forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 PREPRODAVAČI ILI KAKO VAM DRAGO
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Enat
Starting Member



38 Posts

Member since 04/12/2013

Posted - 25/12/2015 : 11:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Enat a Private Message  Reply with Quote
I dalje većina ne kuži zašto je ovaj topic pokrenut - zato jer dotična osoba konstantno iznova kupuje i prodaje jedna te ista izdanja stripova, i to čak ne ni da bi zaradio, nego očito nešto s njim nije u redu - i nije jedini, evidentno. Ipak, vidim da ima i ljudi koji razumiju bitak svega ovoga i upravo oni čine svijet stripa onime što on stvarno jest - predivan.


A što se tiče moje (ne)djetinjaste reakcije, nisam tražila nikakve pseudopsihološke analize moje ličnosti, koje usto uopće nisu predmet rasprave niti opravdavaju ovakvo ponašanje dotične osobe i njemu sličnih. Najlakše je pogovarati sebi iste.
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 25/12/2015 : 12:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
U Enat svima... :D
Evo ti kod mene, snađi se.
http://www.stripovi.com/aukcije/nathan-never-giganti/11216297/


This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/12/2015 : 13:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nešto ti se zamjerio Nathan kada se želiš riješiti svih njegovih izdanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 25/12/2015 : 13:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Ko prije djevojci njegova djevojka Aukcije tome i služe, da prodavac max zaradi, ali i da se pruži prilika svima da dođu do željenog stripa. E, sad zavisi sve koliko je čiji đep dubok. Zato ne vidim razloga za ljutnju, Enat samo budi strpljiva i naletit če traženi stripuljko kad tad

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12240 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/12/2015 : 14:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Villain

U Enat svima... :D
Evo ti kod mene, snađi se.
http://www.stripovi.com/aukcije/nathan-never-giganti/11216297/






Go to Top of Page

Enat
Starting Member



38 Posts

Member since 04/12/2013

Posted - 25/12/2015 : 14:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Enat a Private Message  Reply with Quote
Ili u ovom slučaju: Tko prvi, njegov Nathan preboljet ću ga zasad, ali ne odustajem. Ipak, hvala na podršci pojedinaca. Nisam očekivala previše. Bitno da se iole razumjelo o čemu govorim.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/12/2015 : 14:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ja ne znam je li većina ljudi koji su se javili u ovom topiku
1. svjesno glupa
2. ne čita s razumjevanjem
3. ili im je pamet i poštenje pojeo divlji kapitalizam.
I btw. prvoj i trećoj sorti ne čestitam Božić. Jebite se.

Za AlenaT ne znam niti me ne zanima, ali znam da sam i ja znao izgubiti tone živaca sa Alvarom 1 kojeg su neki preprodavači stalno kupovali/preprodavali i bidali/dizali cijenu. Dobro da nisam zaglibio sa suludim ciframa i hvala Markosu na reprintu koji je skresao aukcijsku cijenu i broj zainteresiranih oportunista.

@Enat: točno znam kako se osjećaš ali na žalost nema tu previše pomoći :(
DKoor ti je napisao još najpametniji post. Ne preostaje ti drugo nego čekati da se netko smiluje i reprinta ili da nekim čudom naletiš na aukciju koja je prošla ispod radara preprodavača (bilo je i takvih situacija). Sretno

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Enat
Starting Member



38 Posts

Member since 04/12/2013

Posted - 25/12/2015 : 15:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Enat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Ja ne znam je li većina ljudi koji su se javili u ovom topiku
1. svjesno glupa
2. ne čita s razumjevanjem
3. ili im je pamet i poštenje pojeo divlji kapitalizam.
I btw. prvoj i trećoj sorti ne čestitam Božić. Jebite se.

Za AlenaT ne znam niti me ne zanima, ali znam da sam i ja znao izgubiti tone živaca sa Alvarom 1 kojeg su neki preprodavači stalno kupovali/preprodavali i bidali/dizali cijenu. Dobro da nisam zaglibio sa suludim ciframa i hvala Markosu na reprintu koji je skresao aukcijsku cijenu i broj zainteresiranih oportunista.

@Enat: točno znam kako se osjećaš ali na žalost nema tu previše pomoći :(
DKoor ti je napisao još najpametniji post. Ne preostaje ti drugo nego čekati da se netko smiluje i reprinta ili da nekim čudom naletiš na aukciju koja je prošla ispod radara preprodavača (bilo je i takvih situacija). Sretno



Svaka čast, kolega. Nije moglo bolje !
Go to Top of Page

CheddarBob
Starting Member



74 Posts

Member since 12/05/2015

Posted - 25/12/2015 : 17:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send CheddarBob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Enat

dotična osoba konstantno iznova kupuje i prodaje jedna te ista izdanja stripova, i to čak ne ni da bi zaradio, nego očito nešto s njim nije u redu


Kažeš da prodaje izdanja koja je kupio -- zbog čega onda od njega ne kupiš primjerak?

Njegov motiv za kupnju sasvim je nevažan nama ostalima. Možda je bidao u ime nekoga drugog, možda nije sasvim zadovoljan kopijama koje ima, možda stvarno preprodaje, možda mu treba za ogrjev ili za brisati dupe. S obzirom da je osvojio te aukcije, svaki od razloga je opravdan. Kupnjom proizvoda ne postaješ obvezan koristiti ga ili guštati u njemu.

I kako znaš da "nešto s njim nije u redu"? Zna li čovjek uopće da si ga prozvala ovdje na forumu?
Go to Top of Page

Enat
Starting Member



38 Posts

Member since 04/12/2013

Posted - 25/12/2015 : 18:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Enat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CheddarBob

quote:
Originally posted by Enat

dotična osoba konstantno iznova kupuje i prodaje jedna te ista izdanja stripova, i to čak ne ni da bi zaradio, nego očito nešto s njim nije u redu


Kažeš da prodaje izdanja koja je kupio -- zbog čega onda od njega ne kupiš primjerak?

Njegov motiv za kupnju sasvim je nevažan nama ostalima. Možda je bidao u ime nekoga drugog, možda nije sasvim zadovoljan kopijama koje ima, možda stvarno preprodaje, možda mu treba za ogrjev ili za brisati dupe. S obzirom da je osvojio te aukcije, svaki od razloga je opravdan. Kupnjom proizvoda ne postaješ obvezan koristiti ga ili guštati u njemu.

I kako znaš da "nešto s njim nije u redu"? Zna li čovjek uopće da si ga prozvala ovdje na forumu?



Ne poslujem s kvazi-striparima.

Ovo je forum. Za one koji se ne mogu nositi s tim, neka zažmire. Također, ako mi pokušavaš prišiti to da sam neugodna, vjeruj mi da to nije ni upola od onoga koliko zaista mogu biti. Ali veliko hvala kolegi gore što je bio nešto ležerniji i razvezao jezik.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5143 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/12/2015 : 18:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
He, he...kao prvo drago mi je što je forum bogatiji za još jednu pripadnicu ženskog roda, no ipak, ovaj topic je pokrenut ishitreno i bez nekog realnog povoda,barem što se tiče navedene aukcije i prodavača.
Razumijem te Enat, da si isfrustrirana nemogućnošću dobivanja primjerka kojeg želiš, ali trebaš biti strpljiva i čekati...jednog dana ćeš naletjeti na primjerak kojem se neće previše dignuti cijena i tada će on biti samo tvoj

Edited by - Oki on 25/12/2015 19:00:31
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5143 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/12/2015 : 18:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Enat

quote:
Originally posted by CheddarBob

quote:
Originally posted by Enat

dotična osoba konstantno iznova kupuje i prodaje jedna te ista izdanja stripova, i to čak ne ni da bi zaradio, nego očito nešto s njim nije u redu


Kažeš da prodaje izdanja koja je kupio -- zbog čega onda od njega ne kupiš primjerak?

Njegov motiv za kupnju sasvim je nevažan nama ostalima. Možda je bidao u ime nekoga drugog, možda nije sasvim zadovoljan kopijama koje ima, možda stvarno preprodaje, možda mu treba za ogrjev ili za brisati dupe. S obzirom da je osvojio te aukcije, svaki od razloga je opravdan. Kupnjom proizvoda ne postaješ obvezan koristiti ga ili guštati u njemu.

I kako znaš da "nešto s njim nije u redu"? Zna li čovjek uopće da si ga prozvala ovdje na forumu?



Ne poslujem s kvazi-striparima.

Ovo je forum. Za one koji se ne mogu nositi s tim, neka zažmire. Također, ako mi pokušavaš prišiti to da sam neugodna, vjeruj mi da to nije ni upola od onoga koliko zaista mogu biti. Ali veliko hvala kolegi gore što je bio nešto ležerniji i razvezao jezik.


Kolega iznad (Cromwell) zna imati one dane u mjesecu kada vrijeđa neistomišljenike na forumu...primjetio sam to s godinama na ovom forumu, kao što sam primjetio mnogo mnogo toga vezano uz aukcije kako za prodavače tako i za kupce, a ovo što je chedarbob napisao iznad ima najviše smisla u svoj ovoj raspravi.
Naime, evo, i sam sam dosta toga prodao na aukcijama što možda i nikada ne bih prodavao da me ne muči propuh u novčaniku, a u slučaju da mi se dogodi da mi odnekud kapne poveća novčana cifra, vjeruj mi da bih hrpu tih stripova koje sam prodao, kupio natrag....vidiš sada kada sam to rekao sam se sjetio da sam navedeno već odavna primjetio prativši aukcije...tu ima dosta ljudi koji kada se nađu u novčanoj stisci pa stave stripove na aukcije samo da ih prodaju i da dođu do novaca, a kasnije te iste stripove ponovno kupuju, čak i po daleko većim cijenama-vjerujem da bih ti to mogao i dokazati primjerima t.j. linkovima na aukcije, samo ne bi bilo u redu prema tim članovima pokazivati sve te nazovimo ih, apsurdne slučajeve.
Što se tiče Nathan Never giganta, evo ja imam cijeli komplet, no uz sve glancere, broj 1 mi je "crna ovca" jer ima neke fleke i neka sitna oštećenja korica.
Kada bi odnekud nabavio bolje očuvan primjerak, vjeruj mi, vrlo rado bih ti poklonio ovaj slabije očuvani jer znam koliko bi ti značilo popuniti kolekciju...
...inače, prva tri Nathan Never giganta mi spadaju u "must have" stripove, one koje ne bih nikada prodavao.

Edited by - Oki on 25/12/2015 19:03:25
Go to Top of Page

CheddarBob
Starting Member



74 Posts

Member since 12/05/2015

Posted - 25/12/2015 : 19:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send CheddarBob a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Enat


Ovo je forum. Za one koji se ne mogu nositi s tim, neka zažmire. Također, ako mi pokušavaš prišiti to da sam neugodna, vjeruj mi da to nije ni upola od onoga koliko zaista mogu biti. Ali veliko hvala kolegi gore što je bio nešto ležerniji i razvezao jezik.



Ne pokušavam prišiti ništa, niti sam vagao ugodnost (tako nešto sasvim je nebitno u forumskoj raspravi; svakome na dušu, eto, Cromwell poručuje neistomišljenicima neka se jebu, big deal), nego sam naglasio da nije u redu prozivati čovjeka () bez njegova znanja, čak i da ga optužuješ s razlogom, što nije slučaj.
Go to Top of Page

Enat
Starting Member



38 Posts

Member since 04/12/2013

Posted - 25/12/2015 : 19:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Enat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Enat

quote:
Originally posted by CheddarBob

quote:
Originally posted by Enat

dotična osoba konstantno iznova kupuje i prodaje jedna te ista izdanja stripova, i to čak ne ni da bi zaradio, nego očito nešto s njim nije u redu


Kažeš da prodaje izdanja koja je kupio -- zbog čega onda od njega ne kupiš primjerak?

Njegov motiv za kupnju sasvim je nevažan nama ostalima. Možda je bidao u ime nekoga drugog, možda nije sasvim zadovoljan kopijama koje ima, možda stvarno preprodaje, možda mu treba za ogrjev ili za brisati dupe. S obzirom da je osvojio te aukcije, svaki od razloga je opravdan. Kupnjom proizvoda ne postaješ obvezan koristiti ga ili guštati u njemu.

I kako znaš da "nešto s njim nije u redu"? Zna li čovjek uopće da si ga prozvala ovdje na forumu?



Ne poslujem s kvazi-striparima.

Ovo je forum. Za one koji se ne mogu nositi s tim, neka zažmire. Također, ako mi pokušavaš prišiti to da sam neugodna, vjeruj mi da to nije ni upola od onoga koliko zaista mogu biti. Ali veliko hvala kolegi gore što je bio nešto ležerniji i razvezao jezik.


Kolega iznad (Cromwell) zna imati one dane u mjesecu kada vrijeđa neistomišljenike na forumu...primjetio sam to s godinama na ovom forumu, kao što sam primjetio mnogo mnogo toga vezano uz aukcije kako za prodavače tako i za kupce, a ovo što je chedarbob napisao iznad ima najviše smisla u svoj ovoj raspravi.
Naime, evo, i sam sam dosta toga prodao na aukcijama što možda i nikada ne bih prodavao da me ne muči propuh u novčaniku, a u slučaju da mi se dogodi da mi odnekud kapne poveća novčana cifra, vjeruj mi da bih hrpu tih stripova koje sam prodao, kupio natrag....vidiš sada kada sam to rekao sam se sjetio da sam navedeno već odavna primjetio prativši aukcije...tu ima dosta ljudi koji kada se nađu u novčanoj stisci pa stave stripove na aukcije samo da ih prodaju i da dođu do novaca, a kasnije te iste stripove ponovno kupuju, čak i po daleko većim cijenama-vjerujem da bih ti to mogao i dokazati primjerima t.j. linkovima na aukcije, samo ne bi bilo u redu prema tim članovima pokazivati sve te nazovimo ih, apsurdne slučajeve.
Što se tiče Nathan Never giganta, evo ja imam cijeli komplet, no uz sve glancere, broj 1 mi je "crna ovca" jer ima neke fleke i neka sitna oštećenja korica.
Kada bi odnekud nabavio bolje očuvan primjerak, vjeruj mi, vrlo rado bih ti poklonio ovaj slabije očuvani jer znam koliko bi ti značilo popuniti kolekciju...
...inače, prva tri Nathan Never giganta mi spadaju u "must have" stripove, one koje ne bih nikada prodavao.



Sve razumijem, pogotovo ovo s financijama. Kao što se vidi iz priloženog, nisam ja nikakav Carrington te sam možda i izvisila zbog toga u par navrata na aukcijama. Vjeruj mi da jedino, pored knjiga, na te stripove i trošim taj novac - kada ga, naravno, imam toliko. No ono na što ja trenutno ukazujem nema nikakve veze s novcem - jednostavno mi nema smisla toliko se "kidati" za neki strip i onda ga par dana kasnije prodavati "da povratiš minus". Nisam ja jedina koja je primjetila ovaj slučaj; u Nathanovu podforumu se isto netko isčudio, no tada je bila izlika poput "dao sam se u skupljanje svih NN giganata, jer ih nemam". Pa onda: Koliko ih puta, pobogu, moraš kupiti, da bi skužio da si ih skupio? Meni to uopće ne drži vodu. I nisam ja uopće ljuta, samo ne razumijem čemu sve to. Očigledno doživljavam pojam stripa na puno višoj razini od većine.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17669 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/12/2015 : 19:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Enat

I dalje većina ne kuži zašto je ovaj topic pokrenut - zato jer dotična osoba konstantno iznova kupuje i prodaje jedna te ista izdanja stripova, i to čak ne ni da bi zaradio, nego očito nešto s njim nije u redu - i nije jedini, evidentno. Ipak, vidim da ima i ljudi koji razumiju bitak svega ovoga i upravo oni čine svijet stripa onime što on stvarno jest - predivan.


A što se tiče moje (ne)djetinjaste reakcije, nisam tražila nikakve pseudopsihološke analize moje ličnosti, koje usto uopće nisu predmet rasprave niti opravdavaju ovakvo ponašanje dotične osobe i njemu sličnih. Najlakše je pogovarati sebi iste.



e vala meni ga ne bi prodao ne znam šta još da dobijem uz to
možda formulu za lijek za neku bolest
a ovako iz šupljeg u prazno...

inače sve drugo liči na lagano sektaštvo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/12/2015 : 20:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki
Kolega iznad (Cromwell) zna imati one dane u mjesecu kada vrijeđa neistomišljenike na forumu.


Prije bih rekao u godini nego u mjesecu, ali ok. Svaka tebi čast što se uvijek odlučiš oglasiti kad to bude. Prati me i dalje.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

MD72
Average Member

645 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 25/12/2015 : 20:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Eto kupio sam strip sa drugog linka i dobijes ga na poklon posto vidim da je zelja velika.
Ja cu prodavacu prebacit novac i reci da ces mu Ti na PP dati svoju adresu,naravno sve to ako se slazes.


Edited by - MD72 on 25/12/2015 20:24:27
Go to Top of Page

Enat
Starting Member



38 Posts

Member since 04/12/2013

Posted - 25/12/2015 : 20:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Enat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MD72

Eto kupio sam strip sa drugog linka i dobijes ga na poklon posto vidimda je zelja velika.





Sigurno
Go to Top of Page

MD72
Average Member

645 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 25/12/2015 : 20:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Procitaj Edit iznad.
Go to Top of Page

Enat
Starting Member



38 Posts

Member since 04/12/2013

Posted - 25/12/2015 : 20:30:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Enat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MD72

Procitaj Edit iznad.



Imate PM.
Go to Top of Page

MD72
Average Member

645 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 25/12/2015 : 20:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Danas je Bozic i nadam se da ce ti biti drago da ti se jedna mala zelja ispunila na nasem forumu.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5143 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/12/2015 : 20:45:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by Oki
Kolega iznad (Cromwell) zna imati one dane u mjesecu kada vrijeđa neistomišljenike na forumu.


Prije bih rekao u godini nego u mjesecu, ali ok. Svaka tebi čast što se uvijek odlučiš oglasiti kad to bude. Prati me i dalje.


Pratiti ću te u stopu...više neš ni na pivu moć proć bez mene
Go to Top of Page

Enat
Starting Member



38 Posts

Member since 04/12/2013

Posted - 25/12/2015 : 20:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Enat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MD72

Danas je Bozic i nadam se da ce ti biti drago da ti se jedna mala zelja ispunila na nasem forumu.



Samo ću reći i ovdje veliko hvala jer trenutno zaista nemam teksta.........
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5143 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 25/12/2015 : 20:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Enat

quote:
Originally posted by MD72

Eto kupio sam strip sa drugog linka i dobijes ga na poklon posto vidimda je zelja velika.





Sigurno


SRETAN BOŽIĆ SVAKOME!!!
Go to Top of Page

Enat
Starting Member



38 Posts

Member since 04/12/2013

Posted - 25/12/2015 : 20:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Enat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Enat

quote:
Originally posted by MD72

Eto kupio sam strip sa drugog linka i dobijes ga na poklon posto vidimda je zelja velika.





Sigurno


SRETAN BOŽIĆ SVAKOME!!!




Pogotovo u inat ateistima, koji se toliko hvale.

I nemojte me sad zezati svi, ne znam što da kažem!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000