forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Daj,daj samuraj!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 07/03/2011 : 12:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by skuby

quote:
Originally posted by paro

ako ne znaš primit kritiku ne otvaraj topike


Znam ja primiti kritiku,ali ako je vama ovo glup topic što dolazite na njega,samo sam htio čuti neka mišljena o stripu a ne o topicu



Pa dodjemo na glupi topic da bi ti rekli da je topic glup...

Razlog? Zamisli 1000 clanova i da svako sad otvori poll o tome sta misle drugi o njegovom nekom omiljenom stripu,na sta bi licilo?

Imas temu o alan fordu i tamo napises post,ako neko voli,cita i prati AF-a onda ce redovno i otvoriti taj topic pa ti odg na pitanje vezano za ovaj strip...

Nemam potpis...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8383 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/03/2011 : 13:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Magico_Vento



Pa dodjemo na glupi topic da bi ti rekli da je topic glup...

[/quote]


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

skuby
Average Member



Croatia
764 Posts

Member since 06/02/2011

Posted - 07/03/2011 : 13:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send skuby a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 07/03/2011 : 13:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
2, epizoda mi uopće nije sjela, a posebno je glup onaj dio s Wurdalakom. Piffarerio je ovdje užas.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/03/2011 : 13:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

2, epizoda mi uopće nije sjela, a posebno je glup onaj dio s Wurdalakom. Piffarerio je ovdje užas.


Same here.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/03/2011 : 14:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

2, epizoda mi uopće nije sjela, a posebno je glup onaj dio s Wurdalakom. Piffarerio je ovdje užas.



razumijem ak ti se epizoda nije svidjela...al da je piffarerio ovdje užas...definitivno ne zakaj ti tak misliš?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/03/2011 : 14:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Nešto mi fali.



što to?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/03/2011 : 14:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Nešto veliko. Možda Magnus. Da je Magnus crtao ovo možda bi mi i bila dobra. Možda mi fali duh ranijih brojeva. Ne mogu točno odrediti, no baš mi nije sjela ova epizoda. U rangu "Krck-fua" naprimjer.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/03/2011 : 14:33:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Nešto veliko. Možda Magnus. Da je Magnus crtao ovo možda bi mi i bila dobra. Možda mi fali duh ranijih brojeva. Ne mogu točno odrediti, no baš mi nije sjela ova epizoda. U rangu "Krck-fua" naprimjer.



znači, ispada kao da ti se ova epizoda ne sviđa jer ju nije crtao magnus...nonsense...
inače, krck fu mi je isto jedna od najboljih epizoda iz post-magnus perioda.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/03/2011 : 14:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Uf, stvarno danas ne možemo naći zajednički jezik.

Krck-Fu mi je nekako sve zbrda-zdola, nedostaje mi živahnosti, zaplet se događa prekasno, a Krck-Fu mi i nije baš neki lik...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8383 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/03/2011 : 15:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Samo malo, ovo bi trebalo bit smiješno...WTF?




a ovo je kao guba



I ne znam odkud Piffi da samuraji imaju 160 kila (mogao ga je malo mišićavije i vitkije prikazat, a ne ko brkatog, japanskog prdonju u oklopu), a mislim da ovakav prikaz Wurdalaka i njegovih vampira treba zakonski zabranit uspoređivat s Magnusovim...




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8383 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/03/2011 : 15:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
E da i ne znam što je bilo Bunkeru taj dan da je uopće tu vampirsku bandu vraćao u strip...WTF?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 07/03/2011 : 15:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Pa to je i meni čudno, letećih mu čačkalica, tko bi slutio da strip o samurajima može sadržavati vampire iz svemira koji napadaju brkonju-avanturista odjevenog u kuhara? Ovo je u rangu filma "Inframan":http://www.cinemassacre.com/2010/10/13/inframan-2/ ili jednog od onih bruceploatation filmova gdje se imitator Bruce Leeja bori protiv Drakule i ružičaste mutirane bube.

U vezi Piffarerija, ovo mu nije bila jedna od svijetlijih epizoda. Pazi samo na što liče Wurdalak&co.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 07/03/2011 : 15:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Da i ja uknjizim 1 freepost u ovoj temi.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000