forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Malci 3: Viva le guzda!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 25/10/2019 : 12:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Filmovi iz glavne frašize su odlični, humor je odličan, animacija je odlična. Nisam gledao spinoff Malci.

Iz ove dvije table mi se čini da bi se i moje obje klinke sasvim dobro zabavile sa dešifriranjem i interpretiranjem gegova na svoj način. Ne čitaju klinci kao mi, moja manja "čita" Sestre tako da po 10 minuta gleda u istu stranicu, i onda kad opet uzme strip opet gleda tu istu stranicu, a ja mogu samo pokušati zamisliti kakve joj se priče roje po glavi. Strip ovog tipa možda nije za svakakog, ali rekao bih da je za klince sa bujnom maštom (naravno, vjerojatno je malo prenasilan za one najmanje klince koji još ne znaju intepretirati stvari drugačije nego doslovno, no to je "cartoon violence" blaže od recimo Toma & Jerryja, pa sami procijenite za koji je uzrast).
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2019 : 14:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mome mladem ovi prikazani gegovi bez teksta nisu lose legli. A volio je i film pogledati. Mislim da cu mu uzeti...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/10/2019 : 15:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma strip je sasvim ok (zezao sam ono za Ralfa i izbor stripova),a film sam sa klincima gledao jedno deset puta,svaki deo.I odlični su.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/10/2019 : 15:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Čovječe, ovo kao da sam ja pisao. Bio nedavno sa djetetom (6 godina) u knjižari, obećao joj da ću kupiti neki strip za nju, vidjeli te malce (mislim da je bio drugi broj, a izdavač darkwood?) ali bilo joj je odmah skroz nezanimljivo i neshvatljivo, nije joj se uopće svidjelo, a ni meni, a onda smo kupili Štrumpfove od ČK, e to je bio puuun pogodak.

Cijenim sestre i (nešto manje) vatrogasce koje izdaje SA, ali da i malci izlaze u takvom istom formatu i po tim cijenama, svejedno ih ne bih kupovao. Stvarno ne znam koja je publika za ove stripove.

Moji isto nisu bili zainteresirani za njih, iako sve oko njih obožavaju. Ne znam.. možda ovo što kaže Barker, da im se prvo "pročita" strip, objasne malo fore, pa na taj način zainteresira.

quote:
Originally posted by vukozec

Filmovi iz glavne frašize su odlični, humor je odličan, animacija je odlična. Nisam gledao spinoff Malci.

Mene su djeca skroz zarazila njima, a pogotovo filmom iz 2015. godine, tamo gdje je lik Scarlet Overkill (glas Sandre Bullock koja je to fenomalno odradila). Ja sam odrastao na Cartoon Networku, tako da su mi fore u tom filmu odlično sjele. A naročito što je sve popraćeno odličnim soundtrackovima, non-stop se izmjenjuju i odlično su uklopljeni, pogotovo onaj dio gdje je stvar "Break On Through To The Other Side" (budući da obožavam Doorse).

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/10/2019 15:33:57
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 25/10/2019 : 16:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Filmovi iz glavne frašize su odlični, humor je odličan, animacija je odlična. Nisam gledao spinoff Malci.

Iz ove dvije table mi se čini da bi se i moje obje klinke sasvim dobro zabavile sa dešifriranjem i interpretiranjem gegova na svoj način. Ne čitaju klinci kao mi, moja manja "čita" Sestre tako da po 10 minuta gleda u istu stranicu, i onda kad opet uzme strip opet gleda tu istu stranicu, a ja mogu samo pokušati zamisliti kakve joj se priče roje po glavi. Strip ovog tipa možda nije za svakakog, ali rekao bih da je za klince sa bujnom maštom (naravno, vjerojatno je malo prenasilan za one najmanje klince koji još ne znaju intepretirati stvari drugačije nego doslovno, no to je "cartoon violence" blaže od recimo Toma & Jerryja, pa sami procijenite za koji je uzrast).



To i moja radi sa sestrama, ali evo, ovo joj se nije svidjelo.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000