forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Catwoman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 14/12/2011 : 13:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Kako ova poznata superheroina nema svoj topic, smatrao sam da bi bilo pametno otvoriti ga.
A pogotovo me motiviralo citanje treceg volumea njenih avantura koje je pisao u startu Darwyn Cooke, a nastavio Ed Brubaker. Ljudi moji, kako su to odlicni stripovi. Tako fini noir, lijepo crtan, napet....
Najveci je problem serijala to sto albumi u kojem su skupljene te avanture nisu bas lako nabavljivi od drugog albuma, kojeg sam nedavno uspio naci na ebayu po relativno normalnoj cijeni.
No uskoro ce izaci album Catwoman vol. 1: Trail of the Catwoman (31.1.2012) koji skuplja fantastican mini Selina's Big score, backupe iz Detective comicsa prije nego sto je serijal zapoceo, i prvih 9 brojeva Catwoman v3. To otprilike obuhvaca stara dva albuma.
Iznimno preporucam.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/12/2011 : 17:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
E to me uvik zanimalo onako za pročitat, pogotovo zbog Cookea i Brubakera koji su mi baš super autori No ipak mislin da neću naručivat, iman nekih prišnijih stvari... Vjerojatno će se pročitat priko skenova.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 15/12/2011 : 19:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pročitao za sada jedino When in Rome,tako da ću definitivno provjerit ovaj Trail of the Catwoman kad izađe..

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

austin
Junior Member



Serbia
400 Posts

Member since 15/07/2009

Posted - 16/12/2011 : 09:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send austin a Private Message  Reply with Quote
Bas nedavno uzeh Selina's Big score i jako mi se svideo. Cooke mi definitivno lezhi u bilo chemu shto uradi.


Dr. Evil: Quid pro-quo, Mr. Powers. Austin Powers: Yes, squid pro row.

Edited by - austin on 16/12/2011 09:31:09
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 16/12/2011 : 10:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Meni je Cooke jedan od najdražih strip crtača. A nije loš ni kao pisac. Prije par dana sam pročitao when in rome i vrlo je dobar, ali mi je Cookeva i Brubakerova Catwoman bolja. Izuzev sto je Saleov crtez apsolutno izvrstan.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 23/12/2011 : 08:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Hot Sexy Catwoman

http://elusivedaydream.blogspot.com/2011/08/sleek-leathered-up-purrs-when-she-talks.html


Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 09/01/2012 : 11:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Ppreko vikenda sam pročitao treći i četvrti album Brubakerova opusa, i čak su mi i bolji nego prva dva, ako je to moguće. Treći album je brutalan i tako dobar, a četvrti je sušta suprotnost tematski: malo je opušteniji i zabavniji i više superherojski, ali također izvrstan. Uglavnom, neki od najboljih dc stripova koje sam ikad pročitao.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 13/08/2012 : 12:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Možda sam ovo mogao staviti u topic The dark knight rises, no pošto Catwoman ima ovdje svoj topic bolje onda ovdje.

Bio sam skeptičan glede Anne Hathaway kao Catwoman u The dark knight rises. Mislio sam da ona nije za tu ulogu, ali nakon što sam odgledao film shvatio sam da sam se prevario. Mislim da je ona najbolja Catwoman do sada.














Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!

Edited by - Nivox on 13/08/2012 13:20:41
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000