forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 PADORA - CASSIDY BROJ 10 I BROJ 11 U PRODAJI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

milan16
New Member

192 Posts

Member since 21/08/2007

Posted - 13/06/2012 : 08:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send milan16 a Private Message  Reply with Quote




Kasidi broj 10 - Lazarova priča i Kasidi broj 11 - Poljubac i pištolj možete kupiti od danas u striparnicama Darkwood i Alan Ford.
Brojevi 12 i 13 će izaći u septembru.
Nadam se da će vam se i ovi brojevi svideti.Pozdrav.

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 13/06/2012 : 09:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Jos nisam procitao ni 8 i 9 ali super. Cim uzmem ove 4 komada za redom...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/06/2012 : 11:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote


Ali, svaka cast. Tako se to radi!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2478 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 13/06/2012 : 13:29:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam odluku Padore o sljedećem stripu koji će objavljivati. Nemoj Bonelli please!
Cassidy je odličan BTW!

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 13/06/2012 : 13:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Kad bi barem svi izdavači izdavali stripove ovom brzinom!!!
A u Zagreb još nisu ni stigli brojevi 8 i 9.....nadam se da će uskoro.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4659 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 13/06/2012 : 14:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Bravo! (clap!clap! )
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 13/06/2012 : 15:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
dobar tempo. jedva cekam uvoz

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 13/06/2012 : 17:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Kad bi barem svi izdavači izdavali stripove ovom brzinom!!!



Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/06/2012 : 20:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson



Ali, svaka cast. Tako se to radi!



Jasta, malo prica ali dosta radi
Svaka cast majstore, nadam se sto pre jos nekom serijalu
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7891 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 13/06/2012 : 22:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
padora,bravo!
tako se radi.ovom brzinom ima sanse da se i carsonu ostvare zelje.ne usporavajte malo mu je ostalo.

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 05/08/2012 : 15:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi je najbolji strip u zdanje vrijeme. Jednostavno sam oduševljen. Čudi me kako se ne piše malo više o ovome.
Pročitao sam sve brojeve što su do sad izašli u jednom dahu.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 05/08/2012 : 15:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dicmanjac

Ovo mi je najbolji strip u zdanje vrijeme. Jednostavno sam oduševljen. Čudi me kako se ne piše malo više o ovome.
Pročitao sam sve brojeve što su do sad izašli u jednom dahu.



Nekao ima šmek onih starih dana. Kada je strip bio strip, a ne ovo sada.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/08/2012 : 09:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
evo narućih i ja ovih dana prvih 5 Casidija...
vidim daje izdavać ozbiljan a i tematika je zanimljiva...
nadam se da izdavać za dalje razmišlja o Seguaru, nije obavljen(tek je počeo u Italii)kratak serijal....
sve osobine da ga izda PADORA!
Znan da se nisam zajebo!
Dobar strip namirišem.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 16/08/2012 : 09:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
uzivaces u kasidiju...fenomenalan strip..sto se saguara tice pogresio si,nije kratak serijal vec dugovecan serijal....
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/08/2012 : 10:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

uzivaces u kasidiju...fenomenalan strip..sto se saguara tice pogresio si,nije kratak serijal vec dugovecan serijal....


aha,hvala...neznam odkud mi da če Saguaro kratkog veka,...još bolje ako planiraju na duge staze...meni izgleda zanimljivo jako..nadam se da dužina ne presudi kod naših izdavača pa se pokolebaju kod izdavanja...a da če Saguara prije ili kasnje netko ozbiljan..to ne sumljam...može i PADORA!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/08/2012 : 19:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
dobio prvih 5 brojeva i pročitao, jako dobar strip...meni bolji od Demiana,pogotovo se mi sviđa da ima crvenu nit i da se priće nadovezuju jedna na drugu sa Cassidyjevom porodicom...
kvalitet izdanja dobar, ništa spektakularno i realno za cijenu...
tempo odličan, sad sljedi nabavka novih brojeva od 6-10...
ps. i hoću Saguara od Padore kad završi Cassidy.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/08/2012 : 21:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sve od juna drzim ovih 11 brojeva i danas krenuo sa kecom. So far so good, dobar pocetak, dobra "muzika", ma kako se i ocekivalo. 70-ta mi pasu!

Jedino se bojim da mi ne se bi vuklo kasnije do novijih brojeva. Ali eto, u septembru smo vec na 13, a onda samo jos 5 do kraja. Sledece godine bi nekako trebali imati zakljucan serijal.

Svima koji kupuju Bonelli svakako preporuke za ovaj serijal, kvaliteta je posve zadovoljujuca - iznad proseka, dobar ritam izlazenja, solidna cena, a kako je ovo rad strip zaljubljenika a ne neke vece izdavacke kuce, Milanu zelim da se troskovi pokriju pa da nas u buducnosti razveseli mozda jos nekim neobjavljenim serijalom.


And keep up the good work!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 18/08/2012 : 21:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

dobio prvih 5 brojeva i pročitao, jako dobar strip...meni bolji od Demiana,pogotovo se mi sviđa da ima crvenu nit i da se priće nadovezuju jedna na drugu sa Cassidyjevom porodicom...
kvalitet izdanja dobar, ništa spektakularno i realno za cijenu...
tempo odličan, sad sljedi nabavka novih brojeva od 6-10...
ps. i hoću Saguara od Padore kad završi Cassidy.



Odlican je, ali tesko da je bolji od Demiana
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/08/2012 : 22:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by teller

dobio prvih 5 brojeva i pročitao, jako dobar strip...meni bolji od Demiana,pogotovo se mi sviđa da ima crvenu nit i da se priće nadovezuju jedna na drugu sa Cassidyjevom porodicom...
kvalitet izdanja dobar, ništa spektakularno i realno za cijenu...
tempo odličan, sad sljedi nabavka novih brojeva od 6-10...
ps. i hoću Saguara od Padore kad završi Cassidy.



Odlican je, ali tesko da je bolji od Demiana


možda nije od Demiana, ali je od........pa TEXA!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/08/2012 : 22:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Sve od juna drzim ovih 11 brojeva i danas krenuo sa kecom. So far so good, dobar pocetak, dobra "muzika", ma kako se i ocekivalo. 70-ta mi pasu!

Jedino se bojim da mi ne se bi vuklo kasnije do novijih brojeva. Ali eto, u septembru smo vec na 13, a onda samo jos 5 do kraja. Sledece godine bi nekako trebali imati zakljucan serijal.

Svima koji kupuju Bonelli svakako preporuke za ovaj serijal, kvaliteta je posve zadovoljujuca - iznad proseka, dobar ritam izlazenja, solidna cena, a kako je ovo rad strip zaljubljenika a ne neke vece izdavacke kuce, Milanu zelim da se troskovi pokriju pa da nas u buducnosti razveseli mozda jos nekim neobjavljenim serijalom.


And keep up the good work!
baš smo se uskladili, oba danas počela sa kecom!

vidim da Markos prigovara kvaliteti,...neznam, meni je ottisak dobar,malo je upis slova kompjuterski, bolje mi je kad se to upisuje rukom, ili bar drugačijim slovima, korice su ok, logo je original....
ne sumljam u Markosovu stručnost, pa on izdaje izdanje brez mane, ali
za nas amatere u izdavaštvu je to kvalitetno izdanje...istina je da nije format bonellija jer je uže za centimetar(ko Ludens i VČ)ali sve u svemu,ja se ne bunim...u usporedbi sa Grejstormom od PP, ništa lošije izdanje...čak i za one navikle na visok standart koje su nametnuli ostali izdavaći.





CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/08/2012 : 22:53:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Ma, stoji i to sto Marko kaze ali za mene znaci puno vise to da uopste imamo Cassidyja, plus sto je prihvatljiva cena i ne neki HC (mada tebi vise lezu ovi drugi , mada mozda nekada i to...).

Kako rekoh, za prvo izdanje nekoga ko se ne bavi izdavastvom, meni je vise nego prihvatljivo. A sa druge strane imamo mi izdavace recimo poput System Comicsa sa puno duzim stazem, vecim staffom, kad ono rezultat... .

Da je i Milan platio "nekome poput Meline" mozda bi sve skupa izgledalo jos malo profesionalnije, ali bi bilo zato sigurno skuplje. Plus sto uopste ne sumnjam da ce ovo izgurati do kraja. A videli smo koliko si njih vec polomilo zube pa odustalo poslije nekoliko brojeva. Zato bi i zelio Milanu da barem minus ne bude prevelik, ako Bog da da dopđe na pozit. nulu.
Od "kiosk izdanja" se tesko moze zasluziti ako nisu u pitanju junaci poput... znamo vec.


a sada nastavlja nastavljam sa Paklom... koja vec glava, deseta?

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 18/08/2012 22:54:39
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000