forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mentor: QLJUČ U BRAVU (4. dio - Borovnica!)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/10/2013 : 11:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Napomena: AKCIJA TRAJE DO INTERLIBERA

Nakon nešto više od deset godina izdavanja stripova i SF-a, Mentor zatvara svoja vrata i – prazni skladište. Pratite ponude na ovom mjestu!

SUTRA: BOROVNICA!

Borovnica je jako rijetko na popustima, zato što se prodaje i bez njih. Ali evo, da olakšam malo skladište, poseban dil za mekokoričene Bore:

[URL=http://s131.photobucket.com/user/kvintal/media/borokomplet_zps622bafd7.jpg.html][/URL]

Želite li jednu od Borovnica, stajat će vas 45 kn, kao i uvijek.
No, želite li dvije, stajat će vas 80 kn.
Tri Borovnice su 115 kn.
Četiri Borovnice su 145 kn.
Pet Borovnica 170 kn.
Šest Borovnica 190 kn.

Poštarina je 10 kuna po paketu, a imate pravo na jedan crtež/posvetu (u albumu) po paketu.

Cijena A4 crteža Borovnice (motiv po želji) na posebnom papiru je 100 kn/kom.

Narudžbe i upiti na qstrip (na) gmail.com

***

DANAS: Stripovi, časopisi i knjige po 10 kn/kom!

Stripovi:
Ralf Koenig: Osviješteni
Dario Kukić: Ništa novo
Darko Macan: dnevniQ
Ralf Koenig: Slatko malo
Darko Macan: Qreten
Goran Sudžuka: Sudžukice
Darko Macan: Mišo
Darko Macan: Sergej - stare priče
David Lovrić: Godina gunđanja
Filip Kelava: Filipike
Ivan Marušić: Gnom De Monde
Maja Karačić i Ivan Svaguša: Corpseman
Dario Arana: Gertrud Adenauer
Davor Radoja: Mirakul
Luka Ranogajec i Josip Sršen: Congo i Mongo
Darko Macan: Bočko

Časopisi:
Q STRIP Brojevi 17-21, 23, 24
UBIQ brojevi 2, 4-9
Sergej strip 00-14,16

Knjige:
Ivan Gavran: Božja jednadžba
Ivan Gavran: Sablja
Irena Rašeta (ur.): Blog.sf
Aleksandar Žiljak: Božja vučica
Darko Macan: Koža boje masline
Darko Suvin: Preživjeti potop (ogledi)
Trpimir Macan: Oskoruše (poezija)
Tatjana Jambrišak: Slova iz snova
Tatjana Jambrišak: Nikad bivša
Tatjana Jambrišak: Blogomdana
Tatjana Jambrišak: Sjaj (kratke forme)
Darko Macan: 42 (SF priče)
Tatjana Jambrišak: Šaputanja (eseji)

- poštarina u HR besplatna za narudžbe iznad 150 kn
- SVAKA narudžba dobija poklon
- a na svakih 50 kn dobijate jednu od naših NOVIH strip-knjižica po svom izboru

Narudžbe na qstrip (na) gmail.com

***

JUČER: Paket UBIQa, najnagrađivanijeg domaćeg SF časopisa, i pripadajućih mu knjiga.

Dakle,

UBIQ broj 2, 4-9
Aleksandar Žiljak: Božja Vučica
Darko Macan: Koža boje masline
Darko Suvin: Preživjeti potop

Ne nude se više za 590 nego za STO KUNA. 2000+ stranica qvalitete za 100 kn (+15 poštarine ako ne preuzimate). Još treba znati:

- poštarina u HR besplatna za narudžbe iznad 150 kn
- SVAKA narudžba dobija poklon
- a na svakih 50 kn dobijate jednu od naših NOVIH strip-knjižica po svom izboru

Potpuni se katalog može skinuti s adrese: https://dl.dropboxusercontent.com/u/14951461/Papirologija/Mentor%20katalog%20IZDANJA%201013%20-%20kompletni.rtf
– javite što vas zanima i iskombinirat ćemo vam najpovoljniju cijenu (sad sam jednu iskombinirao 860 na 220, pametno žena birala).

Narudžbe i upite, molim, pošaljite na qstrip (na) gmail.com

Unaprijed hvala!

***

PREKJUČER: Stara trgovačka mudrost kaže da se najbolje prodaje ono što se najbolje prodaje. Stoga Mentor počinje čišćenje skladišta izdanjima kojih je ostalo 10 ili manje primjeraka. Posljednja, dakle, prilika da nabavite:

Blog SF (zbirka pripovjedaka) 20 kn – ostalo još 6 primjeraka
Borovnica 5 (HC album, "ljubičasti") 89 kn – ostala još 2 primjerka
Ivan Marušić: Entropola (strip album) – 29 kn – ostao još 1 primjerak
Darko Macan: Hrvatski strip 1945.-54. (povijest) – 29 kn – ostalo još 7 primjeraka
Zoran Krušvar: Izvršitelji nauma Gospodnjeg (roman) – 99 kn – ostala još 2 primjerka
Macan/Kerac i dr.: Jack Seaborn 1 (album) – 69 kn – ostalo još 9 primjeraka
Radovan Devlić: Machu Picchu (album) – 199 kn – ostao još 1 primjerak (i jedan oštećen)
maliQ (harmonika izdanje za jedan rani CRŠ) – 10 kn – ostalo još 5 primjeraka
Davor Radoja: Mirakul II: Štrumfovi (album) – 49 kn – ostalo još 8 primjeraka
Ubiq broj 3 (časopis) – 30 kn – ostalo još 8 primjeraka
Tomislav Macan: Gospa od obrane (povijest) – 10 kn – ostalo još 9 primjeraka
Vladimir Prelog: Moja 132 semestra (autobio) – 50 kn – ostalo još 7 primjeraka
razni autori: Hrvatski velikani, knjiga 2 (strip) – 75 kn – ostalo još 7 primjeraka

Primijetili ste da cijene uglavnom nisu snižene? Tako je to s posljednjim primjercima. Tko čeka popuste neka pričeka daljnje ponude, a oni ostali neka znaju:

- poštarina u HR besplatna za narudžbe iznad 150 kn
- SVAKA narudžba dobija poklon
- a na svakih 50 kn dobijate jednu od naših NOVIH strip-knjižica po svom izboru

Potpuni se katalog može skinuti s adrese: https://dl.dropboxusercontent.com/u/14951461/Papirologija/Mentor%20katalog%20IZDANJA%201013%20-%20kompletni.rtf
– javite što vas zanima i iskombinirat ćemo vam najpovoljniju cijenu.

Narudžbe i upite, molim, pošaljite na qstrip (na) gmail.com

Unaprijed hvala!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 26/10/2013 22:27:35

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 18/10/2013 : 17:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Ako se smije znati, zašto ključ u bravu? Zašto Mentor prestaje postojati/djelovati ?

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 18/10/2013 : 18:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Nivox

Ako se smije znati, zašto ključ u bravu? Zašto Mentor prestaje postojati/djelovati ?



Razlozi se djele na

a) uobičajene probleme svakodnevnog poslovanja u Hrvatskoj u koje ovog časa ne bih potanko ulazio

te

b) problem nakladničkog tipa koje je najlakše opisati kao neslućeni interes za suvremeni hrvatski strip što stvara prevelik pritisak potražnje na mali Mentor kao specijaliziranog nakladnika.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 18/10/2013 : 22:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
A ja mislio da se izdaje hrvatska verzija Lokot i ključ kojeg izdaje Darkwood :)

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 19/10/2013 : 01:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

quote:
Originally posted by Nivox

Ako se smije znati, zašto ključ u bravu? Zašto Mentor prestaje postojati/djelovati ?



Razlozi se djele na

a) uobičajene probleme svakodnevnog poslovanja u Hrvatskoj u koje ovog časa ne bih potanko ulazio

te

b) problem nakladničkog tipa koje je najlakše opisati kao neslućeni interes za suvremeni hrvatski strip što stvara prevelik pritisak potražnje na mali Mentor kao specijaliziranog nakladnika.

mcn


Tako nešto sam i mislio. Zajebana je ovo država, zajebano je ovo podneblje...a opet...šteta.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/10/2013 : 07:45:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
mcn,
Lovce na Čaplje (pre)uzimam na Interliberu (hoćeš li biti tamo?) - podsjećam na prethodni dogovor.
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 19/10/2013 : 08:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Ja bih uzeo sve fascikle sa Borovnicom ako možeš da ih prošvercuješ na Sajam u Beograd.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 19/10/2013 : 11:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

mcn,
Lovce na Čaplje (pre)uzimam na Interliberu (hoćeš li biti tamo?) - podsjećam na prethodni dogovor.



Stinky - primjerak čuvam (nije uključen u gornju brojku), ali nisam na CRŠu jer sam u BGu. Vidi može li netko iz ZG preuzeti do ponedjeljka pa da ti donese.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 19/10/2013 : 11:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
@Kunta - ne može sve, ali jedno 4 će moći. Hvala.

@Nivox - direktorica kaže da je službeno objašnjenje gašenja "Sjebo nas je Linić."

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/10/2013 : 11:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Stinky - primjerak čuvam (nije uključen u gornju brojku), ali nisam na CRŠu jer sam u BGu. Vidi može li netko iz ZG preuzeti do ponedjeljka pa da ti donese.

mcn



ne ne CRŠ, Interliber!
hoćeš li biti?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 19/10/2013 : 12:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
A, sori, na Inteliberu jesmo, paviljon 6, štand 3a.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/10/2013 : 12:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
super, pa se vidimo
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/10/2013 : 13:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn
ali nisam na CRŠu jer sam u BGu.


Bojkotuješ CRŠ, a?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 19/10/2013 : 14:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by mcn
ali nisam na CRŠu jer sam u BGu.


Bojkotuješ CRŠ, a?



Nema tamo ništa za mene, samo bonelijevci i skinhedi. :P

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 19/10/2013 : 15:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

@Kunta - ne može sve, ali jedno 4 će moći. Hvala.


Dil.
Kojih dana ćeš biti na sajmu? Samo u sredu? Ako da, onda moram ponovo Dekaru da uključujem u mutne poslove.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 19/10/2013 : 15:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Možda i četvrtak.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 19/10/2013 : 16:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn



@Nivox - direktorica kaže da je službeno objašnjenje gašenja "Sjebo nas je Linić."

mcn


Kako je krenulo, sjebat će on nažalost još mnogo toga.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 21/10/2013 : 22:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Nakon nešto više od deset godina izdavanja stripova i SF-a, Mentor zatvara svoja vrata





Žao mi je. Žao mi je zbog izdavača kojem profit nije bio glavni motiv rada. Žao mi je zbog brojnih budućih autora kojima će sada biti teže objaviti svoj prvi strip i osjetiti onaj ponos kad listaju svoga uma djelo. Žao mi je što više ne postoji izdavač čija sam izdanja s guštom kupovao svaki Interliber. Žao mi je što se gasi kuća čiji me Mirakul u jednoj svojoj tabli nasmijao do suza kao nijedan strip u zadnjih par godina.

Ima li možda šanse da Q strip nastavi izlaziti unutar neke druge izdavačke kuće ( ako prođe na natječaju kao i zadnjih godina ) ?


Da ipak završimo u vedrijem tonu, čestitam na osvojenoj stimulaciji .


----------
Trenutačno se sluša: Womack & Womack - Teardrops
Go to Top of Page

Dr. Westax
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 18/07/2002

Posted - 22/10/2013 : 20:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Westax a Private Message  Reply with Quote
mcn imaš e-mail. Hvala!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 30/10/2013 : 18:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Usput, treća od mukte qnjižica je od danas u striparnicama. Detaljnije o projektu u izdavačkom izlogu, a ako koju i propustite uvijek je možete dobiti uz kupovinu Mentorovih izdanja.

[URL=http://s131.photobucket.com/user/kvintal/media/MaliQ_C_zps3ff3b718.jpg.html][/URL]

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 31/10/2013 : 10:09:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
mcn imas mail i od mene :)


There can be only one, me!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 31/10/2013 : 10:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Još kad bi ljudi slali mailove na adresu koja piše ...:P

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 01/11/2013 : 11:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
@Friki - hvala. Q mora objaviti još ovih par brojeva u pripremi, a poslije ... je gotovo.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000