forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 kolor zagor kraj??
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/06/2014 : 22:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Ali Zagor je drugi po redu...inače je zanimljivo kako je ovdje situacija obrnuta, Zagor na prvom mjestu, a Tex valjda na trećem (nakon Dylan Doga)...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/06/2014 : 22:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Zagor, Tex i Mister No su nešto najbolje što je napravila kuća Bonelli iako ne mora biti baš tim redoslijedom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18414 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/06/2014 : 22:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Zagor, Tex i Mister No su nešto najbolje što je napravila kuća Bonelli iako ne mora biti baš tim redoslijedom.


mora, mora...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/06/2014 : 22:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zašto svi misle da će Libellus nastaviti sa kolorcima i nakon što republika stane. Mislim, da to nikad nisu rekli (osim u zajebanciji). Sumnjam, da su toliki Zagorovci da bi išli sami bojati. Kraj kolora kod republike znači i kraj kolora kod LL, iako bi bilo zgodno da nastave CB.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/06/2014 : 23:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by DODSFERD

Zagor, Tex i Mister No su nešto najbolje što je napravila kuća Bonelli iako ne mora biti baš tim redoslijedom.


mora, mora...



Tex ti je draži od pilota, telleru? :)
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/06/2014 : 23:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Zagor, Tex i Mister No su nešto najbolje što je napravila kuća Bonelli iako ne mora biti baš tim redoslijedom.



A gdje je tu Ken Parker?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18414 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/06/2014 : 23:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by DODSFERD

Zagor, Tex i Mister No su nešto najbolje što je napravila kuća Bonelli iako ne mora biti baš tim redoslijedom.


mora, mora...



Tex ti je draži od pilota, telleru? :)


iskreno i je...ko klincu mi bio draži pilot a danas Tex...
i to sve samo jer KIT TELLER (kao)nije Bonelli...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/06/2014 : 23:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by DODSFERD

Zagor, Tex i Mister No su nešto najbolje što je napravila kuća Bonelli iako ne mora biti baš tim redoslijedom.



A gdje je tu Ken Parker?


Davno sam ga čitao pa mi je slabo ostao u sjećanju iako vjerujem da je izvrstan.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 02/06/2014 : 23:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by DODSFERD

Zagor, Tex i Mister No su nešto najbolje što je napravila kuća Bonelli iako ne mora biti baš tim redoslijedom.



A gdje je tu Ken Parker?


Davno sam ga čitao pa mi je slabo ostao u sjećanju iako vjerujem da je izvrstan.



Pročitaj ga opet...nešto najbolje od Bonellija.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/06/2014 : 23:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by DODSFERD

Zagor, Tex i Mister No su nešto najbolje što je napravila kuća Bonelli iako ne mora biti baš tim redoslijedom.


mora, mora...



Tex ti je draži od pilota, telleru? :)


iskreno i je...ko klincu mi bio draži pilot a danas Tex...


Slično je bilo i kod mene, u vrijeme Dnevnika izbjegavao sam Texa jer mi je bio preozbiljan i dosadan lik dok su mi Zagor i Mister No bili nešto posebno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/06/2014 : 23:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by DODSFERD

Zagor, Tex i Mister No su nešto najbolje što je napravila kuća Bonelli iako ne mora biti baš tim redoslijedom.



A gdje je tu Ken Parker?


Davno sam ga čitao pa mi je slabo ostao u sjećanju iako vjerujem da je izvrstan.



Pročitaj ga opet...nešto najbolje od Bonellija.


Kada ga krene netko izdavati obavezno kupujem.
Dugo sam se dvoumio da li uzimati Fibrino izdanje ali me je odbilo to što je dosta brojeva rasprodano (kasno sam opet krenuo u strip vode nakon dugogodišnjeg izbivanja).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000