni delikt?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 03/04/2024 : 19:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Lov na vjestice bio i ostao covjekov omiljeni sport. Kad citam komentare poput "nakaze" pomislim da stvarno treba biti uhapsena.



A ti i tvoji istomišljenici je možete zvat kravetinom? Zapravo, ti si još bija pristojan jer ide to i do prijetnji smrću. Šta je s pravom na stav? Samo ga vi možete imat, tj. samo vaš je ispravan?

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 177 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000