forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - POVRATAK ŽIVIH DEDPUL
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 08/09/2020 : 10:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
HORDE DEDPULA MOGU BITI I GORE OD HODAJUĆIH LEŠEVA


Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 88
Štampa Kolor
Serijal The Best of Dedpul
Junak Dedpul

Na Letećem startu po ceni od 740 dinara

U „Noći živih Dedpula“, stripu koji ste sto posto kupili i u njemu s gađenjem uživali, ispričana je priča o tome kako se Lajavi Strelac našao usred zombi apokalipse. Na kraju je naš junak našao nešto nalik na „lek“ za tu jezivu pošast – svaki zombi koji pojede Dedpula pretvara se... u novog Dedpula. I onda su svi živeli srećno zauvek? Jes’, kako da ne.

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Povratak%20zivih%20Dedpulaa.pdf

„POVRATAK ŽIVIH DEDPULA“ je na Letećem startu u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu (ne radi nedeljom), striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 740 dinara, od srede, 9. septembra, do nedelje, 13. septembra. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 800 dinara, a u ostalim knjižarama 1.099 dinara.

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 08/09/2020 : 12:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Trebalo bi da izbacite ovo "predstavlja" s obzirom na to da naslovi bivaju skraćeni zbog ograničenog broja karaktera.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 08/09/2020 : 22:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Trebalo bi da izbacite ovo "predstavlja" s obzirom na to da naslovi bivaju skraćeni zbog ograničenog broja karaktera.



A moglo bi i jednostavnije:

“PREDSTAVLJA: “

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 08/09/2020 : 23:27:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Ma bespotrebno je. Sećam se kad sam želeo pronaći neke informacije o onoj enciklopediji što su objavili, promakla mi je tema dok sam je tražio jer se zove ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - MARVEL STUDIOS: ILUST.

A ima i ovo: ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - BETMEN: POSLEDNJI VIT.

IG: @bricktoygrapher

Edited by - Zlix on 08/09/2020 23:30:20
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/09/2020 : 00:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Da
Dovoljno je ČAROBNA KNJIGA - BETMEN: POSLEDNJI VITEZ
Nema potrebe za PREDSTAVLJA
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/09/2020 : 11:25:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Zamisli ovo.

FIBRA PREDSTAVLJA - Moja mama je u Americi, upoznala je Buffalo Billa.

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-158-moja-mama-je-u-americi-upoznala-je-buffalo-billa/633/

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000