forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Bond, James Bond
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12799 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/07/2015 : 11:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 01/09/2015 : 23:10:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Daniel Craig kaže da više ne želi i neće glumiti Bonda, a smatra ga samotnjakom, mizoginom osobom i seksistom:


http://www.index.hr/black/clanak/daniel-craig-vise-nece-glumiti-bonda-prezire-ga-a-objasnio-je-i-zasto/839458.aspx

http://www.esquire.co.uk/culture/film-tv/8782/daniel-craig-interview/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 01/09/2015 23:15:10
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/09/2015 : 00:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Craig, odnosno njegovi Bond filmovi mi nikad nisu sjeli. Neka ide, možda Bond filmovi ponovno postanu Bond, a ne Bourne wannabes.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 02/09/2015 : 02:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
Sasvim poštena odluka s njegove strane, vidjet ćemo kako će stvari ispasti kad dođe novi glumac.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/09/2015 : 22:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pola minute adrenalina! Ona maska u 26. sekundi mi izgleda kao posveta Živi i pusti umrijeti.





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/09/2015 : 09:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Odlična reklama i za Heineken i za Bonda, sa starim motivima i jednim starim likom, makar su fanovi opet nezadovoljni izborom piva.


http://www.index.hr/black/clanak/bonde-prodao-si-se-fanovi-ponovno-razocarani-izborom-pica/843295.aspx





I oko pola minute duža verzija reklame:






Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 26/09/2015 21:18:42
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/09/2015 : 23:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Koliko su pojedini glumci u bondiani prosječno trusili pića po filmu:


http://www.jutarnji.hr/-protresen--a-ne-promijesan--koji-bond-najvise-pije-/1424121/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/09/2015 : 18:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Sam Smith i glavna tema Spectrea "Writing´s on the Wall":


http://www.tportal.hr/magazin/glazba/398042/Jeste-li-vec-culi-glavnu-temu-sljedeceg-Bonda.html





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 26/09/2015 : 18:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kratki featurette sa snimanja Spectrea:





I kratko o uvodnoj sekvenci u Mexico Cityju:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/09/2015 : 09:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Writing´s on the Wall na YouTubeu:





I samo instrumental:






Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/10/2015 : 19:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Navodno posljednji trailer:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/10/2015 : 21:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Baš me zanima kakav će biti u odnosu na izvrsni Rogue Nation.
Čak im je i premisa donekle slična.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/10/2015 : 22:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Craig se predomislio, pa će još u barem jednom filmu glumiti Bonda. Možda si je samo dizao cijenu?


http://www.theguardian.com/film/2015/sep/30/daniel-craig-james-bond-film-role-spectre

http://screenrant.com/spectre-daniel-craig-james-bond-movies/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 10/10/2015 : 23:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Miss Moneypenny u akciji reklamira Sony, stvoren za Bonda:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/10/2015 : 14:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Malo rajcanja pred premijeru:


http://www.jutarnji.hr/judi-dench---m--nestala-u--skyfallu---javlja-se-porukama-iz-zagrobnog-zivota-otkriveni-senzacionalni-detalji-novog-jamesa-bonda/1443606/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/10/2015 : 10:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Malo žutila: sinoć je u Londonu u nazočnosti članova kraljevske obitelji održana svečana svjetska premijera Spectrea:


http://www.tportal.hr/magazin/estrada/402079/Suzdrzana-Bellucci-zaljubljeni-Craig-i-kraljevska-obitelj.html





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/10/2015 : 11:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
The Telegraph piše da zbog nedostatka emocionalne inteligencije, manjka razumijevanja za druge ljude i nespremnosti na timski rad Bond nikad ne bi mogao postati tajni agent.


http://www.telegraph.co.uk/culture/film/jamesbond/11959301/James-Bond-wouldnt-be-given-a-job-at-MI6.html





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/10/2015 : 12:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Spectre je krenuo obarati rekorde:


http://www.novilist.hr/Scena/Film/Novi-Bond-rusi-rekorde-Vec-prvog-dana-u-Britaniji-zaradio-9-2-milijuna





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 31/10/2015 : 09:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nenad Polimac je već odgledao Spectre, i jako je zadovoljan.
Tko ne želi doznati poneki spoiler bolje da ne čita prije gledanja, a ja samo dodajem da sam imao pravo glede identiteta Ernsta Stavroa Blofelda.


http://www.jutarnji.hr/james-bond--povratak-izvorima-iz-kojih-je-iznikao-najkarizmaticniji-junak-posljednjih-pola-stoljeca/1448708/





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/11/2015 : 16:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Zasad samo kratko, bez spoilera, a jednog skorog dana ću i duže.

"Spectre" je kakvoćom poprilici ravnopravan "Skyfallu", odnosno možda tek za nijansu inferiorniji naslovu koji je proglašavan možda i najuspjelijim nastavkom "bondiane" općenito.

S jedne je strane riječ o filmu koji nastavlja razvijati "retkonovanu" priču o Bondu eksploatirajući i zaokružujući njegovu obiteljsku i intimnu pozadinu, te tako s trima prethodnim filmovima na koje se u nekoliko navrata počevši sa špicom i referira, čini tetralogiju koja će možda dobiti i nove nastavke, a s druge je posrijedi djelo koje jurnjavom po svijetu i borbom protiv supersposobnog neprijatelja smještenog u velikoj bazi na egzotičnoj lokaciji koji k tome želi zavladati svijetom, u sjećanje priziva "klasične" naslove franšize.

Odlična i nerijetko prilično sugestivna režija, izvrsno režirane akcijske sekvence kojima ne nedostaje starinskog šarma pa i humora, dinamična naracija zahvaljujući kojoj se ni u jednom trenutku ne osjeti da film traje dva i pol sata, sjajna fotografija i raspoloženi glumački nastupi samo su najizraženije vrline filma u kojem se Bondova tradicija vrlo spretno spaja s modernošću.

Premda scenarij potpisuju čak četvorica autora, među kojima su i John Logan ("Gladijator", "Skyfall") i Jez Butterworth ("Na rubu budućnosti", "Crna misa"), što signalizira da bi priča mogla biti nekoherentna i konfuzna, tome uopće nije tako.

"Spectre" je još jedna Bondova pustolovina koja nudi odličnu inteligentnu zabavu, te koja najdugovječnijem filmskom junaku jamči mirnu i svijetlu budućnost, barem u 25. nastavku franšize kojeg bi prema najavama trebao opet režirati Sam Mendes.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/11/2015 : 16:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Nekoliko atraktivnih isječaka iz u određenoj mjeri angažiranog filma koji nas tek drugi put u čitavom serijalu vodi u interijer Bondova stana, te u kojem i M i Q i miss Moneypenny silom prilika kreću u akciju:







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 08/11/2015 : 09:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Craig, Naomie Harris, Waltz i Sam Smith dobro se zabavljaju reklamirajući film u showu Grahama Nortona:





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 09/11/2015 : 10:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Pogledao jucer sa sinom.
Akcija kao i uvijek dobra, auti odlicni, negativci dobri, zenske prva klasa...aliii, nekako isprazno i gotovo kao podmetnuto kukavicje jaje u James Bond univerzum...i pomalo gay
Vrijedi pogledati, i naravno da cu pogledati i sljedeceg bez DG , sa nadam se prvim crnim Bondom

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/11/2015 : 11:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Craig je ugovorom vezan za još jedan film, a isti bi prema najavama opet trebao režirati Mendes, tako da ćeš/ćemo se do mogućeg Idrisa Elbe strpjeti još barem 5 godina.

Inače, ja u odnosu Bonda i Oberhausera ne vidim gej-konotacije nego - SPOILER - elemente bratskog suparništva koji se vuku iz prošlosti.

Što se gej-konotacija tiče, one su mi bile zamjetnije u odnosu Bonda i Silve u Skyfallu.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 09/11/2015 11:17:17
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/11/2015 : 09:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Idris Elba bi bio idealan bond

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000