forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Iz Inata: Sergej Strip 16 (a i 15)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Lavirinat!
New Member



260 Posts

Member since 27/08/2011

Posted - 26/10/2012 : 16:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Lavirinat! a Private Message  Reply with Quote
Posle kraće, jednogodišnje, pauzice - evo nam ga novi broj Sergej Stripa!



A uoblandovano unutar leeeeepe wraparound naslovnjače kojom nas je počastio sahib Štefman Bartolić - imamo:

Sergeja!



Sergeja!



Vorloha!



DnevniQa!



Uvodnika!



Ničega Više!




Za strpljive SrBe(i one koji se tako osećaju) - Specijalna Sajamska Sergej Strip ponuda*:
Kupite primerak dugoisčekivanog Sergej Stripa 16 na DW ili AF štandu i potpuno besplatno dobijete i dužeisčekivani Sergej Strip 15!*
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=41340



Ako opet crtač(i) ne zašteka(ju) - vidimo se s novim brojem za koji mesec.
Fala na strpljenju i pažnji svima.





*Koja vredi do isteka zaliha a obzirom da su za broj 15 one poprilično mizerne - preporučujemo da svoj Primerak Promptno Pazarite.
Za one koji za vikend od Sajma odmaraju - DW će od ponedeljka imati par kompleta u ponudi a verovatno po koji komad ostane i Alan Fordu.
Za one koji tu okasne - Striparnica Dekarina Gajba(koja se, inače, ovih dana seli u novi, znatno veći i lepši, prostor) ima par(bukvalno - DVA!) primerka uštekana sa strane.
Pozovite Odmah!

Nema biznisa do stripskog biznisa!

Edited by - Lavirinat! on 26/10/2012 16:36:12

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/10/2012 : 10:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote


Nadam se samo da na slijedeći broje nećemo morat opet čekat toliko. Nije da mi se žuri ali s takvom pauzom strip u nastavcima izgubi... nešto. Nadam se ne čitatelje

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 27/10/2012 : 10:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
> Nadam se ne čitatelje

Nebo je milosrdno: sva trojica su još uvijek ovdje.

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 28/10/2012 : 00:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
nja nja nja

upoznao sam neke vrlo drage stripaše koji su me pozvali da sjednem s njima i platili mi piće. jedan je imao na stolu Sergej strip. neko dijete (cca. 10 godina) nam je prišlo u tih par minuta i pitalo: "gdje ima za kupiti Sergej strip?"

koliko sam ja vidio - to je hit izdanje :-P

valjda Darko priča o slaboj prodaji kako se autori ne bi polakomili i tražili postotak od višetisućne prodaje...
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1185 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 28/10/2012 : 10:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
Sergej je super strip!
Marijeta, Barbarbara i Ivan
(evo još 3 svjedoka)
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/10/2012 : 13:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers



Nadam se samo da na slijedeći broje nećemo morat opet čekat toliko. Nije da mi se žuri ali s takvom pauzom strip u nastavcima izgubi... nešto. Nadam se ne čitatelje



Ma strpljivi smo, sva petorica
Go to Top of Page

Rogan
New Member



Serbia
297 Posts

Member since 12/04/2005

Posted - 29/10/2012 : 00:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Rogan a Private Message  Reply with Quote
Evo najbolje pohvale Macanu, Dekari i Djoletu - danas mi u strip-sali BG Sajma neko drpio friškokupljene SS #15+16 i ZZCP #30. Ne samo da je čovek/žena/dete reskirao/la/lo da bude caught in the act zarad vaših stripova (a izignorisao/la/lo hrpu s Betmenima, Hogarima, Ajronmenima, Starmenima i Asteriksima), već vam je stvorio (u meni) ponovnog kupca ovih epizoda.

"There is no Devil, it's just God when he's drunk"

-- Tom Waits

Edited by - Rogan on 29/10/2012 00:01:53
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 29/10/2012 : 07:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
njamb! :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
229 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 29/10/2012 : 19:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
nema u Darkwoodu vise, jel ostalo tih kompleta po gajbama :) ?
Go to Top of Page

Lavirinat!
New Member



260 Posts

Member since 27/08/2011

Posted - 30/10/2012 : 12:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lavirinat! a Private Message  Reply with Quote
Pri Gajbi rasprodato al u DW danas locirano i dostupno još par komada.
Navalite dok je još friško i na dohvat ruke:)

Nema biznisa do stripskog biznisa!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/11/2012 : 21:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Dobar novi Sergej, čak me malo i iznenadio. Nadam se uskoro nastavku.

Bravo za povratak Pjesme o Sergeju!

S Vorlohom još imam malo problema jer sam na glavu upao u nešto što je nastavak na nešto meni nepoznato. Ne pomaže ni crtež koji je dobar ali mi je na momente nejasan zbog brdo tankih linija.

Naslovnica fenomenalna!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000