forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Manje poznati naslovi Golden, Silver i Bronze Agea
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

The Great Duck
Starting Member

65 Posts

Member since 03/05/2013

Posted - 04/05/2013 : 00:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send The Great Duck a Private Message  Reply with Quote
Dakle, kao i, vjerujem većina ostalih članova ovog foruma, ova razdoblja prvenstveno poznajem po superherojskim naslovima koji su zadnjih godina adaptirani u filmove - znači Superman, Batman, Green Lantern, Spider-man, Hulk, X-Men, The Fantastic Four, Blade, Daredevil, Iron Man, Punisher, Thor, Captain America, Avengersi...

E sad, zanima me, da li je tko čitao išta drugo iz tih razdoblja, bilo od superheroja, bilo od ostalih žanrova (western, fantasy, krimi, horor), te ima li tko u tom pogledu kakvih preporuka?

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 04/05/2013 : 00:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
esential izdanja od čarobne knjige su mi sasvim dovoljna za to razdoblje.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

kra-kra
New Member



Slovenia
106 Posts

Member since 20/09/2004

Posted - 04/05/2013 : 14:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kra-kra a Private Message  Reply with Quote
Meh, to je za 'meričke nostalgičare, ko Zagor na Balkanu...

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books ... and now there's only time to say ... THANK YOU GOD! LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

The Great Duck
Starting Member

65 Posts

Member since 03/05/2013

Posted - 04/05/2013 : 16:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send The Great Duck a Private Message  Reply with Quote
A što te navodi na takvo mišljenje (nisam ništa ovih Amera čitao dosad, a Zagora sam počeo tek nedavno, i dobar mi je)?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/05/2013 : 17:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ja imam samo Essential od Silver Surfera a za preporuku kao sto clan preporuca ti je dovoljno za upoznavanje osim ako malo ne procackas po sadrzaju istih koje su epizode jer su mnoge te epizode sada objavljene u boji kao npr.
http://www.bookdepository.co.uk/Marvel-Masterworks-Amazing-Spider-Man-Vol-1-Stan-Lee/9780785136927

Tu mozes naci vecinu tih epizoda navedenih likova do odredjenoga broja,ne znam dokle su dosli,provjeri pod Marvel Masterworks,ne onu staru seriju koja je preskupa(bila jedno vrijeme,ali imaju upola manje epizoda,chekiraj!)..



"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 04/05/2013 17:10:32
Go to Top of Page

The Great Duck
Starting Member

65 Posts

Member since 03/05/2013

Posted - 04/05/2013 : 18:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send The Great Duck a Private Message  Reply with Quote
Hmm, mislim da me niste baš shvatili ovdje...Ovu temu sam prvenstveno zamislio kao temu o nekim slabije poznatim naslovima iz tog perioda...A Avengersi, Thor i FF ( kao i svi navedeni u mom prvom postu) tu ne spadaju. Ne govorim o samim reprintovima ovdje (to je za drugu temu koju sam otvorio, lol :D ).
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 04/05/2013 : 19:23:15  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Možda Skal osvajač (izlazilo u Laseru). Meni odličan na žalost kratak serijal prekinut iznenda. Posle zbrzan kraj u ediciji two-in-one.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

The Great Duck
Starting Member

65 Posts

Member since 03/05/2013

Posted - 05/05/2013 : 00:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send The Great Duck a Private Message  Reply with Quote
Misliš na ovo?
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 05/05/2013 : 00:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Da. Meni odličan strip. Lično bih voleo da objavi ovde neko kod nas.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 05/05/2013 15:38:41
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000