forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Glasanje za najbolju naslovnicu Zlatne Serije 2018
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12915 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/01/2019 : 10:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
čekamo te.
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 01/01/2019 : 12:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Dragi svi, prvenstveno vam se zahvaljujem što ste izdvojili vreme i učestvovali u ovom glasanju i želim vam sve najbolje u Novog godini. Ove godine imali smo sjajne naslovnice retro izdanja, ali ipak neke su se izdvojile (bilo kao dobre ili 'loše'). Lično su mi sve naslovnice donekle drage, baš zato što su drugačije i prestavljaju kuriozitet. Da ne dužim, vidim da vas zanima rezultat. Glasalo je 35 ljudi, fina brojka koju se nadamo da ćemo dogodine preći! Poređaću učesnike redom od naslovnice sa najmanje bodova, do one sa najviše bodova tj. pobednika. Krenimo:

8. Dalibor Talajić - ZS 6: Stazama severa - 107 bodova.
7. Robert Bob Solanović - ZS 5: Onaj koji obitava u tami - 136 bodova.
6. Fran Strukan - ZS 7: Papuanski kralj - 137 bodova.
5. Aleksa Gajić - ZS 3: Beli vrač - 142 boda.
4. Stevan Subić - ZS 2: Ponovo radi bioskop - 157 bodova.
3. Goran Sudžuka - ZS 8: Kako je Donald Tramp spasao svet - 161 bod.
2. Milan Jovanović - ZS 4: Kapetan Osveta - 187 bodova.

I na prvom mestu nalazi se naš pobednik, zvanično najbolja naslovna stranica 2018, godine, sa čak 232 boda, Bane Kerac - ZS 1: Ranč slobode.



Još jednom hvala što ste glasali, dogodine otvaramo novo glasanje za najbolju naslovnu stranicu Zlatne Serije 2019. godine. Srećni praznici!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/01/2019 : 13:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Mogu samo ponoviti svoje mišljenje od prije


quote:
Originally posted by supermark

Baš me razočaraju rezultati glasovanja kad Subićev rad na Dylanu tako slabo kotira, a najbolji je primjer majsorskog rada na svjetlu i sjeni

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/01/2019 : 13:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
mali broj poena za Gajića i Boba!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/01/2019 : 13:04:05  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Subićev Dylan ima nekako čudno lice pa je zato (vjerovatno) lošije pozicioniran ali slažem se da je naslovnica jako dobra.

Čestitke Banetu na pobjedi!
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 01/01/2019 : 13:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Subićevo lice, kao i izuzetno neprirodan položaj tela (posebno ruku) je, ja mislim, dosta uticao na lošije kotiranje. S druge strane, iznenadilo me je koliko se dobro kotira Sudžuka - njegov rad po meni je veoma slab, s obzirom da ne donosi ništa novo, već deluje kao neka 'kopija' italijanskih crtača, bez svog pečata. Drago mi je što je Milan na drugom mestu, njegov crtež je po meni sjajan.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/01/2019 : 14:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Sudžuka je pogodio s facama sva tri lika a za Martyjeve naslovnice smo naviknuti da su nemaštovite ili da nacrtano nema veze sa sadržajem (što čak može biti dobro kad usporedim sa Ferrijevom spojler-naslovnicom epizode Zg Extra "Ultimatum").
Inače, šteta je što tu nismo dobili naslovnicu koju je on prvobitno nacrtao jer je u uvodniku jasno rečeno da tu prvu verziju Bonelli kuća nije odobrila. Nakon toga malo opadne i inspiracija.

Kako god, Kerac je daleko najbolji. Nadam se da ćemo u 2019. vidjeti i Miodraga Ivanovića - Mikicu u akciji.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 01/01/2019 14:13:02
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/01/2019 : 14:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Sad nam jedino preostaje da još izbiramo ovu naslovnicu što je pobijedila, između plavog i pink neba, bez dima iz pištolja i sa dimom


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/01/2019 : 14:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Moje viđenje liste glasova sa poređenjem sopstvenih ocena:

Bane je ...Bane Kerac,ikona stripa na Balkanu - mada,mogao je da se malo potrudi na ideji za naslovnicu koja mi je pregenerička (5p)
Milan Jovanović - prijatno iznenađenje,odlična naslovnica (7p)
Goran Sudžuka - sve je to kako treba,ali totalno neoriginalno i previše u duhu italijanskih naslovnica (2p)
Stevan Subić - da nije napravio onako nakaradan položaj ruku,ali i samog tela,bila bi top naslovnača;ovako 4p
Aleksa - Aleksa ko Aleksa;umetnik (10p)Slabo mesto kapiram zbog neukusa glasača
Strukan - previše obično (3p)
Bob - dojajna naslovnica;ali ne kapiraju to bonelijevci (6p)
Talajić - osramotio se (1p)


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 01/01/2019 14:49:30
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000