forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Lep dan danas. :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13369 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 06/10/2011 : 23:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Vojtehovski ima dozu profesionalizma? izvini, morao sam

Jugoslav Ćosić mi je jedna bezobrazna džukela, bar mi je takav ostao u sećanju. Onaj drugi Jugoslav sa studia b mi je ok.

Kao što rekoh, Mira mi je ok. Ume da napravi zanimljivu emisiju, iako retko gledam. zadnje sam gledao o nekoj jevrejskoj porodici, sjajna emisija.

Edited by - Imrahil on 06/10/2011 23:52:07
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 06/10/2011 : 23:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Memedovic i Micic i to je sve

sve imam utisak da sam tamo gde i oni
a lezim ko Pluto(n)

OK na par zenskaca
moz se timari pastuv
al sto bih njih
kad mogu da glem
bukkake na japanske
satro voditeljke
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24659 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/10/2011 : 00:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Vojtehovski ima dozu profesionalizma? izvini, morao sam




Nema potrebe da se izvinjavaš, samo pričamo.


Meni je Vojtehovski profi zato što ja pod time podrazumevam kako neko radi svoj posao, a ne šta radi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/10/2011 : 16:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
Uuuu big dil. Da meni neko plati putne troškove, rezervacije hotela, ručkove po fensi restoranima i još da mi ugovori i plati intervjue sa poznatim facama, ja bih pravio isto takve, ako ne i bolje intervjue. Svi ti ljudi sa koima je pričala ne govore ništa o njoj kao dobroj novinarki, već o tome da se našla na pravom mestu u pravo vreme. I da je imala jaka leđa.


To ti ne znas kao ni ja.. Samo sto ti pretpostavljas da je to tako a ja pretpostavljam da je na njeno ime, znanje i ukupan rejting ona dosla do tih ljudi... Secam se intervjua sa Karlom Maldenom.. Meni je to bilo odlicno odradjeno...

Šta?

Izgleda nista..

Ma ona jedva srpski da govori. Gubi se u mislima, postavlja nebulozna pitanja i tretira svoje gledaoce kao maloumne. Koje jezike govori? I ja govorim (ili se služim/razumem) srpski, nemački, francuski, engleski, italijanski, švajcarsko narečje i ruski. I na osnovu njih mogu da pohvatam nešto od flamanskog i španskog. Ali me to ne čini dobrim novinarem.
Ona je ostala negde u 1986. godini, i po načinu rada i po pristupu sagovornicima. Pa bolji mi je onaj smešni, ne znam kako se zove, što pravi putopise za Kontiki. On mi je bar simpatičan sa svojim infantilno-avanturističkim pristupom.


Sad si mi i ti car.. A gledao sam skoro i neku emisiju o Dubaiju.. Super mi je bila, tako da kontam da nije bas ostala u1986. godini..

Ostalo mi je iz putopisa iz Čilea, gde govori o njihovim vinogradima. I šeta se ona tako kroz vinograd i priča o njemu kao da niko u životu tako nešto video nije. Dolazi kod tipa koji sa makazama seče grozdove i tutne mu mikrofon pod nos i pita: "A šta vi upravo radite?". Čovek je gleda sa neprocenjivim izrazom lica i kaže: "Berem grožđe"... Šou program...Ja sam se valjao od smeha, a posle me iz nekog razloga bilo sramota.



Seres??? Car...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/10/2011 : 16:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Vojtehovski ima dozu profesionalizma? izvini, morao sam

Jugoslav Ćosić mi je jedna bezobrazna džukela, bar mi je takav ostao u sećanju. Onaj drugi Jugoslav sa studia b mi je ok.

Kao što rekoh, Mira mi je ok. Ume da napravi zanimljivu emisiju, iako retko gledam. zadnje sam gledao o nekoj jevrejskoj porodici, sjajna emisija.



Da, i meni je Vojtehovska car.. Sinoc sam je gledao kod Ivanovica u emisiji i imam jos vece misljenje o njoj... Steta je sto se zakopala sa tim krsem od rijalitija ali jebiga...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 08/10/2011 : 16:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
Meni je T.V. talog. Al OK :D

Sawitch gleda Ivana Ivanovica :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/10/2011 : 17:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Gleda zena, ali i ja volim da pogledam kada nema nista interesantno na TV-u...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/10/2011 : 17:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
sawitch gleda TV :D


(sorry, morao sam :D :D :D )

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/10/2011 : 17:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000