forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 ARBITRAŽA-Hrvati ispali plači pičke
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12240 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/07/2015 : 22:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Najprije pogledati ovaj klip, kako Hrvati oduvijek rješavaju "pitanja u vezi granice":

https://www.youtube.com/watch?v=6G-8DOe4T8U


A sad zaozbiljno!


Zna se, da bi Hrvatska "popušila" na toj Arbitraži, sigurno su prisluškivali još nekome pa znaju to i oni, pa sada žele izači iz tog sporazuma. Jer oni bi poštivali sporazum, samo kada bi bio u njihovu korist, jel da?
A pošto su saznali, da sporazum neče biti u njihovu korist, oni sada žele izači van.
No, ja vas razumijem i ne krivim vas ali bar pošteno priznajte a ne da se vadite da je "sporazum KONTAMINIRAN" ma daaaaaaaaaaaj.

Uopšte ne kužim u čemu je problem, kada je svaka strana izabrala svoje arbitre, KOJI ČE ZASTUPATI INTERESE ONIH KOJI SU IH TAMO I POSLALI (znači Hrvatski če zastupati Hrvatski interes a slovenski slovenski interes) i sada je to problem kada se razgovara sa SVOJIM ARBITROM KOGA SMO MI TAMO POSLALI!
Mislim, u čemu je problem. Ko da vi to niste radili? Ko da vaš arbitar tamo nema pojma šta da radi, bez da se sa vama savetuje A ZASTUPA VAS!???
To je, ko da ja pošaljem na sud svog odvjetnika a ne smijem razgovarati sa njim, mislim WTF!????
Bilo bi drukčije, da smo davali nekakvo mito itd,...ali razgovarati sa svom čovekom, koji je tamo da zastupa naš interes, gdje je tu uopšte problem?
Šta je tu "kontaminirano"!??

Što meni smeta jeste prisluškivanje, ili vas ili amerikanaca ili bilo koga. Pa zar nije to u najmanju ruku ružno!???

Kako uopšte vjerovati nekome, tko te prisluškiva?

Ja vama više ništa ne vjerujem i ne smatram vas prijateljskim narodom, niti ču više piti Coca Colu (Zbog amerikanaca, koji su vama vjerovatno pomagali, oni ionako svima prisluškuju) i ceo svijet ih mrzi, proklete jenkije, koji se uvijek miješaju u sve.

Što se tiče arbitraže itd,....pa mi ništa ne gubimo time (osim što smo spoznali pravo lice Hrvatske i vidjeli da nam oni nisu prijatelji), ako bude arbitraža išla do kraja, mi ionako pobjeđujemo na arbitraži, ako arbitraža ne ide do kraja, mi čemo opet smatrati taj dio teritorija, mora,..što god je bilo u pitanju - za svoje, jer pošto slučaj (arbitraža) nije riješen, to znači da se ne zna čije je to zemljište, more,...pa če biti sve kao do sada. Znači, zna se da mi imamo i koristimo izlazak na otvoreno more itd,...a vi nam to ne možete zapriječiti, pošto nema odluke suda, da to nije naše i da mi ne smijemo to imati,....u biti smo mi mogli više izgubiti od vas. Mi smo mogli izgubiti izlazak na otvoreno more, dok ste vi mogli izgubiti nekoliko metara mora,...ali sada ako odustanete od sporazuma, NIKADA nečemo znati čije je što i nikada nam nečete moči zatvoriti prolaz,....

Ali kao što sam rekao, nije to što mi smeta, nego VAŠE PONAŠANJE, prisluškivanje jednoj "prijateljskoj" zemlji sa kojom smo živjeli stolječima zajedno u mnogim državama ( Rimsko Carstvo, Austrougarska, Ilirske province, Kraljevina SHS, Kraljevina Jugoslavija, Jugoslavija,...) zajedno se borili protiv Turaka, protiv fevdalaca u seljačkim bunama, zajedno se odcijepili od Jugoslavije,...naši ljudi idu kod vas na more i po broju smo na prvom ili drugom mestu vaših turista itd,...a sada vidimo kakvi ste, plači pičke, prisluškivači itd,...

Ovo vam nije trebalo i ovo če stvarno poremetiti naše odnose kao prijateljskih zemalja.
Ja sa vama više nikada ne bi podpisao nijedan sporazum, nikada više, ni u vezi ičega, jer vam ne vjerujem.
A sad da li je vrijedilo tako poremetiti "prijateljski" odnos sa Slovenijom zbog tih nekoliko litara vode, koju čemo ionako i dalje koristiti, KAO ŠTO SMO DO SADA, na vama je da razmislite.

A Slovenci koji vas budu još uvijek podupirali, odlazili kod vas na more, kupovali vaše proizvode (među njima i stripove!),slušali vašu muziku....treba nabiti šakom na nos.

SLOVENCI - OTVORITE OČI ILI JOŠ BOLJE, UŠI, KADA BUDETE U HRVATSKOJ, JER VAM SIGURNO NETKO PRISLUŠKIVA!

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/07/2015 : 22:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/07/2015 : 22:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ne citam niti razmisljam ali pretpostavljam da slovenci muljaju

kace pare od ljubljanske???

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11750 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 27/07/2015 : 22:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Bila su tu i neka pravila koja je valjalo poštivati. Eto neko je bio nestrpljiv i nije mogao čekati

Have mercy
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 27/07/2015 : 22:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message
Naravno da muljaju, kao i cijelo vrijeme od svojega postanka. Ovom bolesniku treba udariti jedan mastan ban, u trajanju cca godine dana, da ne zagađuje prostor foruma, još vulgarnim rječnikom vrijeđajući cijeli jedan narod i državu, na čijem teritoriju je forum na kojem pokušava sudjelovati. Kakve gluposti!? Mi dobri, pošteni, razgovarali sa svojim arbitrom, a rezultat - svi dali ostavke!? Tko pošten daje ostavke, nesrećo!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/07/2015 : 22:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
i eventualno nisu hrvati ispali nego hrvatska
hrvata ima i izvan hrvatske :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 27/07/2015 : 23:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Braćo stripaši, zaobiđite ovaj topic koji će moderatori sigurno uskoro zaključati

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2596 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 27/07/2015 : 23:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message
Mogorovic je sve objasnio, potpisujem sve. Molim ban!

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46601 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/07/2015 : 23:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
koliko drame oko najobičnijeg prisluškivanja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 27/07/2015 : 23:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro
zajedno se odcijepili od Jugoslavije



Pa tu je greška, da toga nije bilo, ne bi bilo ni arbitraže

Inače, plačipička se piše spojeno
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/07/2015 : 23:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Nisu džabe kupovali tako skupe uređaje da bi sada ostali neiskorišteni.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2950 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 27/07/2015 : 23:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
ojro

Šta vas tamo zaprašuju s nečim pa te uhvatila potreba da odradiš propagandni program?

No, svaka čast za trud

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/07/2015 : 23:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000