forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bella i Bronco 5
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 20/12/2016 : 19:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivanl

Ajde Berni ako citas ovo, udri po Judasu, ako te ne zafrkavaju neka prava... Ne po Judas Priestu, vec onom iz Lms.


i moj glas za Džudasa!


i moj glas za Judas \m/

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 20/12/2016 : 22:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Sve nove edicije (Mark, Blek, Miki, B&B) uvijek kreću ljeti, tako da se još (barem) pola godine ne trebate ničemu nadati.

Moj glas ide kolor Martinu, pojedinačne epizode tehnički po uzoru na kolor Zagore i uz cijenu od recimo 29,90 kn.

A ako mora opet nešto (pra)staro, zašto ne Usamljeni konjanik. Marcello je majstor.





Ma to ne spada u ovakve edicije, ovdje govorimo o prastarim stripovima na koja ne placas prava nego ti jos plate da ih izdas
Uh, usamljeni konjanik, pa jos zamisli u boji, kakva crtacka divota!
Ali odavno vicem o Judasu, no bojim se da nista od toga.
Bilo bi lijepo, 5 knjiga. Samo da daju nekom tko ima smisla za svoj jezik a ne ova strahota u PSDZ.
Kupio sam danas novi DD Ekstra, osim nekoliko turbopromasaja, Ana Gaspar na veliku dijelu prijevoda - fenomenalna!
Ostao sam paf.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000